Latvijā
Arī Latvijā sēro par karalienes Elizabetes II aiziešanu (papildināts)
Lielbritānijas vēstniecībai Latvijā karalienes Elizabetes II bēru diena ir sēru diena, tomēr vēstnieks Pols Brummels bija ieradies darbavietā, lai šaurā lokā ar Latvijā dzīvojošajiem Apvienotās Karalistes valstspiederīgajiem sekotu karalienes bēru translācijai no Londonas.
Mediju uzraugs piemēro sodus LTV par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem (papildināts)
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sabiedriskajam medijam valsts SIA "Latvijas Televīzija"(LTV) uzlikusi naudas sodu 11 600 eiro apmērā par būtiskiem Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma pārkāpumiem – slēptas priekšvēlēšanu aģitācijas aizlieguma neievērošanu raidījumos "Personība. 100g kultūras" un "Viens pret vienu", informēja NEPLP.
Infektologs cer – šī ziema varētu būt pēdējā, kad saskaramies ar nopietnām Covid-19 problēmām
Šī ziema varētu būt pēdējā, kad saskaramies ar nopietnām Covid-19 problēmām – piesardzīgi paredz infektologs, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts Uga Dumpis. Pašlaik slimnīcā saslimušo skaits nedaudz pieaug, taču tas ir normas robežās. Izplatoties Covid-19 omikrona variantam, saslimšanas gadījumu skaits varētu palielināties, bet tas būtiski neietekmētu veselības aprūpes sistēmu.
Patērētāju sargi aicina būt vērīgiem apkures katla iegādē
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina patērētājus pirms apkures katla iegādes rūpīgi izvērtēt, vai prece ir atbilstoša gan patērētāja vajadzībām, gan arī valsts atbalsta programmas atbalstāmajām aktivitātēm, ja tādas ir plānots izmantot.
Liepājas pašvaldība piešķir ukraiņu bērniem sabiedriskā transporta un ēdināšanas atlaides
Liepājas valstspilsētas domes sēdē deputāti atbalstījuši grozījumus saistošajos noteikumos, paredzot, ka Krievijas izraisītā kara dēļ Liepājā esošie Ukrainas bērni saņems gan ēdināšanas atlaides izglītības iestādēs, gan braukšanas atlaides Liepājas sabiedriskajā transportā. Līdz šim noteikumi paredzēja, ka dažādas atlaides var saņemt tikai Liepājas pilsētā deklarētie bērni.
Pieslēgt apkuri daudzdzīvokļu namos nesteidzas
Jēkabpilī un daļā Rēzeknes plāno nākamnedēļ pakāpeniski pieslēgt pie apkures daudzdzīvokļu namus. Atsevišķās ēkās Latvijas lielākajās pilsētās radiatori kopš vasaras pārtraukuma atsākuši sildīt jau šonedēļ. Lai gan daļa iedzīvotāju baidās no augstām summām rēķinos, ir daudzdzīvokļu namu iemītnieki, kuri gatavi maksāt, taču pakalpojumu nevar saņemt.
Tā vēl nav baznīcas atdalīšanās – teologs Kurajevs par Latvijas Pareizticīgās baznīcas statusu
Lēmums par Latvijas Pareizticīgās baznīcas juridisku atdalīšanu no Maskavas patriarhāta neko nemaina baznīcas iekšējā dzīvē, tikai kaut ko baznīcas hierarhijai, Rus.LSM.lv pārraidē "Jaunā diena" sacīja pazīstamais pareizticīgais filozofs un teologs Andrejs Kurajevs. Savs viedoklis par to būtu jāpauž Konstantinopoles patriarhātam, kā tas notika 2019. gadā attiecībā uz Ukrainas pareizticīgo baznīcu.
Pamodināt dusošo princesi jeb kā vēl uzrunāt diasporu dalībai vēlēšanās
14. Saeimas vēlēšanas ir rokas stiepiena attālumā. Diasporas organizācijas informē un mudina ārpus Latvijas dzīvojošos tautiešus piedalīties vēlēšanās, norādot uz to, cik svarīga ir katra diasporā dzīvojošā balss. Raidījumā "Globālais latvietis. 21. gadsimts" pārrunāja gan gaidāmo vēlētāju aktivitāti, kā arī to, kas vēl var mudināt doties uz vēlēšanām, zinot, ka pieteikšanās atvieglotai balsošanai pa pastu termiņš beidzies.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt