Sports / Ziemas sports
Siguldas trase būs gatava olimpisko spēļu uzņemšanai
Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā Siguldā – šāds vārdu salikums izskanēja pirms trim gadiem, kad izdevās pārliecināt Starptautisko Bobsleja un skeletona federāciju, ka Latvijā, ņemot vērā trases nepiemērotību četrinieku ekipāžām, var organizēt divus divnieku posmus, bet četriniekus – kādā no citām trasēm.
Starptautiskās Bobsleja federācijas šefs: Sigulda ir viena no vislabākajām vietām
Sigulda ir izcili piemērota vieta ledusrenes sporta attīstībai, tādēļ nākotnē te varētu izveidot izcilības centru, uzskata Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) prezidents Ivo Feriāni. Viņš augstu novērtēja arī Siguldas piedāvātās iespējas 2026. gada ziemas olimpisko spēļu uzņemšanai Stokholmas kandidatūras ietvaros. 
Latvijas skeletonistiem vietas otrajā desmitā Eiropas kausa posmā
Skeletoniste Endija Tērauda ceturtdien izcīnīja 14.vietu Eiropas kausa posmā un bija labākā Latvijas sportiste Kēnigszē trasē, kur sacensības notika arī vīriešu konkurencē, liecina organizatoru informācija. Savukārt  citā Vācijas trasē Altenbergā startēja bobsleja divnieki.
Latvijas vīriešu kērlinga izlase Eiropas čempionātā neiekļūst A divīzijā
Latvijas vīriešu kērlinga izlase piektdien Tallinā piedzīvoja zaudējumu Eiropas čempionāta B divīzijas pusfinālā, tādējādi neiegūstot ceļazīmi uz A divīziju. Latvijas kērlingisti pusfinālā ar 6-9 piekāpās Anglijai. Uzvara šajā mačā latviešiem būtu nodrošinājusi dalību spēcīgāko komandu pulkā nākamgad.
Jaunākie
Interesanti