Sports / Ziemas sports
Saziņas trūkums ietekmē Latvijas Slēpošanas federācijas lēmumus olimpisko kvotu sadalē
Pirms Pekinas olimpisko spēļu sākuma liela uzmanība ir pievērsta Latvijas Slēpošanas federācijai (LSF). Olimpiskajās spēlēs Latvija būs pārstāvēta ar rekordlielu distanču slēpotāju skaitu, bet diskusijas izraisīja federācijas lēmumi starta kvotas nepiešķirt Baibai Bendikai un Indulim Bikšem. Bendika visbeidzot ieguva tiesības Pekinā startēt arī slēpošanā, bet Bikšes lietā LSF lēmumu nemainīja.
Ātrslidotājs Silovs: Pekinā startēšu 1500 metru distancē un masu startā
Dalību Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs pēdējā brīdī nodrošinājušais ātrslidotājs Haralds Silovs pirms došanās uz Ķīnu turpina treniņus Vācijā un gatavojas startam divās distancēs. Silovs sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka karjerā ceturtajās olimpiskajās spēlēs startēs 1500 metros un masu startā. 
Latvijas distanču slēpošanā olimpisko kvotu sadali ietekmē arī taktika ārpus trases
Iepriekš nepieredzēta cīņa par olimpisko spēļu kvotām izvērtās Latvijas distanču slēpošanā. Ja kādreiz divi, trīs sportisti kandidēja uz vienu olimpisko ceļazīmi, šoreiz Patrīcija Eiduka sagādāja pat četras starta vietas Latvijas dāmām Pekinā, kamēr vīriešiem izlases līderis Raimo Vīgants – divas kvotas. Turklāt pēc starptautisko kvotu pārdales Latvijas sieviešu komanda ieguva arī piekto vakanci, ko aizpildīs biatloniste Baiba Bendika.
Daiļslidotājs Vasiļjevs: Nākamais mērķis – četru apgriezienu lēciens īsajā programmā
Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks daiļslidošanā Deniss Vasiļjevs kontinenta meistarsacīkstēs Tallinā nevainojami izpildīja četrkāršu lēcienu izvēles slidojumā, un viņš plāno pakāpeniski savu programmu padarīt tehniski vēl sarežģītāku, nezaudējot mākslinieciskās kvalitātes. Deniss sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" pastāstīja, ka par nākamo mērķi uzskata četru apgriezienu lēciena iekļaušanu īsajā programmā. 
Latvijas biatlonisti netiek pie Pekinas olimpiskajām kvotām distanču slēpošanā
2022.gada Pekinas olimpisko spēļu Latvijas kvotas distanču slēpošanā atvēlētas Raimo Vīgantam, Indulim Bikšem, Patrīcijai Eidukai, Kitijai Auziņai, Esterei Volfai un Samantai Krampei, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) valdes loceklis Jānis Puida, kurš ir atbildīgs par distanču slēpošanu.
Daiļslidotājs Vasiļjevs ar izcilu sniegumu izcīna bronzu Eiropas čempionātā
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Tallinā ar lieliski izpildītu izvēles programmu nodrošināja bronzas medaļu Eiropas čempionātā, par lauvas tiesu labojot personiskos rekordus, liecina rīkotāju informācija. Izvēles slidojumā Deniss tīri izpildīja arī četrkāršu lēcienu, kas viņa programmām iepriekš nebija raksturīgi.
Latvijas sniega meistari olimpiskajā Pekinā: Covid pārbaudes ir ļoti striktas, sadzīve - ierobežota
Pekinā jau otrā olimpiskā pieredze būs Latvijas uzņēmuma “We build parks” vadītājam Jānim Jansonam un viņa komandas biedriem, kuri kopā ar vācu partneriem būvē sloupstaila trasi snovbordistiem. Mūsu sniega inženieri to darīja arī pirms četriem gadiem Phjončanā. Tagad viņi jau vairāk nekā nedēļu atrodas Pekinā, kur turpinās intensīvs darbs un ļoti stingri tiek ievēroti Covid-19 drošības protokoli.
Režīmam nelojālām Baltkrievijas slēpotājām liedz iespēju tikt uz Pekinas olimpiskajām spēlēm
Divām Baltkrievijas distanču slēpotājām par atbalstu politiskajai opozīcijai liedza dalību starptautiskās sacensībās, kur viņām būtu iespēja pacīnīties par kvalificēšanos startam Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs. Svjatlana Andrijuka un Darja Dolidoviča ir pārliecinātas, ka Baltkrievijā starptautisko licenci viņām atsauca politisku iemeslu dēļ, otrdien vēstīja aģentūra "Reuters".
Distanču slēpotāja Eiduka par «Tour de Ski» neturpināšanu: Negribēju vēlreiz kļūdīties
Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka pēc četriem "Tour de Ski" posmiem izstājās no tālākas dalības prestižajā tūrē, lai turpinātu pēc plāna gatavoties Pekinas olimpiskajām spēlēm. Sportiste treniņā Koknesē sarunā ar Latvijas Televīziju atzina, ka nevēlējās riskēt atkārtot pirms gada piedzīvoto situāciju, kad tika līdz "Tour de Ski" finišam, bet tas ietekmēja rezultātus sezonas turpinājumā. 
Svarīgākais šobrīd