Sports
Eksperts: Pirms prioritāro sporta veidu noteikšanas valstij jādefinē stratēģiskais mērķis
Diskusija par prioritārajiem sporta veidiem rit jau otro gadu un izpelnījusies plašu rezonansi sporta sabiedrībā. Tās ēnā palikusi būtiskāka diskusija – kādi ir valsts prioritārie mērķi jeb valsts pasūtījums sportā? Advokātu biroja „Sorainen” partneris Jānis Taukačs uzskata, ka valstij vispirms vajadzētu noteikt stratēģisko virzienu sporta budžeta izlietošanā un tikai pēc tam sākt diskusiju par prioritārajiem sporta veidiem.
Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Lejnieks: Talanta labākā īpašība ir griba strādāt
Ikvienam ir talants kādā noteiktā jomā, bet augstu mērķu sasniegšanai svarīgākais ir vēlēšanās nepagurstoši strādāt, uzskata par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru nule kā kļuvušais Kārlis Lejnieks. Sarunā Latvijas Radio viņš pauda pārliecību, ka Latvija ir daudzpusīgi talantīgiem cilvēkiem bagāta un spēcīgi raksturi ļauj cerēt arī uz turpmākiem panākumiem sportā.
F-1 komandām nosaka 145 miljonu dolāru izdevumu griestus bez pilotu algām
Pirmās formulas (F-1) komandās atļautie izdevumu griesti 2021.gada sezonā būs 145 miljoni dolāru (132 miljoni eiro), kas neietver pilotu algas un tēriņus par motoriem, par Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA) trešdien pieņemto lēmumu vēstīja aģentūra AP. Turpmākajās sezonās izdevumu griesti kļūs arvien zemāki.
Latvijas Jaunatnes basketbola līgā domstarpības raisa turnīru norises formāts
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) sporta skolas kopīgā vēstulē uzrunājušas Latvijas Basketbola savienības (LBS) valdi par līgas izspēles kārtību nākotnē, atbalstot sistēmu, ka labākajām komandām jāspēlē pret labākajām. Vēstules autori bažījas, ka LBS varētu apstiprināt citu sistēmu, kas paredz turnīrā veidot komandu komplektus. 
Pludmales volejboliste Graudiņa uz divriteņa gar piekrasti nobrauc no Jūrmalas līdz Liepājai
Gaidot vasaru, Eiropas čempione pludmales volejbolā Tīna Graudiņa dīkstāves periodā kopā ar draudzeni Paulīni uz divriteņiem sešās dienās nobrauca 350 kilometru no Jūrmalas līdz Liepājai. Visi lielie pludmales volejbola turnīri pandēmijas dēļ vasarā ir atcelti, tomēr Tīna Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka negrasās sēdēt dīkā un plāno gan nopietnus treniņus, gan dalību sacensībās.
Latvijas Olimpiskās vienības speciālistiem pēc sportistu atgriešanās darba pilnas rokas
Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) ir būtisks atspaids olimpiešu ikdienā, galvenokārt sporta medicīnas jomā. Ārkārtējās situācijas ierobežojumu mīkstināšana ļāvusi no ierakumiem iznākt atlētiem, kuri divus mēnešus darbojušies pielāgotos apstākļos. LOV speciālistiem tas nozīmē vairāk darba, lai palīdzētu sportistiem novērst veselības vainas un atgriezties ierastajā ritmā. 
Latvijas Paralimpiskajai komitejai ģenerālsponsors nodrošinās 360 000 eiro
Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) vienošanās ar "Mēness aptieku" paredz paralimpiskā sporta attīstībai trijos gados piešķirt 360 000 eiro finansējumu, otrdien informēja LPK. Ģenerālsponsora finanses palīdzēs popularizēt paralimpisko sportu bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošinās profesionālo parasportistu dalību starptautiskās sacensībās.
Valstsvienības trenere Minusa: Volejbolistēm jāizlemj, cik nopietni ir plāni sportā
Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenā trenere Inguna Minusa uzskata par nozīmīgu izaicinājumu aizvest komandu līdz iepriekš nesasniegtiem panākumiem un otrdien Latvijā Televīzijā uzsvēra, ka valstsvienības kandidātēm jāizdara nopietna nākotnes mērķu izvēle. Trenere cer, ka spēlētājām būs skaidra izpratne par saviem plāniem volejbolā. 
Galerijas