NEPLP vēlreiz soda «Baltkom radio» par slēptu priekšvēlēšanu aģitāciju – šoreiz ar 10 500 eiro
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sodījusi SIA "Baltkom radio" par trim Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma pārkāpumiem, kas ir saistīti ar slēptu partiju un to kandidātu reklamēšanu Rīgas domes priekšvēlēšanu laikā. Par neatļautu partiju "Gods kalpot Rīgai" (GKR) un politiskās partijas "Alternative" un to kandidātu reklamēšanu “Baltkom radio” piemērots naudas sods 10 500 eiro apmērā, informēja NEPLP.
Mārtiņš Staķis kļūst par Rīgas mēru
Rīgas domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē piektdien, 2. oktobrī, aizklātā balsojumā Rīgas mēra amatā ievēlēts Mārtiņš Staķis ("Attīstībai/Par!" (AP)), kuru šajā amatā virzīja četri politiskie spēki – AP/"Progresīvo" apvienība, "Jaunā Vienotība" (JV), Nacionālā apvienība (NA)/Latvijas Reģionu apvienība (LRA) un Jaunā konservatīvā partija (JKP). 
Rīgas domē parakstīts koalīcijas sadarbības līgums
Trešdien, 30. septembrī, Rātsnamā četru sarakstu "Attīstībai/Par"/"Progresīvo", "Jaunās vienotības", Nacionālās apvienības/Latvijas Reģionu apvienības un Jaunās konservatīvās partijas pārstāvji parakstīja koalīcijas sadarbības līgumu un rīcības plānu.
Rīgas domes vēlēšanu balsis trijos iecirkņos pārskaitīs līdz ceturtdienai
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) uzdevusi līdz 17. septembrim Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijai organizēt un kontrolēt Rīgas domes vēlēšanu balsu pārskaitīšanu trīs Rīgas vēlēšanu iecirkņos – 74., 97. un 144. vēlēšanu iecirknī, informēja CVK. Komisija tādējādi pilda Administratīvās apgabaltiesas 14. un 15. septembra spriedumus, kas uzdod nodrošināt balsu pārskaitīšanu trīs iecirkņos, pieskaitot par nederīgām atzītās vēlēšanu aploksnes kopējiem vēlēšanu rezultātiem.