Sports
Basketbola centram finansējumu cer piesaistīt no Eiropas fondiem
Basketbola centru Basketbola savienība (LBS) iecerējusi būvēt Rīgā līdzās “Daugavas” sporta namam. Šo Zemesgabalu Rīgas dome LBS rezervēja 2017. gadā. Noslēgtais līgums paredz, ka būvdarbi jāuzsāk līdz nākamā gada pavasarim, savādāk zemi LBS varētu atņemt.
Eksperts: Pirms prioritāro sporta veidu noteikšanas valstij jādefinē stratēģiskais mērķis
Diskusija par prioritārajiem sporta veidiem rit jau otro gadu un izpelnījusies plašu rezonansi sporta sabiedrībā. Tās ēnā palikusi būtiskāka diskusija – kādi ir valsts prioritārie mērķi jeb valsts pasūtījums sportā? Advokātu biroja „Sorainen” partneris Jānis Taukačs uzskata, ka valstij vispirms vajadzētu noteikt stratēģisko virzienu sporta budžeta izlietošanā un tikai pēc tam sākt diskusiju par prioritārajiem sporta veidiem.
Latvijas Jaunatnes basketbola līgā domstarpības raisa turnīru norises formāts
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) sporta skolas kopīgā vēstulē uzrunājušas Latvijas Basketbola savienības (LBS) valdi par līgas izspēles kārtību nākotnē, atbalstot sistēmu, ka labākajām komandām jāspēlē pret labākajām. Vēstules autori bažījas, ka LBS varētu apstiprināt citu sistēmu, kas paredz turnīrā veidot komandu komplektus. 
Pludmales volejboliste Graudiņa uz divriteņa gar piekrasti nobrauc no Jūrmalas līdz Liepājai
Gaidot vasaru, Eiropas čempione pludmales volejbolā Tīna Graudiņa dīkstāves periodā kopā ar draudzeni Paulīni uz divriteņiem sešās dienās nobrauca 350 kilometru no Jūrmalas līdz Liepājai. Visi lielie pludmales volejbola turnīri pandēmijas dēļ vasarā ir atcelti, tomēr Tīna Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka negrasās sēdēt dīkā un plāno gan nopietnus treniņus, gan dalību sacensībās.
Latvijas Olimpiskās vienības speciālistiem pēc sportistu atgriešanās darba pilnas rokas
Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) ir būtisks atspaids olimpiešu ikdienā, galvenokārt sporta medicīnas jomā. Ārkārtējās situācijas ierobežojumu mīkstināšana ļāvusi no ierakumiem iznākt atlētiem, kuri divus mēnešus darbojušies pielāgotos apstākļos. LOV speciālistiem tas nozīmē vairāk darba, lai palīdzētu sportistiem novērst veselības vainas un atgriezties ierastajā ritmā. 
Latvijas Paralimpiskajai komitejai ģenerālsponsors nodrošinās 360 000 eiro
Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) vienošanās ar "Mēness aptieku" paredz paralimpiskā sporta attīstībai trijos gados piešķirt 360 000 eiro finansējumu, otrdien informēja LPK. Ģenerālsponsora finanses palīdzēs popularizēt paralimpisko sportu bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošinās profesionālo parasportistu dalību starptautiskās sacensībās.
Valstsvienības trenere Minusa: Volejbolistēm jāizlemj, cik nopietni ir plāni sportā
Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenā trenere Inguna Minusa uzskata par nozīmīgu izaicinājumu aizvest komandu līdz iepriekš nesasniegtiem panākumiem un otrdien Latvijā Televīzijā uzsvēra, ka valstsvienības kandidātēm jāizdara nopietna nākotnes mērķu izvēle. Trenere cer, ka spēlētājām būs skaidra izpratne par saviem plāniem volejbolā. 
FK «Ventspils» aplokšņu algu lieta: Futbolisti nenoliedz, federācija pārsteigta, kluba prezidents vaino citus
Maija sākumā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde sāka kriminālprocesu par aplokšņu algu izmaksu kādā futbola virslīgas klubā Kurzemes reģionā. Zināms, ka oficiāli nenosauktā komanda ir FK "Ventspils”, - tās bijušais futbolists Jevgeņijs Kazačoks Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja par darba apmaksas īpatnībām klubā. Futbola vidē aplokšņu algu maksāšana Ventspilī nebija noslēpums, tomēr Latvijas Futbola federācijā (LFF) informēja, ka to šādas runas nesasniedza.
Barjersprinteris Olijars. Izcilība ar spožiem panākumiem, spilgtām neveiksmēm un pretrunīgiem skandāliem
Viens no spilgtākajiem savas paaudzes Latvijas sportistiem Staņislavs Olijars vēsturē ir iemantojis paliekošu vietu gan ar sasniegtiem teicamiem rezultātiem, gan izšķirošos brīžos ciestām sāpīgām neveiksmēm un izraisītiem skandāliem, kas sarežģīja vieglatlēta attiecības ar žurnālistiem. Triju olimpisko spēļu dalībnieks bija tuvu pasaules augstākajām virsotnēm barjerskriešanā un tikai 0,01 sekunde viņu šķīra no iekļūšanas olimpisko medaļnieku vidū.
Galerijas