Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ikdienai
CSDD braukšanas eksāmenā jaunumi ik gadu, nākotnē – arī satiksme kopā ar bezpilota auto
Ik gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ievieš jauninājumus autovadītāju eksāmenos. 2018. gadā, piemēram, teorijas daļā parādījās videojautājumi. Savukārt no šī gada mopēdu vadītājiem braukšanas eksāmens jākārto ceļu satiksmē, nevis uz laukuma, kā tas bija agrāk. Arī B kategorijas autovadītājiem no septembra atsevišķas figūras ir jāizbrauc nevis laukumā, bet gan reālā ceļu satiksmē.
Ieteikumi mājokļa pasargāšanai no garnadžiem
Tumšajam laikam tuvojoties, palielinās mājokļu zādzību skaits. Zagļi visbiežāk paņem lietas, ko ir viegli aiznest. Iekļūšanai mājā vai nu izsit logu, vai izspiež durvju ailes. Policijā iesaka uzstādīt novērošanas kameras un signalizācijas. Savukārt Drošības nozares kompāniju asociācijā iesaka veikt vairākus pasākumus, lai padarītu savu mājokli zagļiem nepievilcīgu.  
Valsts karoga dzīves cikls nav mūžīgs, bet par to pienācīgi jārūpējas
Latvijas karogs ir neatņemama valsts svētku dienu rota, un par to pienācīgi arī jārūpējas, lai karoga mūžs būtu pēc iespējas garāks. Tiesa, nevar gaidīt, ka viens karogs kalpos vairākus gadus, jo fiziku un meteoroloģiju karoga apkaimē neviens neatceļ. Ir cilvēki, kuriem karogs kalpo dažus mēnešus, citiem gadu un ilgumu ietekmē dažādi faktori.
Dizaina «šedevri» dzīvokļos: gāzes un ūdens skaitītāju uzstādīšanas īpatnības
Īsts interjera dizaina brīnumdarbs pārsteidzis 22 gadus veco Ronaldu. Rīgas dome piešķīrusi viņam dzīvokli kā bārenim. Jaunietis, protams, ir pateicīgs par savu pirmo, pastāvīgo mājvietu, tomēr, ieejot virtuvē un redzot, ka siena “izdekorēta” ar varen lielu, caurulēs ievītu gāzes skaitītāju, nācās atmest domu par cerēto iekārtojumu.
Gadu mijā varēja būt 11 brīvas dienas pēc kārtas. Kāpēc tā nebūs?
Kuram gan nepatīk tā kārtīgi atpūsties, kad ir vairākas brīvdienas pēc kārtas? Taču šogad, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, mums tas "nespīd", jo vienu dienu strādāsim, divas atpūtīsimies, atkal strādāsim, atpūtīsimies, atkal strādāsim un atkal atpūtīsimies. Savāds kalendārs, bet kurš par to lemj?
2019. gada smagākais ķirbis – 329,5 kilogrami
Ķirbju svēršanas čempionāts Rīgas zoodārzā jau kļuvis par tradīciju. Lai gan Latvijas rekords šogad netika pārspēts, smagākā ķirbja tituls jau atkal aizceļoja pie Neimaņu ģimenes Kuldīgas novadā.
Krustkalnu ciemata iela - dubļos un tumsā; apgaismojumu sola, par asfaltu atbildes nav
Ķekavas novada Krustkalnu ciemats strauji attīstās, un vietējie iedzīvotāji jau sen cer un gaida, kad beidzot ciemata ceļi tiks noasfaltēti, nebūs ar bedrēm, kā arī - kad beidzot šie ceļi būs apgaismoti.  Apgaismojumu pašvaldība sola pavasarī, savukārt par asfaltēšanu skaidru atbildi sniegt nevar, ziņoja LTV raidījums “4. studija”.
Uz Infektoloģijas centru vairs nevar aizbraukt ar sabiedrisko transportu
Uz Latvijas Infektoloģijas centru Rīgā vairs nav iespējams atbraukt ar sabiedrisko transportu. Kādreiz šeit kursēja 271. mikroautobuss, bet arī tas ir mainījis maršrutu. “Rīgas satiksme” gan sola apsvērt iespēju atjaunot šo maršrutu vismaz noteiktos laikos, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.
Jūrmalā sezonu atklās ziemas peldētāji jeb «roņi»
Svētdien Jūrmalā, pie Bulduru glābšanas stacijas sezonu atklās ziemas peldētāji jeb tautā sauktie „roņi”. Oktobra pirmā svētdiena jau tradicionāli ir diena, kurā visi ziemas peldētāji, neatkarīgi no laikapstākļiem pulcējas, lai kopīgi atklātu sezonu.
Rīgas «Kāzu salonu avēnija» - 15 veikali vienā ielā piesaista arī ārzemnieces
Ja ir vēlēšanās Rīgā satikt daudz laimīgu, cerību pilnu, bet nedaudz satrauktu cilvēku, jādodas uz Avotu ielu, jo šo ielu droši var dēvēt par “kāzu salonu avēniju” – tajā ir 15 kāzu saloni. Kā tas izveidojies, vairs īsti neviens neatceras, bet tik daudz salonu vienuviet piesaista ne tikai rīdziniekus, bet arī līgavas no citām pilsētām un kaimiņvalstīm, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt