«Tautas panorāma» Ķengaragā: Kas Rīgā darāms?
Kas rīdziniekiem savā pilsētā patīk, bet kuras lietas jaunajiem Rīgas domes deputātiem būs jāmaina? Skatījums uz lietām un steigšus risināmiem jautājumiem katrā galvaspilsētas apkaimē dzīvojošajiem atšķiras. Otrdien, 4. augustā, "Tautas panorāma" devās uz Ķengaragu.
Vairākas partijas aicina Rīgas pagaidu administrāciju nepieņemt politiskus lēmumus
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startējošo politisko spēku – Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības, "Jaunās Vienotības", Jaunās konservatīvās partijas, "Attīstībai/Par" un "Progresīvie" – pārstāvji uzskata, ka vēlēšanu priekšvakarā nebūtu pieļaujami esošās Rīgas domes pagaidu administrācijas lēmumi, kas skartu pašreizējās Rīgas domes pārvaldes struktūru konceptuālās un funkcionālās pakļautības izmaiņas, paziņojumā medijiem informēja politiskie spēki. 
Ko galvaspilsētai sola «Gods kalpot Rīgai» un Oļegs Burovs?
Partija “Gods kalpot Rīgai” un tās priekšgājēja LPP/LC Rīgas domes valdošajā koalīcijā bijusi vairāk nekā 10 gadus. Galvaspilsētas ārkārtas vēlēšanās pirmo reizi startēs atsevišķi no partijas „Saskaņa”. GKR par prioritāti izvirzījusi visu lielo tiltu un maģistrālo ceļu sakārtošanu, partijas Rīgas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs solījis dažu gadu laikā atrisināt problēmu ar rindām uz bērnudārziem un novērst mākslīgi sadārdzinātus rēķinus par “Rīgas namu pārvaldnieka” nodrošinātajiem pakalpojumiem.
Partiju reitingi Rīgā: «Attīstībai/Par!» un «Progresīvie» apsteidz «Saskaņu»
Vislielākais atbalsts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās šobrīd ir "Attīstībai/Par!" un "Progresīvajiem", kam seko iepriekš līderpozīcijās esošā "Saskaņa". Par to liecina jaunākie reitingi 29. augustā plānotajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. To, par kurām partijām plāno balsot galvaspilsētas iedzīvotāji, pēc Latvijas Televīzijas (LTV) un portāla LSM.lv pasūtījuma skaidroja SKDS.