Latvijā
EK rekomendē Latvijai vairāk ieguldīt medicīnā
Pašreizējā Covid-19 pandēmija ir izgaismojusi sen zināmas problēmas Latvijas veselības aprūpē - tā tikko publicētajās rekomendācijās norāda Eiropas Komisija (EK). Medicīnai vajadzētu vairāk naudas un arī vairāk personāla.
Ventspilī vēsturiskajā Gūtšmitu namā taps vienots klientu apkalpošanas centrs
Valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) izsludinājuši apvienoto projektēšanas un būvdarbu iepirkumu arhitektūras pērles – vēsturiskā Gūtšmitu nama Ventspilī, Kuldīgas ielā 2 pielāgošanai valsts pārvaldes un pašvaldības iestāžu vajadzībām – vienotā klientu apkalpošanas centra izveidei, informēja VNĪ.
«Progresīvie» aicina Bondaru pamest Saeimas komisijas vadītāja amatu
Pēc nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās "Latvijas Krājbankas" lietā partijas "Latvijas attīstībai" politiķim Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata, uzskata partija "Progresīvie", kas vienojusies ar "Latvijas attīstībai" un "Kustību "Par!"" par kopīgu startu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.
Novadu reforma soli pirms gala lēmuma. Kādi kompromisi jau panākti, kā pietrūkst?
Saeima šonedēļ plāno sākt galīgajā lasījumā izskatīt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā iesniegtos priekšlikumus, lai lēmumus par nākamgad ieviešamajām izmaiņām pašvaldību kartē pieņemtu apmēram līdz Jāņiem. Tomēr šajā procesā negludumu netrūkst un var sagaidīt arī pēdējā brīža lēmumus.
Jūrmalā daudzbērnu ģimenēm dala 15 kilogramus smagas pārtikas pakas
Lai ģimene varētu veltīt laiku kam svarīgam, piemēram, attālinātām mācībām skolas gada pabeigšanai, Jūrmalā pilnīgi visām daudzbērnu ģimenēm, nedalot pēc ienākumiem, piešķir apjomīgas pārtikas pakas. Tās veidojis pārtikas tehnologs. Vecāki priecājas par pamatproduktiem, bet bērni ir sajūsmā par brokastu pārslām, rozīnēm un ābolu maisu, kas ir katrā pakā. 
Riebiņu novadā izveido lauku labumu pašapkalpošanās stendu
Jau otro vasaru vidzemnieki Inese un Juris saimnieko ekosētā "Baltie zvirbuļi" Riebiņu novadā Latgalē. Un otro sezonu viņi savu produkciju piedāvā arī Latgalē vienīgajā pašapkalpošanās stendā, kas izveidots ceļa malā netālu no saimniecības. 
Saeimas komisijā sāk diskutēt par homeopātisko līdzekļu efektivitāti
Cilvēkiem būtu jādod priekšroka pierādījumos balstītai medicīnai, nevis homeopātijai. Tā uzskata vairāki veselības jomas speciālisti, kuri rosina sākt diskusiju par homeopātisko līdzekļu efektivitāti. Saeimas Sociālo un darba lietu komisija, kas sākusi debates, rosina arī lemt, vai būtu korekti homeopātiskos līdzekļus saukt par medikamentiem.  
Jaunākie
Interesanti