Latvijā
Premjers un aizsardzības ministrs: Pēc Polijā nokritušās raķetes drošības situācija Latvijā nav mainījusies (papildināts)
Pēc Krievijā ražotas raķetes nokrišanas Polijā, netālu no Ukrainas robežas, nogalinot divus cilvēkus, drošības situācija Latvijā nav mainījusies. Latvijas iedzīvotāji pēc šī notikuma var justies droši. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") un aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Attīstībai/Par!").
Slimnīcās Covid-19 pacientu skaits sarucis; miris viens saslimušais
Latvijā aizvadītās diennakts laikā saņemts viens ziņojums par mirušu Covid-19 slimnieku. Tikmēr slimnīcās ar Covid-19 kā pamatdiagnozi ārstējas 90 pacienti, kas salīdzinājumā ar diennakti iepriekš ir skaita samazinājums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Dainis Īvāns par valdības tapšanu: Es redzu tikai mēģinājumus šķelt un izsist vairāk amatu
Vērtējot ieilgušas un pagaidām nesekmīgas sarunas par nākamās valdības veidošanu pēc 14. Saeimas vēlēšanām, publicists un Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs Dainis Īvāns Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" pauda, ka, viņaprāt, pašlaik notiekošai ir "acīmredzama šantāža pret valdības vadītāju" un ir redzami vien mēģinājumi izsist vairāk amatu.
Kariņš: Vēl viens koalīcijas sadarbības memorands – muļķības  (papildināts)
"Apvienotā saraksta" (AS) aicinājums jaunajiem koalīcijas partneriem – "Jaunajai Vienotībai" (JV) un Nacionālajai apvienībai (NA) – parakstīt vēl vienu sadarbības memorandu ir muļķības. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" norādīja valdības veidošanas sarunu vadītājs Krišjānis Kariņš (JV). 
Nozagto automašīnu upuris atrod pats; policija aizņemta papīru kalnos
Skatītāja, kura vēlējās izstāstīt pieredzi par sava no slēgtas stāvvietas nozagtā auto meklēšanu, vērsās Latvijas Televīzijas raidījumā "4. studija". Viņai bija radusies sajūta, ka policija nozagtās mašīnas vispār nemeklē, tāpēc pati bijusi spiesta kļūt par nozieguma izmeklētāju. Policija uzskata, ka šāds iespaids var rasties papīru kārtošanai patērētā laika dēļ, kas drīz mainīšoties, pārejot uz digitālo vidi. 
Ārstu biedrības prezidentes amatā atkārtoti ievēlēta Ilze Aizsilniece (papildināts)
Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) kopsapulcē otrdien, 15. novembrī, par biedrības prezidenti pārvēlēta Ilze Aizsilniece. Mediķu asociācijas, kurām nereti nākas sadarboties ar biedrību gan par rezultātu lielu prieku neizrāda, uzskatot, ka biedrība līdz šim ir stagnējusi un šī gada vēlēšanu piedāvājums uz pārmaiņam nav nemaz licis cerēt. 
Zemgales skolās policija šogad atklāj vairāk pārkāpumu
Valsts policija (VP) reidos Zemgales mācību iestādēs šogad  visbiežāk pieķērusi nepilngadīgus smēķētājus, bet alkohola reibums tiekot konstatēts aizvien jaunākiem bērniem. Vai atkarību izraisošo vielu nepilngadīgajam lietotājam tiks piemērots tikai brīdinājums vai nopietnāks audzinoša rakstura piespiedu līdzeklis, atkarīgs no pašvaldības Administratīvās komisijas lēmuma. Narkologi gan uzskata, ka profilaktiskā novērošana pie speciālista ilgtermiņā sniedz labākus rezultātus.
«Ziedot.lv»: Latvijas iedzīvotāju problēmām cilvēki ziedo tikpat daudz, cik Ukrainai
Latvijas iedzīvotāju problēmām cilvēki ziedo tikpat daudz, cik Ukrainai. Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Latvijā notikušas vairākas akcijas, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem un karavīriem, kopumā ziedojot jau vairāk nekā 13 miljonus eiro. Tā norādīja labdarības fondā "Ziedot.lv", otrdien atklājot kārtējo kampaņu, kurā aicina ziedot Ukrainai militārās vienības, kas ražotas Latvijā. 
Valdības veidošanas sarunas: «Apvienotais saraksts» grib vēl vienu memorandu; Levits situāciju vērtē kā labu (papildināts)
Nepavirzījušies soli tuvāk nākamajai valdībai, "Apvienotā saraksta" (AS) pārstāvji aicina potenciālos koalīcijas sadarbības partnerus parakstīt vēl vienu sadarbības memorandu un vērtēt vairāku ministra biedru amatu ieviešanu. Apvienības pārstāvji otrdien, 15. novembrī, tikās arī ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un iepazīstināja ar savu plānu. Levits apliecināja, ka valdības tapšanā iesaistītās puses paudušas gatavību sarunas turpināt.
Slimnīcās Covid-19 pacientu skaits nemainīgs; miruši 4 saslimušie
Latvijā aizvadītās diennakts laikā saņemti četri ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem. Tikmēr slimnīcās ar Covid-19 kā pamatdiagnozi ārstējas 96 pacienti, kas salīdzinājumā ar diennakti iepriekš ir nemainīgs skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Valdība atbalsta NBS dalību koalīcijas operācijā «Sentinel» Hormuza šaurumā
Ministru kabinets otrdien, 15. novembrī, atbalstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dalību Starptautiskās kuģniecības drošības atjaunošanas iniciatīvas vadītajā koalīcijas operācijā "Sentinel" Hormuza jūras šaurumā, kas savieno Persijas līci ar Omānas līci, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).
Saeimas komisijas plāno izveidot nākamnedēļ
Saeimas deputāti pilnvērtīgu darbu komisijās varēs sākt pēc lēmumiem par to izveidi. Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns ("Apvienotais saraksts") atzina, ka komisijas varēja sākt veidot jau ātrāk, taču deputātiem un frakcijām bijis vajadzīgs laiks.
Pārresoru koordinācijas centru no marta pievienos Valsts kancelejai
Valdība pieņēmusi lēmumu likvidēt Pārresoru koordinācijas centru, to pievienojot Valsts kancelejai. Iestāžu funkcijas ir līdzīgas un saistītas, tāpēc varēs mazināt valsts pārvaldes sadrumstalotību un stiprināt valdības centru. Tomēr neizpaliek jautājums, vai, likvidējot neatkarīgu iestādi, nepastāv kādi riski.
Svarīgākais šobrīd