Latvijā
Atjaunots autoceļš Priekule–Vaiņode
Pabeigti reģionālā autoceļa Priekule–Vaiņode (P135)seguma atjaunošanas darbi, kas atsevišķos posmos nebija veikti pat 40 gadus, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.
Jaunajās autobusu kustības sarakstu plāksnēs iestrādāts QR kods
Lai pasažieri reģionālo maršrutu pieturvietās varētu apskatīt detalizētāku informāciju par aktuālo autobusu kustības sarakstu, jaunajās kustības sarakstu plāksnēs ir iestrādāts QR kods, kuru noskenējot pasažiera viedtālrunī parādīsies autobusu izbraukšanas laiks no konkrētās pieturas tuvākās nedēļas laikā, pārvadātāja kontaktinformācija un cita aktuālā informācija, informēja Autotransporta direkcija.
Šogad no elektrotraumām miruši jau desmit cilvēki
Ik gadu AS “Sadales tīkls” lietotāju elektroietaisēs reģistrē 60-70 elektrotraumu, un vidēji 30% gadījumu cietušie ir bērni. Elektrotraumas var būt letālas, un šogad tādas bijušas jau 10, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja uzņēmuma “Sadales tīkls" valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons.
VK par profesionālās izglītības modernizāciju: Jauniegūtā profesijā darbu atrod mazāk par pusi
Profesionālās vidējās izglītības sistēmas darbībai un attīstībai no valsts budžeta un Eiropas Savienības (ES) fondiem pēdējos 10 gados atvēlēts vairāk par miljardu eiro. Taču šīs izglītības modernizācija nav pabeigta līdz galam, nav būtiski augusi jauniešu interese par profesionālo izglītību, bet pēc tās iegūšanas profesijā strādā mazāk nekā puse. Šādi fakti un atziņas izriet no Valsts kontroles revīzijas profesionālās vidējās izglītības jomā.
«Mūžīgie bērni»: Asistentu apmācības – pašu asistentu iniciatīva
Latvijā samilzusi problēma ir bērnu ar invaliditāti asistentu trūkums. Patlaban visbiežāk bērnu asistentu pienākumus uzņemas mammas. Tādēļ, ka šis darbs ir zemu apmaksāts, fiziski un emocionāli smags, un cilvēkus, kas to vēlas darīt, atrast ir grūti. Tikmēr citur pasaulē īpašo bērnu asistents ir reāla profesija. Kā virzās sarunas par asistentu profesionālu sagatavošanu? 
Dobeles Atbrīvošanas piemineklim – 80
Tēlnieka Kārļa Zemdega veidotajam Dobeles atbrīvošanas piemineklim šogad aprit 80. gadskārta, bet atjaunotajam piemineklim, kurš kļuva par trešās Atmodas simbolu un nomainīja okupācijas zīmi – bruņutransportieri, šodien aprit 24. gadskārta. Līdzās tradicionālā ziedu paklāja veidošanai pieminekļa sarežģīto vēsturi godināja arī speciāli šim notikumam režisēts kustību iestudējums.
Dzērveņu lasīšanai Teiču purvā šogad – 1000 atļauju
Sācies dzērveņu lasīšanas laiks, un ogotāji dodas uz purviem, bet ne vienmēr drīkst lasīt jebkurā vietā un laikā. Īpaša sistēma jau aptuveni 20 gadus tiek īstenota Teiču dabas rezervātā, kur ogotājus stingri kontrolē inspektori, jo ir tikai dažas dienas, kad Teiču purvā atļauts lasīt dzērvenes, un aizvadītajās brīvdienās tika izsniegtas pēdējās atļaujas šajā gadā.   
Nauda mūžīgo bērnu asistentiem būs! Bet tikai puse no prasītā
Koalīcija budžeta sarunās vienojusies nākamgad “mūžīgo bērnu” asistentu algošanai piešķirt papildus 10 miljonus eiro. Tā ir puse no Labklājības ministrijas (LM) prasītā, tāpēc 608 eiro par slodzi pirms nodokļiem sāks maksāt vien no gada vidus. Asistentu sociālās garantijas un apmācības — joprojām paliek bez risinājuma.
Deputāts Blumbergs pievienojas «Jaunajai Vienotībai»
No partijas "KPV LV" ievēlētais Saeimas deputāts Aldis Blumbergs, kurš pērn pameta frakciju un kļuva par neatkarīgo deputātu, pievienojies partijas “Jaunā Vienotība” Saeimas frakcijai. To Latvijas Televīzijai apstiprināja partijas Saeimas frakcijas vadītājs Ainārs Latkovskis.
Jaunākie
Interesanti