Sports / Ziemas sports
Valsts prezidents pateicas bobslejistiem un skeletonistiem par lielisko sezonu
Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien Rīgas pilī izteica atzinību Latvijas skeletonistiem un bobslejistiem par lieliskajiem startiem pasaules čempionātā un Pasaules kausa sezonā. Prezidents atzīst, ka pats ļoti seko līdzi šiem sporta veidiem, savukārt sportisti apliecina – uzmundrinājuma vārdi dod papildu spēku censties.
Olimpiskais čempions Hanju gatavs cīņai par zeltu pasaules meistarsacīkstēs
Divkārt par olimpisko čempionu kļuvušais daiļslidotājs Judzuru Hanju uzskata, ka ir pietiekami atlabis pēc potītes savainojuma, lai dzimtajā Japānā šonedēļ cīnītos par titulu pasaules meistarsacīkstēs. Sezonas nozīmīgākajās sacensībās Saitamas pilsētā startēs arī Deniss Vasiļjevs, kam netrūkst līdzjutēju ne tikai Latvijā, bet arī Japānā. 
Distanču slēpotājs Bikše 50 km distancē ierindojas 57. vietā
Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše svētdien Austrijā notiekošajā pasaules čempionātā 50 kilometru distancē brīvajā stilā ar kopēju startu ierindojās 57. vietā, kamēr par čempionu tika kronēts norvēģis Hanss Kristers Holunss, liecina organizatoru informācija.
Skolu ziemas olimpiskais festivāls Ērgļos aizvadīts radošās noskaņās
Divas dienas Ērgļos jau tradicionāli notika Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, pulcējot vairāk nekā 1200 skolēnu no 139 skolām. Patīkamu pārsteigumu  sarūpēja olimpieši Juris Šics, Kristers Aparjods un Inārs Kivlenieks, kuri ieradās klātienē, lai kopā ar festivāla vēstnesi Madaru Apsi sveiktu dalībniekus.
Jaunākie
Interesanti