Latvijā
Pētījums: Latvijā iepakojuma depozīta sistēmu izmanto 93% iedzīvotāju
Latvijā iepakojuma depozīta sistēmu izmanto 93% iedzīvotāju. Tas noskaidrots sistēmas nodrošinātāja, SIA "Depozīta iepakojuma operators" pētījumā. Cilvēki to galvenokārt dara  vienkārši tādēļ, lai atgūtu iemaksāto 10 centu depozīta maksu, taču daudziem iemesli ir saistīti arī ar rūpēm par dabu un vēlmi redzēt mazāk atkritumu sev apkārt.
Valmieras puses brīvprātīgais ugunsdzēsējs ved palīdzības kravas glābējiem Ukrainā
Ugunsdzēsēju aprīkojums, medicīnas aparatūra, silts apģērbs un vēl daudz citu lietu, kas lieti var noderēt, lai pārlaistu šo ziemu, – tas viss ir palīdzības kravās, kas šomēnes no Valmieras novada jau nogādātas Ukrainā. Palīdzību gādā ne tikai pašvaldība un uzņēmēji, bet arī iedzīvotāji. Tā Lāčplēša dienas priekšvakarā jau ceturto reizi ar palīdzības kravu uz Ukrainu uz Červonogradu devās Matīšu iedzīvotāji Dzintars un Sanita Robuļi.
Līdz ar aukstāku un sausāku laiku prognozē gripas lielāku izplatību
Latvijā aizvadīto nedēļu laikā reģistrēti vairāki desmiti ar gripu saslimušo, un vairākiem pacientiem bijusi nepieciešama ārstēšanās stacionārā. Līdz šim vislielākā gripas izplatība novērota Rīgā, taču speciālisti pauž pārliecību, ka līdz ar aukstākiem un sausākiem laikapstākļiem, gripas izplatība vēl tikai pieaugs.
Partijas gatavas ķerties pie nākamās valdības deklarācijas
Neskatoties uz "Apvienotā saraksta" prasību pēc vēl viena memoranda, visas trīs potenciālās valdības koalīcijas partijas izvirzījušas savus pārstāvjus darba grupām, kuras gatavos nākamās valdības deklarāciju. Kā pēdējie savus pārstāvjus deleģēja "Apvienotā saraksta" pārstāvji.
Svarīgākais šobrīd