«Tautas Panorāma» Maskavas forštatē: Kas Rīgā darāms?
Rīgas Maskavas forštates iedzīvotājiem, kā jau daudziem Rīgā, rūp ceļu stāvoklis. Daudzu gadu garumā apkaime ir pilnveidojusies un mainījusies uz labāko pusi. Dzīvot kļuva drošāk un zaļāk, atzīst iedzīvotāji. Tomēr ir arī tie, kuriem viedoklis krasi atšķiras.  
Rīgas mēra amata kandidātu faktu pārbaude. Burovs, Petrovs un Cilinskis
Latvijas Radio trīs nedēļu garumā rīta programmā "Labrīt" intervē Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderus par viņu plāniem pilsētas budžeta veidošanā. "Re:Check" politiķu teikto pārbauda un vērš uzmanību uz nepatiesiem apgalvojumiem, kā arī maldinošiem izteikumiem, kas izrauti no konteksta vai būtisku informāciju noklusē.
VIDEO: Diskutē ZZS, «KPV LV» un Latvijas Krievu savienības pārstāvji
Gaidot ārkārtas domes vēlēšanas augusta beigās Rīgā, reizi nedēļā trīs partijas aicinām uz diskusiju raidījumā "Krustpunktā", lai izjautātu un uzklausītu. Šajā pārraidē piedalās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Viktors Valainis, Ralfs Nemiro no "KPV LV" un Miroslavs Mitrofanovs (Latvijas Krievu savienība (LKS)).
Ko Rīgai sola ZZS un Viktors Valainis?
Pēdējās pašvaldību vēlēšanās tolaik arī pie valdības stūres esošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) lepojās ar rekordlielu iegūtu mandātu skaitu vietvarās – ar šī politiskā spēka karogu rokās pašvaldību domju krēslos iesēdās 429 deputāti. Tomēr Rīgas dome sen nav bijusi starp šīm vietvarām. Pēdējā reize, kad kāds šo partiju kandidāts iekļuva Rīgas pašvaldībā, bija tālajā 2001. gadā. 2013. gadā abas partijas startēja atsevišķi, Latvijas Zemnieku savienība guva 1,88%, Latvijas Zaļā partija – 3,99% vēlēšanu dalībnieku balsu, bet 2017. gadā kopīgais Zaļo un zemnieku savienības saraksts spēja iegūt vien 3,30% vēlētāju balsu.
Aptauja: 30,4% rīdzinieku par lielāko problēmu uzskata ceļu un ielu stāvokli
Līdz Rīgas domes vēlēšanām atlikušas trīs nedēļas. Šonedēļ sabiedriskie mediji stāstīja par to, kā deputāti kandidāti sola sakārtot ielas un atjaunot ēkas, bet ko iedzīvotāji visvairāk gaida no nākamajiem Rīgas domniekiem? To pēc portāla LSM.lv un Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktā aptaujā centušies noskaidrot sociologi.
«Tautas panorāma» Rīgas centrā un Avotu apkaimē: Kas Rīgā darāms?
Sakārtot sabiedrisko transportu un veloceliņus, ierobežot autosatiksmi, padarīt centru draudzīgāku ģimenēm ar bērniem un suņiem, padzīt prostitūtas un narkotirgoņus. Uz šādām izmaiņām pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām cer Rīgas vēsturiskā centra un Avotu apkaimes iedzīvotāji.