Latvijā
Brasas tilta pārbūvi turpinās veikt «Kauno tiltai»
Pēc trim cenu aptaujām Rīgas domes Satiksmes departaments panācis vienošanos, ka Brasas pārvada pārbūvi turpinās lietuviešu uzņēmums SIA "Kauno tiltai". Tiltu neslēgs tramvaja satiksmei, kā to iepriekš būvnieks pieļāva, un tilta pārbūvi atsāks martā. Tilta pārbūvi iecerēts pabeigt līdz 2022. gada vasarai.
Saeima aicina Krieviju atzīt Latvijas okupāciju
Saeima aicina Krieviju atzīt Latvijas okupāciju un prettiesisku aneksiju, savukārt starptautisko sabiedrību Latvijas deputāti aicina kritiski vērtēt Krievijas amatpersonu centienus pārskatīt Otrā pasaules kara vēsturi, attaisnojot Latvijas okupāciju.
Reizniece-Ozola turpinās apzināt partijas biedru viedokli par sadarbību ar Lembergu
Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde nolēmusi aizliegt partijas biedriem publiski izteikties par turpmāko sadarbību ar ASV sankciju sarakstā iekļauto, no Ventspils mēra amata atstādināto Aivaru Lembergu, "Latvijas Avīzei" atzinis LZS priekšsēdētājs Armands Krauze. Līdz šim vistiešāk par to, ka Lembergam būtu jāaiziet no politikas un tādējādi būtu jāizbeidz arī LZS sadarbība ar viņu, izteikusies LZS valdes locekle Dana Reizniece-Ozola. Viņa Latvijas Radio uzsvēra, ka turpinās apzināt biedru viedokli šajā jautājumā.
LTV šogad steidzami nepieciešami 2 miljoni eiro; nākamgad – papildu 10 miljoni eiro
Novecojusī tehnika un infrastruktūra apdraud Latvijas Televīzijas (LTV) darbību, un šo problēmu risināšanai šogad nepieciešami aptuveni 2 miljoni eiro, kurus LTV lūdz piešķirt no līdzekļiem neparedzētajiem gadījumiem. Savukārt atalgojumam, ieguldījumiem tehnoloģijās un reklāmas ieņēmumu kompensācijai pēc iziešanas no reklāmas tirgus nākamgad LTV nepieciešami papildu 10 miljoni eiro, liecina LTV aplēses.
Smiltēns: Rīgas domē notiek «izbadējušos hiēnu kauja»
Rīgas domē (RD) patlaban notiek "izbadējušos hiēnu kauja" par to, kuram izdosies sagrābt varu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līderis un galvaspilsētas mēra amata kandidāts Edvards Smiltēns.
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Klimata histērija – šis vārdu salikums kļuvis par Vācijas pērnā gada nevārdu, akcentējot to, ka daļa sabiedrības mēģina nomelnot klimata aizsardzības centienus. Tikmēr Latvijas valdība uzstādījusi ambiciozu mērķi – kļūt par vienu no klimata politikas virzītājvalstīm Eiropas Savienībā. Trešdien, 15. janvārī, valdības pārstāvji tikās ar nevalstiskā sektora pārstāvjiem, lai apspriestu mūsu valsts mērķus neitrālākai klimata politikai turpmākajos 10 gados.
Kvadriciklisti un motociklisti izbraukā Gaujas nacionālā parka zemsedzi
Gaujas nacionālā parka (GNP) mērķis ir aizsargāt dabas teritorijas, kurām raksturīga liela bioloģiskā daudzveidība, kā arī saglabāt senlejai raksturīgās gleznainās ainavas un reljefu. Ik gadu šīs vērtības aplūkot dodas tūkstošiem tūristu, tomēr pēdējā laikā mierpilnu pastaigu dabā var izjaukt negaidīta motoru rūkoņa. Vairākus parka mežus izteiktā reljefa dēļ kā izklaides vietu iecienījuši kvadriciklu un motociklu vadītāji. Izliktās barjeras un brīdinājuma zīmes tiek ignorētas un nereti pat bojātas.
Saeimas komisija nespēj ietekmēt ministrijas lēmumu par Lubānas pansionāta slēgšanu
Vai Lubānas pansionātu slēdz apkures dēļ vai taupot naudu? Šāds jautājums skaļi izskanēja pērnā gada nogalē, kad Labklājības ministrija paziņoja par lēmumu slēgt pansionātu. Kā iemesls tika minēti fakti, kuriem nepiekrītot un uzskatot tos par safabricētiem, lubānieši vērsās gan pie Valsts prezidenta, gan Saeimā, Tiesībsarga birojā un  citviet. Lēmums tika pieņemts, neapsekojot ēku.
Plaisas nesen atjaunotajā Siguldas šosejā novēros līdz pavasarim
Tikai pavasarī būs skaidrs, cik apjomīgas ir plaisas, kas izveidojušās uz Siguldas šosejas jaunā asfalta seguma aiz Vangažiem. Lai gan šai kārtai virsū tiks segts jauns asfalts, plaisas tajā būt nedrīkst. Autovadītāji jau uzdod jautājumus par darbu kvalitāti, bet darbu veicējs – uzņēmums “Binders” – skaidro, ka zem ceļa esošais kūdras slānis nav norakts un purvs ceļa kvalitāti ietekmēs arī turpmāk.
Jaunākie
Interesanti