Sports / Ziemas sports
Sportistiem grūti atrast finansējumu nākamajām sezonām
Gada sākumā aizvadītajās ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā pašmāju labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks Alpu kombinācijā izcīnīja ļoti augsto 26.vietu. Ņemot vērā šīs sporta veida masveidību pasaulē, ierobežotās iespējas latvietim trenēties kalnos un arī ne tās apjomīgākās finanses, tas ir pat ļoti izceļams rezultāts. Diemžēl Kristaps Zvejnieks kļuvis par kāda Latvijas sporta vides paradoksa upuri. Proti, pēc labiem startiem olimpiskajās spēlēs daudziem pat ir vēl grūtāk atrast finansējumu nākamajai Pasaules kausa sezonai nekā iepriekš. Kaut situācijai būtu jābūt pretējai.
Ar ledus liešanu sākas sezona Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē
Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sākta braucamās daļas saldēšana, un jau drīzumā sportisti varēs pilnvērtīgi gatavoties jaunās sezonas startiem, piektdien informēja Siguldas novada pašvaldībā. Pirmie ledus treniņi trasē paredzēti Latvijas bobslejistiem un skeletonistiem pirmdien, 8.oktobrī. 
Miris zagļu sadurtais olimpiskais medaļnieks daiļslidošanā Tens
Soču ziemas olimpiskajās spēlēs bronzas medaļu ieguvušais Kazahstānas daiļslidotājs Deniss Tens konfliktā ar automašīnas apzadzējiem tika sadurts un viņu ļoti smagā stāvoklī nogādāja Almati slimnīcā, kur steidzami tika veikta reanimācija, tomēr sportists no gūtajām traumām nomira, ceturtdien vēstīja aģentūra RIAN.
Trenere Krievāne: Situācijai Latvijas šorttrekā ir kardināli jāmainās
Latvijas šorttreka trenere Evita Krievāne intervijā Latvijas Radio skaidroja, ka šī brīža situācijai Latvijas šorttrekā ir nepieciešamas ievērojamas izmaiņas. Neskaidrības par nākotni ir arī olimpisko spēļu dalībniekam Robertam Jānim Zvejniekam, jo trūkst gan finansējuma, gan komandas trenera.
Jaunākie
Interesanti