Sports / Ziemas sports
Eksperti: Trūkst vīzijas par šorttreka un ātrslidošanas attīstību Latvijā
Jau pagājušā gada februārī Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sākās publiskais konflikts Latvijas šorttreka vidē. Viena no izlases trenerēm Evita Krievāne pat vairākkārt publiski sēdās pie apaļā galda ar galveno konfliktētāju šorttrekistu Roberto Puķīti. Viņš draudēja atteikties no Latvijas pilsonības un pārstāvēt citu valsti.
Japānis Kobajaši trešais vēsturē uzvar visos Četru tramplīnu posmos
Šosezon teicamus rezultātus demonstrējošais Japānas tramplīnlēcējs ar slēpēm Rjoju Kobajaši svētdien Bišhofzofenē guva uzvaru arī ceturtajās Četru tramplīnu tūres sacensībās, nodrošinot pārliecinošu triumfu kopvērtējumā. Kobajaši uzvarēja arī tramplīnos Oberstdorfā, Garmišpartenkirhenē un Insbrukā.
Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna gatavojas sākt sezonu, vairākas problēmas atrisinātas
Pēc Jaunā gada sagaidīšanas Pasaules kausa sezonu plāno sākt kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, kam sākotnējās ieceres ietekmēja kājas trauma un nepietiekamas finanses. Otrajos Ziemassvētkos Siguldas sporta centrā cilvēku bija daudz, viņu vidū arī kalnu slēpotāju grupiņa ar šajā sporta veidā Latvijas labāko dāmu, kam šoreiz pirmssezonas gatavošanās posms ir ieildzis līdz pat decembra beigām. 
Par Latvijas čempioni daiļslidošanā kļūst Kučvaļska
Latvijas čempionātā daiļslidošanā par čempioni tika kronēta Angelīna Kučvaļska, kura īsajā programmā tika pie 49,18 punktiem, izvēles – pie 79,50 punktiem, kas summā deva 128,68 punktus un pārliecinošu uzvaru, liecina organizatoru informācija.
Siguldas trase būs gatava olimpisko spēļu uzņemšanai
Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā Siguldā – šāds vārdu salikums izskanēja pirms trim gadiem, kad izdevās pārliecināt Starptautisko Bobsleja un skeletona federāciju, ka Latvijā, ņemot vērā trases nepiemērotību četrinieku ekipāžām, var organizēt divus divnieku posmus, bet četriniekus – kādā no citām trasēm.
Starptautiskās Bobsleja federācijas šefs: Sigulda ir viena no vislabākajām vietām
Sigulda ir izcili piemērota vieta ledusrenes sporta attīstībai, tādēļ nākotnē te varētu izveidot izcilības centru, uzskata Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) prezidents Ivo Feriāni. Viņš augstu novērtēja arī Siguldas piedāvātās iespējas 2026. gada ziemas olimpisko spēļu uzņemšanai Stokholmas kandidatūras ietvaros. 
Jaunākie
Interesanti