Dzīve & stils / Cilvēkstāsti
12 gadus vecā lielvārdiete Anna Viktorija aizraujas ar programmēšanu
12 gadus vecā Anna Viktorija Valaine dzīvo Lielvārdē un nodarbojas ar programmēšanu. Sevi nākotnē viņa redz kā inženieri vai arī profesionālu programmētāju. "Es daudz ko jau protu, bet vienmēr var piemācīties klāt," atzīst Anna Viktorija – viena no 100 "statistiskajiem tautiešiem". Meitene domā, ka nākotnē viņai klāsies labi, jo programmētāji aizvien ir pieprasīti – "cilvēku, kuri nodarbojas ar datorzinātnēm, paliek mazāk".
3. sērija. Lielas pārmaiņas un lauztas dzīves. Trīs cilvēku dzīvesstāsti
Kāda ir Latvijas sabiedrība – uz šo jautājumu Latvijas Radio projektā "Statistiskie tautieši" atbild ar īstiem 100 cilvēku stāstiem par dzīvi, bērniem, darbu, naudu. Katrs ir viena versija par to, kāda ir šodienas cilvēka ikdiena. Šoreiz trīs stāsti par lielām pārmaiņām. Citreiz tās notiek tikai sev iekšienē un ietekmē tikai pašu vai tuvākos, bet ir arī tādas, kas sašūpo un varbūt pat salauž esošo dzīvi, un pat tādas, kurās var ieraudzīt, ka ir noslēdzies laikmets.
Maija un Kristaps satikās Anglijā, bet uz Latvijas simtgadi atgriezušies dzimtenē
Rēzeknes novadā mītošajai Hartmaņu ģimenei Latvijas jubilejas svētki kļūs arī par īpašiem ģimenes svētkiem. Vairākus gadus nodzīvojuši Anglijā un izveidojuši tur savu ģimeni, šovasar jaunieši piepildīja savu sapni – atgriezās dzimtenē. Ģimene ar pārliecību veras nākotnē un turpmāko dzīvi saista ar Latviju.
Vāc materiālus grāmatai par Hugo Celmiņu
1920.gadā tika pasniegti pirmie 288 Lāčplēša Kara ordeņi, un ordeni ar 279.numuru saņēma Hugo Celmiņš. Bijušais studentu rotas dalībnieks, vēlāk agronoms, valstsvīrs, diplomāts, četru Saeimu deputāts un divkārtējs Ministru prezidents. 
«Balss pavēlnieka» laureāts: Saņēmos un dziedāju savam priekam
Jegoram Korobkovam ir tikai 11 gadi, bet viņš jau paspējis uzstāties uz daudzām skatuvēm Latvijā un pat Zviedrijā. Šogad viņš kļuva arī par “Balss pavēlnieku”- uzvarēja Latvijas Televīzijas konkursā. 
Dziedātājs, sportists, Daugavpils krievu vidusskolas-liceja ceturtās klases skolēns Jegors muzikālo ceļu sāka septiņu gadu vecumā. Bet dziedāt viņš sāka ātrāk. Tiklīdz iemācījās runāt.
Piekto reizi ieslodzījumā. Raimonda Ziediņa stāsts par cietumu un ceļu pie Dieva
35 gadus vecais Raimonds Ziediņš pirms diviem gadiem nonāca Valmieras cietumā Valmiermuižā, kur izcieš sodu par narkotiku tirdzniecību un izplatīšanu. Raimonds ieslodzījumā ir piekto reizi un apgalvo, ka tagad ir ļoti laimīgs, jo viņu ir atradis Dievs un viņš var kalpot Dievam. Nākotnē Raimonds skatās optimistiski. Galvenais ir turpināt sekot Jēzum Kristum, turpināt dzīvot pēc Viņa vārda, saka Raimonds – viens no 100 statistiskajiem tautiešiem. 
 
Jaunākie
Interesanti