Dzīve & stils / Cilvēkstāsti
Taisnības meklēšanas vietā cenšas iemīlēt to, ko grib otrs. Saruna ar Indru Rogu un Mihailu Gruzdovu
Mīlestība ir smags darbs, nevis privātīpašums. Un no aizskarošiem attiecību risināšanas dialogiem labāk izvairīties, taču pilnībā slāpēt konfliktus arī nav labi – ik pa laikam der krāšņi izstrīdēties tā, kā itāļi to prot. Tās ir atziņas par attiecībām, ar ko sarunā ar LSM.lv dalās režisori Indra Roga un Mihails Gruzdovs, kurus vairāk nekā 20 gadus saista gan profesionālas intereses, gan stabila savienība privātajā dzīvē.
Ukraiņu ģimene Latvijā beidzot satiek tēti 
Svētdien gaidāmās pareizticīgo Lieldienas būs visu laiku priecīgākās Lieldienas kādā ukraiņu kara bēgļu ģimenē Ķegumā. Sievai un trim bērniem uz dažām dienām pievienojies vīrs un bērnu tētis, Ukrainas nacionālās basketbola izlases treneris. Viņš ir ceļā pie izlases spēlētājiem Itālijā un četras dienas var veltīt, lai samīļotu ilgi nesatikto sievu un bērnus. 
ASV karavīrs: Latvieši atveras, kad iemanto viņu uzticību
Edvards Gibons ir ASV majors, kurš pēdējos sešus mēnešus rotācijas kārtībā uzturējās Latvijā, sniedzot savu atbalstu Sauszemes spēku Mehanizētās kājinieku brigādes štāba komandvadībai. Viņš ir ASV 4. Drošības spēku brigādes komandas līderis. To, ka viņš pievienosies ASV armijai, Edvards izlēmis pirms divdesmit gadiem.
Bijušais Saeimas deputāts Jurašs atklāj – karā Ukrainā pielieto arī KNAB darbā gūtās zināšanas
Pienākumu ir daudz – no izlūkošanas operācijām līdz bataljona apgādes jautājumu risināšanai, taču lietā tiek liktas tās pašas zināšanas, kas daudzus gadus pielietotas darbā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā. Tā par saviem pienākumiem, darbojoties brīvprātīgo bataljonā Ukrainas aizstāvībai, Latvijas Radio norādīja bijušais Saeimas deputāts Juris Jurašs ("Konservatīvie"), kurš izvēlējās nolikt deputāta mandātu, lai dotos palīdzēt aizstāvēt Ukrainu.
Dižkareive Laura Šlisere dienestu armijā apvieno ar basketbolu
Dižkareive Laura Šlisere 22 gadu vecumā nolēma pievienoties Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS). Viņa ir bruņumašīnas “Sultan” apkalpes komandiere. Savu ikdienas darbu Laura viegli apvieno ar spēlēšanu NBS Latvijas izlasē basketbolā, pārstāvot mūsu valsti starptautiskās militārās sacensībās.
Rāmavas muižas saimniece par Ukrainas bēgļu izmitināšanu: Viņi vienkārši grib pabūt mierā
Rāmavas Depkina muižā līdz šim uzturējušies jau 24 ukraiņu bēgļi, bet vēl viena ģimene ar 10 bērniem ir ceļā. Viņi vienkārši grib pabūt mierā un aptvert visu to, kas ir noticis, vienlaikus ukraiņu sievietēm ir cerība un pārliecība, ka drīz karš beigsies, Latvijas Radio raidījumā “Monopols” stāstīja Rāmavas Depkina muižas pārvaldniece Ilze Stefaņenkova. 
Medmāsa no Mariupoles: Izbeidzās medikamenti un cilvēki puva dzīvi
Mariupole ir kļuvusi par vienu no simboliem Krievijas nežēlībai. Ap 150 tūkstoši pilsētnieku tiek turēti aplenkumā – bez elektrības, gāzes, ūdens padeves un pārtikas piegādēm. Medikamentu trūkst pat slimnīcām. Ar kādu medmāsu, kam izdevies no Mariupoles izkļūt, sarunājās Latvijas Televīzija.
Ukrainas bēgle: Krievijas lidmašīnas lidoja tik zemu, ka jutu degvielas smaku
Bailes no signalizācijas un auto durvju aizciršanas – tādas sekas gandrīz mēnesi pēc Ukrainas pamešanas izjūt Tatjana kopā ar savas māsas bērniem. Viņa Latvijā ieradās 8. martā un izsaka milzīgu pateicību visiem cilvēkiem, kas viņas ģimenei snieguši palīdzīgu roku grūtajā brīdī. 
Bēgt no Ukrainas kara uz Latviju ar 12 suņiem – Tatjanas un Veronikas stāsts
No kara postītās Ukrainas bēgļu gaitās kopā ar saimniekiem dodas arī mājdzīvnieki. Suņu audzētāja Tatjana un Veronika no Zaporižjas Latvijā ieradās ar 12 suņiem. Sievietes neesot biedējis tālais ceļš ar dzīvniekiem, jo viņas apzinājušās, ka daudz nežēlīgāka nākotne, iespējams, sagaida dzimtenē.
Aktīvā radio personība Māra Eglīte: Kokā uzkāpt man ir nieks
Mūžīgais dzinējs, atspole – tā Latvijas Radio personību Māru Eglīti raksturo viņas paziņas. Pat pensijas vecumā viņa joprojām kāpj kokos, kopā ar mazbērniem traucas karuseļos, ir mundra un kustīga. Varbūt noslēpums ir tajā, kā Māra sāk dienu, – desmit minūtes rāpo, tad iet kontrastdušā un pēc tās ķermeni norīvē ar linu dvieli.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt