Sadaļas Sadaļas
Rīgas domes vēlēšanu balsis trijos iecirkņos pārskaitīs līdz ceturtdienai
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) uzdevusi līdz 17. septembrim Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijai organizēt un kontrolēt Rīgas domes vēlēšanu balsu pārskaitīšanu trīs Rīgas vēlēšanu iecirkņos – 74., 97. un 144. vēlēšanu iecirknī, informēja CVK. Komisija tādējādi pilda Administratīvās apgabaltiesas 14. un 15. septembra spriedumus, kas uzdod nodrošināt balsu pārskaitīšanu trīs iecirkņos, pieskaitot par nederīgām atzītās vēlēšanu aploksnes kopējiem vēlēšanu rezultātiem.
Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu izslēdz no «Saskaņas»
Partija "Saskaņa" no savām rindām izslēgusi divus Saeimas deputātus – Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu – par partijas statūtu pārkāpumiem. Abi uzskata, ka partija nav vēlējusies viņos ieklausīties. Deputāti arī apgalvo, ka saņēmuši draudus, par kuriem Švecova vērsusies drošības dienestā.
Tiesa uzdod pārskaitīt balsis trīs Rīgas domes vēlēšanu iecirkņos
Administratīvā apgabaltiesa pirmdien uzdeva Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) pārskaitīt visas vēlēšanu zīmes tajos trīs iecirkņos, kur bija problēmas ar zīmogiem uz aploksnēm. Būs jāpieskaita arī tās aploksnes, kas bija atzītas par nederīgām. To Latvijas Radio apliecināja Administratīvās apgabaltiesas pārstāve Līga Tumova.
«Progresīvie» sola jaunu politiku Rīgas domē
Partija "Progresīvie", kas līdz šim nebija pārstāvēti ne Saeimā, ne valdībā, bet aizvadītajās ārkārtas vēlēšanās Rīgā kļuva par uzvarētājiem, politikā nonākusi uz palikšanu, tā šodien, 12. septembrī, partijas kongresā solīja tās biedri. 11 jaunie Rīgas domes deputāti nāk no “Progresīvo” rindām.
Kossovičs: «Progresīvajiem» būs piedāvājums arī daudziem maziem novadiem
Sestdien, 12. septembrī, partija "Progresīvie" kongresā izvērtē Rīgas domes vēlēšanu kampaņu un sasniegtos rezultātus. Politiskais spēks to sauc par „uzvaras kongresu”, jo ārkārtas Rīgas domes vēlēšanās, startējot kopā ar "Attīstībai/Par!", no kopsarakstā ievēlētajiem 18 cilvēkiem 11 ir „Progresīvie” biedri un aktīvisti. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt