Latvijā
Silts apģērbs, sildierīces un Ziemassvētku saldumi – Preiļos gatavo apjomīgu ziedojumu Ukrainai
Vasaras sākumā no Preiļiem uz Ukrainas pilsētu Ņižinu nogādātas divas palīdzības kravas ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm. Arī šobrīd Latgales ļaudis ar ziedojumiem piepilda skolēnu autobusu, lai 2. decembrī tas varētu uzsākt ceļu uz Ukrainu. Autobuss atrodas Preiļos, un tajā iespējams atstāt ukraiņiem ikdienā noderīgas mantas. Savukārt 25. novembrī Riebiņu Kultūras namā notiks labdarības koncerts Ukrainas atbalstam, kurā piedalīsies arī mākslinieces no Ņižinas.
Pēc garām debatēm Saeima konceptuāli atbalsta ministru biedru amatu un jaunas ministrijas izveidi (papildināts)
Latvijā plāno ieviest Ministru kabineta ministru biedru amatus un izveidot jaunu Enerģētikas un klimata ministriju. To paredz ceturtdien, 24. novembrī, pirmajā lasījumā atbalstītie grozījumi attiecīgi Valsts pārvaldes iekārtas un Ministru kabineta iekārtas likumos. Lai arī Juridiskajā komisijā to virzībai balsu nepietika, plenārsēdē tie virzīti tālāk. Ceturtdien gan, skatot šos jautājumus, parlamentā noritēja garas debates. Lai izmaiņas stātos spēkā, likumu grozījumi Saeimai vēl jāatbalsta galīgajos lasījumos.  
Saeima vērtēs ieceres veidot jaunu ministriju un ieviest ministru biedrus; Juridiskajā komisijā sākotnēji atbalsta nav (papildināts)
Saeima otrdien izskatīšanai Juridiskajā komisijā nodeva grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā un Valsts pārvaldes iekārtas likumā, kas paredz attiecīgi izveidot jaunu enerģētikas un klimata ministra amatu un realizēt jaunās koalīcijas ieceri par ministru biedru amatu ieviešanu. Tiesa, jau sākot tos skatīt, Juridiskajā komisijā to virzībai balsu nepietika. 
Saeimas Eiropas lietu komisiju vadīs Andris Sprūds
Saeimas Eiropas lietu komisiju vadīs partijas "Progresīvie" Saeimas deputāts Andris Sprūds. To ceturtdien, 24. novembrī, komisijas pirmajā sēdē nolēma komisijas locekļi, informēja Saeimas Preses dienestā.
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vēlas iekļauties RTU
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija izteikusi vēlmi kļūt par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sastāvdaļu, paliekot kā patstāvīga iestāde un saglabājot maksimāli plašu studiju programmu piedāvājumu. Izglītības un zinātnes ministrijā to vērtē kā loģisku soli, ņemot vērā, ka iecere veidot jaunu valsts augstskolu Latgalē nav radusi atbalstu ne Rēzeknē, ne Daugavpilī.
SAB aptur viltvāržu plānus sarunām ar amatpersonām
Satversmes aizsardzības birojs (SAB) novērsis Krievijas viltvāržu mēģinājumus, izmantojot viltus identitātes, sazināties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu ("Jaunā Vienotība").
Latvijā viesojas «Eiropola» izpilddirektore sadarbības veicināšanai noziegumu apkarošanā
Latvijā trešdien, 23. novembrī, viesojas "Eiropola" izpilddirektore Katerina De Bolle, lai ar pašmāju tiesībsargājošajām iestādēm pārrunātu sadarbību ar "Eiropolu" smagas noziedzības novēršanā un apkarošanā. "Organizētai noziedzībai robežas neeksistē, tāpēc būtiska ir starptautiskā sadarbība," sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.
Svarīgākais šobrīd