Sports
Dambrete sporta veidu rangā uzreiz aiz hokeja. «Kauliņu» federācijas vadītāju tas nepārsteidz
Latvijas prioritāro sporta veidu projekcijas tabulās dambrete stabili atrodas TOP 10, kas daudziem sporta sabiedrības pārstāvjiem šķiet neatbilstoši. Latvijas Dambretes federācijas prezidents Vladislavs Vesperis sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" gan uzsvēra, ka 6. vieta rangu tabulā uzreiz pēc hokeja nav nekas pārsteidzošs, ja nevadās pēc stereotipiem par "īstiem" sporta veidiem.
Latvijas volejbola izlases spēlētājs Ozoliņš: Bijām vienīgie, kas spāņus nenolauza
Latvijas volejbola izlases rezultatīvākais spēlētājs Atvars Ozoliņš “Sporta studijā” ieradās tieši no Kipras, kur izlase bija izcīnījusi svarīgu panākumu – ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru, un tas noticis pēc 25 gadu pārtraukuma Spēlētājs atzina – trīs mēneši, kas bija pavadīti, gatavojoties kvalifikācijai, nav pagājuši velti, un mērķis ir sasniegts.
Rīgas maratonā Skolu kausā plāno pulcēt vairākus tūkstošus skolēnu
"Rimi" Rīgas maratona rīkotāji sadarbībā ar Rīgas domi un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) aicina visas Latvijas skolas un skolēnus mēroties spēkiem Skolu kausā, kas risināsies 10. un 11. oktobrī. Atbilstoši epidemioloģiskajiem norādījumiem Rīgas maratona ietvaros rīkotā Skolu kausa dalībnieki būs izkliedēti un startēs vairākos viļņos. 
Neapdomīga uzvedība sociālajos medijos - risks karjerai arī profesionālajā sportā
Dažādu nepārdomātu komentāru un tīmeklī veiktu ierakstu dēļ zaudēt darbu mūsdienās vairs nebūt nav zinātniskā fantastika. Latvijā par ietekmeļiem dēvēti satura veidotāji pat sūta oficiālas vēstules personu darba devējiem, ja publiski atbalstīts viņiem nepatīkams viedoklis. Sporta vide nav izņēmums – arī šeit pēdējā laikā arvien vairāk uzmanību pievērš profesionālo atlētu publicētajiem foto, ziņojumiem un komentāriem. 
Sporta skolu sistēma Latvijā: Sekmīga masveidībā, ne visiem veidiem pieejama
Sporta skolu sistēmas līdzfinansēšana patērē pusi Latvijas sporta budžeta. Lai arī Latvijā ir vairāk nekā 90 atzītu sporta veidu federāciju, sportu skolu sistēmā ir pārstāvēti 38 sporta sporta veidi, kopējam audzēkņu skaitam pārsniedzot 40 000 bērnu un jauniešu. Tomēr gribētāju skaits iekosties valsts maizē ir vēl lielāks.
Jānis Šmēdiņš volejbolu Norvēģijā uzspēlē stāvas klints smailē, vēlreiz atkārtot to nevēlas
Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš nedēļas nogalē bija redzams Norvēģijā tapušā video, kur viņš duetā ar mājinieku Andersu Berncenu Molu saspēlējas stāvas klints smailes spicē. Šmēdiņš pirmdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja, ka piedzīvotais lika pārvērtēt savas attiecības ar augstumu un vēlreiz atkārtot ko līdzīgu viņš diez vai vēlētos.
Galerijas