Dzīve & stils / Cilvēkstāsti
VIDEO: Skaistkalnes bērnu vēlmes Ziemassvētkos
Ziemassvētku dāvanas, protams, visvairāk gaida bērni. Skaistkalnes vidusskolā uzrunātie pirmo trīs klašu bērni atklāj, ko vēlētos šogad saņemt dāvanā un ko būtu pelnījuši viņu vecāki. Bērni arī zināja pastāstīt, kur Ziemassvētkos rodas dāvanas.
Intars Busulis: Par tēvu vienmēr var mācīties kļūt
Dziedātājs Intars Busulis labdarības maratona „Dod pieci!” ēterā, sazvanīts lidostā, atzinās, ka joprojām nav bijis ar vecāko dēlu makšķerēt, taču uzskata, ka vienmēr var mācīties kļūt par tēvu, atrodot ko jaunu.
Kārsavietes veido stilizētus T-kreklus grūtniecēm
Jaunietes Inese un Laine no Kārsavas novada uzsākušas kopīgas biznesa idejas realizāciju - šuj un apdrukā T-krekliņus, īpašu akcentu liekot grūtniecēm paredzētajam apģērbam. Ideja radusies, kad Laine bijusi bērniņa gaidībās.  
Graudkopis Dzintars Erdmanis: Klimata pārmaiņas pēdējos gados jūtamas vairāk
Krīzes vadības padome šīs vasaras ilgstoši valdošo sausumu atzina par valsts mēroga dabas katastrofu lauksaimniecībā. Zemnieku un Zemkopības ministrijas aplēses liecina, ka zaudējumu apmērs dažādos lauksaimniecības sektoros bijis 400 miljonu eiro apmērā. Graudkopis Dzintars Erdmanis vērtē, ka vienmēr bijuši ražas riski no sēšanas brīža, līdz graudi nokulti un nonākuši klētī, taču klimata pārmaiņas pēdējos gados jūtamas vairāk.
Padomju gadu lielāko ugunsgrēku dzēšanas vadītājs - Vladislavs Žerdiņš
Vladislavu Žerdiņu visi sauc var Valdi. Viņa tēvs bija brīvprātīgais ugunsdzēsējs, un mazdēls par to strādā joprojām. Kad pirms intervijas Latvijas Televīzijai lūdzu viņu parādīt fotogrāfijas, Valdis paliek pikts. Nav ko izjaukt ierasto kārtību. Bildes kaut kur dziļi sapakotas kastē skapī. Kad beidzot pierunāju izvilkt, Valdis atmaigst.
Zīmogs par dalību 13.Saeimas vēlēšanās Lindas Jākobsones pasē ir, bet nobalsot neizdevās
13.Saeimas vēlēšanās ir konstatēta rekordzema vēlētāju aktivitāte. Ja salīdzina ar citām parlamenta vēlēšanām, tā bijusi zemākā kopš valsts neatkarības atjaunošanas. Latvijas pilsonei Lindai Jākobsonei izdevās ar lielām grūtībām pieteikties balsošanā pa pastu. Lai gan viņas pasē tagad ir zīmogs par piedalīšanos 13.Saeimas vēlēšanās, taču nobalsot tā arī neizdevās.
Latvijas jubilejas uguņošanas autors Kalvis Kalniņš: Simtgades sajūta paliks uz visu mūžu
Gaismas uzvedumu „Saules mūžs” klātienē vēroja apmēram 110 tūkstoši cilvēku, pie televizoriem – vēl pusmiljons. Daudziem tas kļuva par svētku kulmināciju, citi bija neizpratnē, kādēļ tik mirklīgam priekam jātērē teju 400 tūkstoši eiro. Uguņošanas dizaina autors bija Kalvis Kalniņš, kura komanda šā gada 18. novembrī pārraudzīja uguņošanu sešās Latvijas pilsētās.
 
Jaunākie
Interesanti