Latvijā
Efektīvās zāles daļa vēža pacientu spiesti gaidīt ilgi
Pēc sižetu sērijas “Diagnoze – vēzis” LTV aizvien saņem vairāku onkoloģisko pacientu vēstules ar izmisīgu saucienu “palīgā”. Kāda paciente, kurai pusgadu pēc aknu vēža izoperēšanas ārsti konstatēja jaunus metastāžu perēkļus, valsts kompensējamos medikamentus spiesta gaidīt vairākus mēnešus. Turklāt ne viņa vienīgā.
Daugavpils reģionālajā slimnīcā reorganizēs dzemdību namu
Daugavpils reģionālās slimnīcas vadība iecerējusi veikt reorganizāciju dzemdību namā, vienu no ēkas trim stāviem atvēlot gan ginekoloģijas, gan onkoginekoloģijas pacientēm. Šādas izmaiņas esot nepieciešamas, lai dzemdību nams varētu pilnvērtīgi funkcionēt. Gadā tajā būtu jāpieņem aptuveni 2000 dzemdību, taču tagad to skaits ir ap 700 gadā, līdz ar to visas telpas nav pilnībā noslogotas.
Dānija atsakās palīdzēt ģimenei, kas tur maksājusi nodokļus, bet pēc tēva zaudējuma atgriezusies Latvijā
Pēc vairāk nekā desmit gadu ilgas dzīves Dānijā, Maija Dauģele ar diviem pirmsskolas vecuma bērniem atgriezās dzimtajā Kandavas novadā, kad no savas darba vietas Dānijā pēkšņi pazuda ģimenes apgādnieks un bērnu tēvs. Latvijā Maija sākusi veidot bioloģisko riekstu dārzu un atgriezties Dānijā neplāno. Sieviete uzskata, ka bērniem pienākas uzturlīdzekļi no viņu sākotnējās mītnes zemes. Dānijas instances tam piekrītot, bet tikai tad, ja bērni dzīvo Dānijā.
No «Gods kalpot Rīgai» izstājas seši valdes locekļi
Seši partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) valdes locekļi - pieci Rīgas domes (RD) deputāti un viena Saeimas deputāte - paziņojuši partijas valdei par izstāšanos no partijas, informēja RD deputāts, līdzšinējais GKR RD frakcijas vadītājs Vjačeslavs Stepaņenko.
Onkoloģijas centrā - jauna aparatūra un metode krūts vēža ārstēšanai
Latvijas Onkoloģijas centrā beidzot ir ne vien jauna aparatūra, bet arī jauna pieeja krūts vēža agrīnai atklāšanai un ārstēšanai. Baltijā modernākā iekārta ļaus ļaundabīgās šūnas izņemt, traumējot krūti pēc iespējas mazāk. Izmeklēšanas metodes ir apvienotas, un ārstēšanas plāns būs pieejams vienas dienas laikā tieši tāpat kā Krūts centros citviet pasaulē. 
«KPV LV» vērsīsies tiesā par UR lēmumu nereģistrēt partijas jaunās valdes ievēlēšanu
Viena no Saeimā visplašāk pārstāvētajām koalīcijas partijām – "KPV LV" – palikusi bez paraksta tiesībām un pieejas partijas kontam. Uzņēmumu reģistrs (UR) atteicies ierakstīt reģistrā jauno partijas valdes sastāvu un grozījumus statūtos, jo uzskata, ka sapulce, kurā valde tika izvēlēta, sarīkota nelikumīgi. Partija "KPV LV" nolēmusi UR lēmumu apstrīdēt tiesā.
Daugavpilī sāk būvēt 14 miljonus eiro vērtu katlu māju
Daugavpilī sākti 14,1 miljonu eiro vērtas šķeldas katlumājas būvniecības darbi. Sarunas pašvaldībā par jaunas katlumājas būvniecību sākās jau pirms pieciem gadiem, bet vien pagājušā gada vasarā parakstīts līgums par katlumājas būvniecību. 
Esošo e-veselību neattīstīs, no tai paredzētās ERAF naudas plāno atteikties
Veselības ministrija visu uzmanību veltīs jau esošajiem e-veselības pakalpojumiem un neattīstīs tās nākamo kārtu, bet no tās Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu daļas, kura ir paredzēta jau esošo e-veselības funkcionalitāšu turpmākai attīstībai, plānots atteikties, paziņojumā medijiem informēja Veselības ministrija.
Nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidāts būs Einārs Cilinskis
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas nodaļa trešdien, 20. februārī, kopsapulcē lēmusi par Rīgas mēra amata kandidātu virzīt bijušo Saeimas deputātu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski, liecina apvienības Rīgas nodaļas priekšsēdētāja Edvarda Ratnieka paziņojums vietnē "Twitter".
Blakusesošas brūkošas ēkas dēļ aizliedz izmantot Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi
Tukumā gandrīz pirms diviem gadiem par bīstamu tika atzīta daļa ēkas Melnezera ielā 1, tomēr domnieki tā arī nepieņēma lēmumu par ēkas remontēšanu vai nojaukšanu.  Tagad ''laika zobs'' darījis savu, un, baidoties, ka konstrukcija var uzkrist virsū blakus esošajam korpusam, pieņemts lēmums aizliegt izmantot tajā esošo Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi.    
Latvijas goda konsula Ukrainā automašīnā atrod kontrabandas cigaretes
Par nepakļaušanos robežsargu prasībām trešdien uz Ukrainas–Ungārijas robežas īslaicīgi aizturēts Latvijas goda konsuls Ukrainā Jurijs Ihnatko. Viņa mašīnā atrastas pilnas somas ar kontrabandas cigaretēm - vairāk nekā 6500 paciņu. Reaģējot uz notikušo, Ārlietu ministrija Ihnatko no amata atsaukusi. 
Epidemioloģe: Gripas epidēmijas beigas gaidāmas marta sākumā
Pašlaik tikai vienā no Slimību profilakses un kontroles centra uzraudzības teritorijām saslimstība ar gripu pārsniedz epidēmijas slieksni jeb 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Pēc tam, kad arī pēdējā reģionā saslimstība nokritīs zem norādītā sliekšņa, jāpaiet divām nedēļām, pirms var pasludināt epidēmijas beigas.
Jaunākie
Interesanti