Latvijā
Muitas konferencē uzsver – kontrabanda Latvijā samazinās
Nākotnes izaicinājumi muitai būs saistīti ar jaunākajām tendencēm organizētajā noziedzībā. To konferencē „Vai muita ir gatava rītdienai” secināja eksperti. Kurām precēm būs lielāka cenu starpība un kur būs iespējama lielāka peļņa, tur zels kontrabanda. Tomēr šobrīd ar kontrabandu dienests tiekot galā labi, uzskata muitas vadība.
Valmierā kabeļa ievilkšanas darbos sabojāts gāzesvads; noplūde novērsta
Ceturtdien, 7.novembrī, pulksten 10.50, elektroinstalāciju firma, ieguldot elektrokabeli zemē ar urbšanas metodi Valmierā, Valkas ielā (iepretī ēkai Nr. 34), tika sabojāts polietilēna gāzesvads,  informēja AS "Gaso". Vēlāk gāzes noplūde novērsta, bet eksperti atzina - situācija bijusi nopietna.
FOTO un VIDEO: Pie Saeimas piketē arī novadu reformas pretinieki
Ceturtdienas, 7. novembra, rītā uzreiz pēc mediķu piketa pie Saeimas pulcējās protestētāji, kuri pauda neapmierinātību ar administratīvi teritoriālo reformu. Sabraukuši gan no Latvijas mazpilsētām, gan Pierīgas, protestētāji iebilda pret jauno reģionālo sadalījumu, uzskatot, ka tas vēl vairāk iztukšos laukus.
Simtiem mediķu pie Saeimas piketēja par algām nozarē; protesti turpināsies
Ceturtdien, 7. novembrī, simtiem veselības aprūpes darbinieku pie Saeimas pulcējās protesta akcijas "Viena diena bez ārstniecības personas" un  sapulcē – piketā,  pieprasot palielināt finansējumu veselības aprūpei un mediķu algām atbilstoši iepriekš solītajam un likumā ierakstītajam. Lai gan protesta laikā medicīnas darbinieku pārstāvji tika uzaicināti uz tikšanos ar politiķiem, pēc sarunām arodbiedrību pārstāvji atzina, ka vienošanās nav panākta un protesta akcijas turpināsies.
Muitas vadītājs: Latvija vairs nav 1.vietā pēc nelegālo cigarešu patēriņa
Latvija ir atkāpusies no pirmās vietas Eiropā pēc nelegālo cigarešu patēriņa, un muita novērš aizvien vairāk gadījumu, kad mēģina ievest valstī kontrabandas cigaretes, LTV raidījumā “Rīta panorāma” pastāstīja Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls.
Latgales medicīnas iestādes konceptuāli atbalsta mediķu protestu, tomēr reāli protestēs vien daļa
Mediķi šodien aicināti vienu dienu paņemt bezalgas atvaļinājumu, lai varētu piedalīties piketā pie Saeimas ēkas. Latgales medicīnas iestādes konceptuāli atbalsta protesta akciju, tomēr vien neliela daļa ir paņēmusi bezalgas atvaļinājumu. Piketēt atsakās, jo vieni nevēlas sev kavēt plānotos darbus, savukārt otri protesta formai netic. Tie, kuri protestē, sevi uzskata par drosmīgiem.
Vēža operāciju kvalitāte būtiski atšķiras
Latvijā vēža operācijas ir atļauts veikt vairākās slimnīcās, bet izrādās, ka pacients pat nezina, ka vienā vietā audzēju izgriezīs atbilstoši Eiropas labākajai praksei, bet citā, iespējams, tikai daļēji. Tas nozīmē, ka ar vienādu diagnozi dažādās slimnīcās operētiem pacientiem izredzes izdzīvot var būt ļoti atšķirīgas. Tas ir viens no Latvijas Televīzijas (LTV) secinājumiem, pētot vēža ārstēšanā pastāvošās problēmas mūsu valstī.
Jaunākie
Interesanti