Ko Rīgai sola «Jaunā Vienotība» un Vilnis Ķirsis?
Partiju apvienība "Jaunā Vienotība" ar līderi Vilni Ķirsi grib risināt galvaspilsētā samilzušās problēmas - glābt infrastruktūru, izbeigt rindas bērnudārzos un citas. Krietni ietaupīt izdošoties, spēku zaudējot "Rīgas satiksmes" līgumam ar kompāniju "Rīgas karte", kas par 27 miljoniem gadā uztur sadārdzinātu e-talona sistēmu.
Aptauja: 30,4% rīdzinieku par lielāko problēmu uzskata ceļu un ielu stāvokli
Līdz Rīgas domes vēlēšanām atlikušas trīs nedēļas. Šonedēļ sabiedriskie mediji stāstīja par to, kā deputāti kandidāti sola sakārtot ielas un atjaunot ēkas, bet ko iedzīvotāji visvairāk gaida no nākamajiem Rīgas domniekiem? To pēc portāla LSM.lv un Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktā aptaujā centušies noskaidrot sociologi.
«Tautas panorāma» Rīgas centrā un Avotu apkaimē: Kas Rīgā darāms?
Sakārtot sabiedrisko transportu un veloceliņus, ierobežot autosatiksmi, padarīt centru draudzīgāku ģimenēm ar bērniem un suņiem, padzīt prostitūtas un narkotirgoņus. Uz šādām izmaiņām pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām cer Rīgas vēsturiskā centra un Avotu apkaimes iedzīvotāji. 
Ko partijas sola rīdziniekiem mājokļu politikā?
Mājokļu jomu savās programmās vairāk vai mazāk iekļāvušas pilnīgi visas partijas, kas kandidē Rīgas domes vēlēšanās. Turklāt solījumi ir ambiciozi. Tiekot domē, partijas ne tikai panākšot jaunu namu būvniecību, bet atjaunotas tiks arī novecojušās mājas.
Rīgas domes vēlēšanās: Partijas reklāmām jau iztērējušas 1,1 miljonu eiro
Pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām partijas reklāmām iztērēja vairāk nekā miljonu eiro, visaktīvāk priekšvēlēšanu aģitācijai finansējumu tērēs partija “Gods kalpot Rīgai”, Jaunā konservatīvā partija un politiskā partija “KPV LV”, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informācija.
Nedēļas laikā Rīgas domes vēlēšanu iecirkni mainījuši gandrīz 2000 vēlētāju
No 30. jūlija līdz 5. augustam savu vēlēšanu iecirkni Rīgas domes vēlēšanām kopumā mainījuši 1932 vēlētāji, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) apkopotā informācija. No šiem vēlētājiem 578 reģistrējušies balsošanai Rīgā no citas pašvaldības, jo Rīgā viņiem pieder nekustamais īpašums. Mainīt savu iecirkni vai reģistrēties balsošanai Rīgas domes vēlēšanās var vēl līdz 15. augustam.
Ko Rīgai sola «Jaunā Saskaņa», Kuzins un Kargina?
Partija ar pretenciozo nosaukumu "Jaunā Saskaņa" ir dibināta pirms diviem gadiem. Datu bāzē "Lursoft" teikts, ka tās darbības mērķi ir sindikālisma ekonomikas modeļa ieviešana. Sindikālisms ir sociālisma novirziens, kas pieprasa, lai ekonomikas sistēma valstī tiktu veidota tā, ka uzņēmumi pieder to strādniekiem.