Dzīve & stils / Ikdienai
Kā uztaisīt mēbeles mežā?
Esot pie dabas, noder ķeblītis, uz kura apsēsties, un galdiņš, uz kura nolikt mantas. "Vides fakti" devās mācīties pagatavot meža mēbeles.
Vai jaunās gājēju pārejas pie tirdzniecības centra «Alfa» ir drošas?
Gājējiem jaunās gājēju pārejas pie tirdzniecības centra “Alfa” šķiet bīstamas, bet satiksmes drošības eksperta ieskatā tās ir labākas, nekā bija pirms rekonstrukcijas. Tirdzniecības centrs arī informēja, ka uz šīs gājēju pārējas nav reģistrēts neviens negadījums, kurā būtu iesaistīts gājējs, vēstīja LTV raidījums “4. studija''.
Domā zaļāk: Kā izvēlēties pareizākas spuldzes, un kāpēc tās atmaksājas
Pats vienkāršākais uzdevums, lai dzīvotu nedaudz draudzīgāk videi un arī nedaudz samazinātu elektrības rēķinus, ir nomainīt vecās spuldzes pret jaunām. Kā veikalā izvēlēties pareizākās spuldzes, un kāpēc LED spuldzes, neskatoties uz to cenu, atmaksājas aptuveni pusgada laikā, salīdzinot ar kvēlspuldzēm?   
Kāpēc Rīgā dažām transporta pieturām pienākas nojume, bet dažām - nē?
Starppilsētu autobusu pieturu, kas atrodas Rīgā, Juglā, ikdienā izmanto neskaitāmi daudz pasažieru, taču par tādu ērtību kā nojume ir piemirsts.  Turpat blakus “Rīgas satiksmes” pasažieriem nojume pieturā ir, bet starppilsētu pieturā – nav. Rīgas dome skaidro, ka šo pieturu aprīkošana nav pašvaldības uzdevums, Autotransporta direkcija apgalvo pretējo, ziņoja LTV raidījums “4.studija”.
Kā samazināt ledusskapja elektrības patēriņu un ietaupīt naudu?
Dzīvot videi draudzīgāk ne vienmēr nozīmē, ka tas ir dārgāk. Mainot savas ikdienas paradumus un vienlaikus padomājot par to, kādu ekoloģisko pēdu aiz sevis atstājam, ir pat iespējams nedaudz ietaupīt naudu - piemēram, pievēršot uzmanību ledusskapja enerģijas patēriņam var samazināt maksu par elektrību.
Jaunākie
Interesanti