Latvijā Covid-19 apstiprina vēl 29 cilvēkiem; kopā 577 saslimušie

Latvijā aizvadītās diennakts laikā konstatēti 29 jauni koronavīrusa infekcijas Covid-19 gadījumi. Tādējādi Latvijā ar Covid-19 saslimušo skaits sasniedzis 577, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Iepriekšējā diennaktī veikts 1461 izmeklējums, bet kopumā Latvijā veikti 24 036 izmeklējumi personām ar aizdomām par Covid-19.

LTV lūdz atsaukties tos, kuri  testus veikuši un ir gatavi pastāstīt par to, kā tas bija – pieteikšanās, pašu testu veikšana un rezultātu gaidīšana! Neatkarīgi no tā, vai rezultāts bija pozitīvs vai negatīvs, ja esat gatavi par procesu pastāstīt, lūdzu rakstiet (nevis zvaniet) uz LTV ziņu dienesta whatsapp numuru 20553333.

Stacionēti 39 pacienti, tajā skaitā 36 ar vidēju, trīs - ar smagu slimības gaitu, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

KONTEKSTS:

Latvijā pirmoreiz Covid-19 vīruss konstatēts 2020. gada 2. martā. 25. martā pirmo reizi ir konstatēts, ka vīruss cirkulē sabiedrībā.

3. aprīlī Latvijā miris pirmais pacients, kuram diagnosticēta Covid-19 saslimšana. 99 gadus vecās sievietes tiešais nāves iemesls nebija Covid-19, bet gan citas hroniskas saslimšanas. 4. aprīlī ziņots, ka miris viens no patversmes “Zilais krusts” iemītniekiem, kuram bija vairākas hroniskas saslimšanas, kā arī Covid -19. Otrdien, 7. aprīlī, ziņots, ka miris 75 gadus vecs Covid-19 pacients, kuram bijušas vairākas hroniskas saslimšanas. 

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos Latvijā, nolemts līdz 14. aprīlim Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju. Valdība otrdien, 7. aprīlī, nolēma ārkārtējo situāciju pagarināt vēl par mēnesi - līdz 12. maijam. 

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti