Par Covid-19 perēkli Krāslavā kļuvusi viena skola. Citās skolās inficējušos nav
Par galveno infekcijas perēkli nelielajai pilsētiņai būtiskajā uzliesmojumā kļuvusi skola “Varavīksne” – ar to saistīti vairāk nekā puse atklāto saslimšanas ar Covid-19 gadījumu, Rus.lsm.lv pastāstīja Krāslavas slimnīcas galvenais ārsts un Krāslavas novada domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aleksandrs Jevtušoks. Visas pārējās novada skolas un bērnudārzi ir brīvi no infekcijas.
ES koordinēs ierobežojumus ceļotājiem Covid-19 dēļ
Eiropā vairāk nekā 6,5 miljoniem cilvēku konstatēta saslimšana ar Covid-19. Inficēšanās skaitam atkal pieaugot, dalībvalstis ievieš arvien stingrākus pasākumus, taču neplāno slēgt robežas, kā tas notika pavasarī. Otrdien Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu ministri vienojās, kā labāk koordinēt ceļošanas ierobežojumus.
Arī Latvijā Covid-19 krīzes brīdī pacientus šķiros
Otrdien Latvijā sasniegts augstākais Covid-19 pacientu skaits, kuri ievietoti slimnīcās. Kopumā 70 dažāda vecuma cilvēki pašlaik ir ārstu un māsu aprūpē. Deviņu cilvēku stāvoklis ir smags. Daļai nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija. Jau pavasarī arī Latvijā tika izstrādāts plāns, kā šķirot pacientus, ja mākslīgo plaušu ventilatoru visiem nepietiek. Priekšroka būs tiem, kuriem gaidāma labāka dzīves kvalitāte pēc ārstēšanas.  
Es arī nepazinu nevienu Covid-19 slimnieku. Ritas stāsts par slimību
Emocionālu Covid-19 pieredzes stāstu sociālajā tīklā "Facebook" publicējusi valmieriete Rita Eglīte. Viņa pirms dažām dienām savus draugus un paziņas aicināja izturēties ļoti nopietni pret koronavīrusa izraisīto slimību un stāstīja, kā viņa saslimusi un kā norit slimības gaita. Diemžēl ieraksts sociālajā tīklā izpelnījies ļoti pretrunīgu reakciju. 
Jelgavas novadā skolēnu autobusā apzinīgi lieto maskas; ne visi var to atļauties
Kopš 7. oktobra sejas masku vai vairogu lietošana sabiedriskajā transportā, arī pašvaldību organizētajos skolēnu autobusos, sākot no 13 gadu vecuma, ir obligāta. Jelgavas novada Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas audzēkņi sejas aizsegus lieto diezgan apzinīgi, taču ne visiem ir iespēja iegādāties tik daudz masku, cik nepieciešams. 
Futbola federācija pārtrauc sezonu vairumā līgu
Saistībā ar otrdien, 13. oktobrī, pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta (MK) noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Latvijas Futbola federācija (LFF) apstiprinājusi sezonas pārtraukšanu vairumā Latvijas futbola līgu un Latvijas jaunatnes čempionātā, informē LFF.
Oktobris, 2020
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8