Dzīve & stils / Cilvēkstāsti
Brāļi Grīnbergi: Muzicēt vieglāk, kad blakus ir brāļi
Viņiem ir saikne – viņi viens otru jūt! Tā par saviem dēliem saka mamma Dace Grīnberga. Pirms diviem gadiem Kārlis, Ansis un Miķelis izveidoja sitaminstrumentu grupu “Brāļi Grīnbergi”. Kopā muzicējot, viņi šajā laikā guvuši panākumus ne tikai pie mums, bet arī ārpus valsts robežām.  
Kapseļu ielas bērnunama puisēnam - pirmie Ziemassvētki ģimenē
Latvijā un citviet pasaulē tiek svinēti pirmie Ziemassvētki. Latvijā netrūkst bērnu, kas šos svētkus iztēlojas vien kā koncertu bērnunamā. Daudzi bērni institūcijās pavadījuši visu bērnību, vairāki simti institūcijās dzīvo joprojām. Taču, pateicoties cilvēkiem, kas ir gatavi to mainīt, šogad daudziem bērniem dzīve apgriezusies kājām gaisā. Un bērni ieguvuši visdārgāko – kopā būšanas prieku ģimenē un arī pirmo Ziemassvētku sajūtu īstās mājās.    
VIDEO: Skaistkalnes bērnu vēlmes Ziemassvētkos
Ziemassvētku dāvanas, protams, visvairāk gaida bērni. Skaistkalnes vidusskolā uzrunātie pirmo trīs klašu bērni atklāj, ko vēlētos šogad saņemt dāvanā un ko būtu pelnījuši viņu vecāki. Bērni arī zināja pastāstīt, kur Ziemassvētkos rodas dāvanas.
Intars Busulis: Par tēvu vienmēr var mācīties kļūt
Dziedātājs Intars Busulis labdarības maratona „Dod pieci!” ēterā, sazvanīts lidostā, atzinās, ka joprojām nav bijis ar vecāko dēlu makšķerēt, taču uzskata, ka vienmēr var mācīties kļūt par tēvu, atrodot ko jaunu.
Kārsavietes veido stilizētus T-kreklus grūtniecēm
Jaunietes Inese un Laine no Kārsavas novada uzsākušas kopīgas biznesa idejas realizāciju - šuj un apdrukā T-krekliņus, īpašu akcentu liekot grūtniecēm paredzētajam apģērbam. Ideja radusies, kad Laine bijusi bērniņa gaidībās.  
Graudkopis Dzintars Erdmanis: Klimata pārmaiņas pēdējos gados jūtamas vairāk
Krīzes vadības padome šīs vasaras ilgstoši valdošo sausumu atzina par valsts mēroga dabas katastrofu lauksaimniecībā. Zemnieku un Zemkopības ministrijas aplēses liecina, ka zaudējumu apmērs dažādos lauksaimniecības sektoros bijis 400 miljonu eiro apmērā. Graudkopis Dzintars Erdmanis vērtē, ka vienmēr bijuši ražas riski no sēšanas brīža, līdz graudi nokulti un nonākuši klētī, taču klimata pārmaiņas pēdējos gados jūtamas vairāk.
Padomju gadu lielāko ugunsgrēku dzēšanas vadītājs - Vladislavs Žerdiņš
Vladislavu Žerdiņu visi sauc var Valdi. Viņa tēvs bija brīvprātīgais ugunsdzēsējs, un mazdēls par to strādā joprojām. Kad pirms intervijas Latvijas Televīzijai lūdzu viņu parādīt fotogrāfijas, Valdis paliek pikts. Nav ko izjaukt ierasto kārtību. Bildes kaut kur dziļi sapakotas kastē skapī. Kad beidzot pierunāju izvilkt, Valdis atmaigst.
 
Jaunākie
Interesanti