Latvijā
Ogres slimnīca vismaz nedēļu nepieņems pacientus
Ar Covid-19 saslimušie pacienti paralizējuši Ogres slimnīcas darbu. Tā pacientus vismaz šonedēļ neuzņems. 26 slimnīcas mediķi atrodas pašizolācijā, un tas nelielās slimnīcas darbību praktiski apturējis. 
Rēzeknē sabiedriskais transports kursē bez izmaiņām
Vairākās lielākajās pilsētās ir samazināts sabiedriskā transporta reisu skaits vai, piemēram, atcelta iespēja pārvietoties ar to bez maksas. Rēzeknē, tuvojoties mazdārziņu sezonai, apsver domu ieviest pat papildu reisus, lai nodrošinātu distancēšanās ievērošanu. Savukārt bezmaksas braucienu saglabāšanu skaidro ar to, ka tā tiek novērsta skaidras naudas aprite, kā arī mazināts pasažieru kontakts ar šoferiem. 
Mediju atbalstam novirzīs 2,04 miljonus eiro
Covid-19 radītās krīzes mazināšanai Latvijas mediju atbalstam no valsts budžeta programmas "Līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem" novirzīs 2,04 miljonus eiro, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Brīvprātīgie aicina atbalstīt medicīnas darbiniekus
Medicīnas darbinieki ir pirmie, kuri katru dienu saskaras ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 sekām, un viņi nenogurstoši strādā mūsu visu veselības un drošības labā. Grupa brīvprātīgo apzinājusi mediķu vajadzības un aicina palīdzēt ārstiem, ne vien pagatavot ēdienu un pārbaudīt bērnu mājasdarbus, bet arī, piemēram, uz laiku aizdot savu automašīnu. 
Bērnu slimnīca piedāvā attālinātās konsultācijas
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) turpmāk nodrošinās konsultācijas arī attālinātā formātā - telefoniski vai video saziņā. Pirmās nedēļas laikā sniegtas jau 564 attālinātas konsultācijas, informēja BKUS.
SPKC epidemiologs: Ārkārtējā situācija jāturpina vēl vismaz 3 nedēļas
Ārkārtējo situāciju Latvijā vajadzētu turpināt vēl vismaz trīs nedēļas, žurnālistiem sacīja  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs. Vienlaikus Covid-19 atklāts arī Onkoloģijas centra darbiniecei.
Pierīgas pašvaldību bērnudārzi pielāgojušies darbam ārkārtas apstākļos
Daudzkārt mazāks bērnu skaits un to apvienošana vienā bērnudārzā. Pašvaldības ar dažādām metodēm organizē mācību procesu pirmsskolas izglītības iestādēs tiem bērniem, kuru vecākiem nav iespējas tos atstāt mājās. Tapat vairākas pašvaldības savus bērnudārzus slēgušas, jo tajos konstatēti cilvēki, kas saslimuši vai bijuši kontaktā ar Covid-19 slimnieku.
Ministrija piedāvā lielajām pilsētām noteikt valsts pilsētas statusu; Valainis aicina reformu atlikt
Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija pēc Lieldienām plāno trešajā lasījumā skatīt reformas pamatā esošo likumprojektu. Nozares ministrija piedāvā apspriešanai valsts pilsētu definīciju. Kopā pašlaik sagatavoti 375 priekšlikumi. Vairāk nekā divas trešdaļas no tiem iesniedzis deputāts Viktors Valainis no ZZS, kurš uzskata, ka pašlaik reforma Covid-19 krīzes dēļ būtu jāatliek.
NEPLP komercmediju atbalstam Covid-19 krīzē prasīs 1,6 miljonus eiro
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sagatavojusi programmu, kur komercmediju atbalstam paredzēti ap 1,6 miljoni eiro. Kultūras ministrija (KM) programmu kopā ar informatīvo ziņojumu par kritisko situāciju visā mediju nozarē šonedēļ virzīs skatīšanai Ministru kabinetā, informēja NEPLP.
Jaunākie
Interesanti