Sports / Ziemas sports
Jaunajai slēpotājai Eidukai Phjončhana var būt pirmā un vienīgā olimpiāde
Distanču slēpotājai Patrīcijai Eidukai olimpiskās spēles ir beigušās, taču sezona – vēl ne. Sportiste vēl arvien ir Korejā, lai katru dienu trenētos apstākļos, kādi Latvijā nav pieejami. Lai gan sportistei ir vien 18 gadi, Phjončhana var būtu viņās pirmās un vienīgās olimpiskās spēles, jo Eidukai jāizvēlas starp sportu un mācībām.
Vācieši ziemeļu divcīņā aizņem visu olimpisko pjedestālu
Vācijas atlēti otrdien Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja visas medaļas ziemeļu divcīņā, kur sacensības risinājās lēcienos no lielā tramplīna un 10 kilometru slēpojumā. Uzvarēja Johaness Ridzeks, sudrabu un bronzu nopelnot Fabianam Rīzlem un Erikam Frencelam.
Šorttrekists Zvejnieks: Viss izdevās pēc plāna
Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks ir apmierināts ar priekšsacīkšu pārvarēšanu 500 metru distancē, kur viņam viss izdevies pēc plāna. Šorttrekists uzsvēra, ka Phjončhanas olimpiskajās spēlēs ir labākajā formā un spēj to pierādīt uz ledus. 
Šorttreka B fināla uzvarētājas ar pasaules rekordu negaidīti iegūst bronzu stafetē
Dienvidkorejas šorttreka sieviešu izlase otrdien Phjončhanā izcīnīja uzvaru 3000 metru stafetes A finālā, sagādājot prieku skatītājiem un kļūstot par olimpiskajām čempionēm. Savukārt nīderlandietēm izdevās labot pasaules rekordu, bet startējot B finālā, kas neļāva pretendēt uz zeltu. Tomēr pēc vairāku sāncenšu diskvalifikācijas Nīderlande tika pie bronzas kaluma medaļām.
Jaunākie
Interesanti