Dzīve & stils / Ikdienai
Klients pēkšņi saņem uzrēķinu par 17 gadus seno parādu; arī tas ir jāapmaksā
Var gadīties, ka, arī saņemot paziņojumu par mistisku 17 gadus senu parādu, tas būs jāapmaksā ar visu nokavējuma naudu, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.

Kāda “4. studijas” skatītāja norādīja, ka viņas vīrs 2002.gadā bija “Tele2” klients, toreiz pēc nesaskaņām viņš atteicās apmaksāt rēķinu par nenotikušām sarunām, un tad pēkšņi, kad pagājuši jau 17 gadi, šī gada septembrī saņemta vēstule par 450 eiro parādu.
Ugunsdzēsēji aicina uz konsultācijām par dūmu detektoriem
2. decembra pēcpusdienā no pustrijiem līdz pat pusseptiņiem vakarā ikviens iedzīvotājs, kam ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tiek aicināts doties uz jebkuru no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un saņemt konsultāciju.
Kuldīgā Pirmo adventi atzīmē ar vainagu darbnīcu
Līdz ar Pirmo adventi, kas tiek atzīmēta šodien, sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Parasti Adventes vainagam ir apļveida forma, tam ir četras sveces un to veido no skujkokiem. Saknes šīm tradīcijām meklējamas Bībelē.
CSDD braukšanas eksāmenā jaunumi ik gadu, nākotnē – arī satiksme kopā ar bezpilota auto
Ik gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ievieš jauninājumus autovadītāju eksāmenos. 2018. gadā, piemēram, teorijas daļā parādījās videojautājumi. Savukārt no šī gada mopēdu vadītājiem braukšanas eksāmens jākārto ceļu satiksmē, nevis uz laukuma, kā tas bija agrāk. Arī B kategorijas autovadītājiem no septembra atsevišķas figūras ir jāizbrauc nevis laukumā, bet gan reālā ceļu satiksmē.
Ieteikumi mājokļa pasargāšanai no garnadžiem
Tumšajam laikam tuvojoties, palielinās mājokļu zādzību skaits. Zagļi visbiežāk paņem lietas, ko ir viegli aiznest. Iekļūšanai mājā vai nu izsit logu, vai izspiež durvju ailes. Policijā iesaka uzstādīt novērošanas kameras un signalizācijas. Savukārt Drošības nozares kompāniju asociācijā iesaka veikt vairākus pasākumus, lai padarītu savu mājokli zagļiem nepievilcīgu.  
Valsts karoga dzīves cikls nav mūžīgs, bet par to pienācīgi jārūpējas
Latvijas karogs ir neatņemama valsts svētku dienu rota, un par to pienācīgi arī jārūpējas, lai karoga mūžs būtu pēc iespējas garāks. Tiesa, nevar gaidīt, ka viens karogs kalpos vairākus gadus, jo fiziku un meteoroloģiju karoga apkaimē neviens neatceļ. Ir cilvēki, kuriem karogs kalpo dažus mēnešus, citiem gadu un ilgumu ietekmē dažādi faktori.
Dizaina «šedevri» dzīvokļos: gāzes un ūdens skaitītāju uzstādīšanas īpatnības
Īsts interjera dizaina brīnumdarbs pārsteidzis 22 gadus veco Ronaldu. Rīgas dome piešķīrusi viņam dzīvokli kā bārenim. Jaunietis, protams, ir pateicīgs par savu pirmo, pastāvīgo mājvietu, tomēr, ieejot virtuvē un redzot, ka siena “izdekorēta” ar varen lielu, caurulēs ievītu gāzes skaitītāju, nācās atmest domu par cerēto iekārtojumu.
Jaunākie
Interesanti