Sports / Ziemas sports
Slēpotāja Bondare: Man patīk tas sniegs
Divus brīvslēpošanas treniņus olimpiskajā Ķīnā aizvadījusi kalnu slēpotāja Liene Bondare, kura atklāja, ka šis sniegs viņai patīk – tas ir agresīvs, un kalns ir ātrs.
LTV komanda Pekinā saskaras ar pirmajiem izaicinājumiem
Latvijas Televīzijas komanda jau ieradusies Pekinā, lai uzsāktu pārraides darbus no gaidāmajām ziemas olimpiskajām spēlēm, taču jau pirmajās dienās nākas saskarties ar komunikācijas un loģistikas problēmām.
Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks: Esmu karjeras labākajā formā
Trešdien uz Pekinas olimpiskajām spēlēm ceļā dosies Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks. Pirms došanās uz četrgades lielākajā sacensībām viņš raidījumā "Sporta studija" pauda, ka pašlaik ir savā karjeras labākajā formā.
Latvieši slēpošanas frīstailā – debija Albērvilā kā olimpiskais sākums un beigas
Frīstails ir viens no elpu aizraujošākajiem ziemas sporta veidiem, kas iekļauts oficiālajā olimpisko spēļu programmā. Šogad Pekinā frīstailā sadalīs jau 13 medaļu komplektus, bet bez Latvijas sportistu dalības. Kad frīstails debitēja ziemas spēlēs pirms 30 gadiem, startēja arī divi latvieši, un tas notika jau zem neatkarīgās Latvijas karoga. Debija bija, bet turpinājuma nav. 
Daiļslidotājs Vasiļjevs: Uz Pekinas olimpiskajām spēlēm došos arī kā mākslinieks
Denisa Vasiļjeva bronzas medaļa Eiropas čempionātā daiļslidošanā ir īpaša arī kā pirmā godalga šajā sporta veidā Latvijas vēsturē. Par kontinenta meistarsacīkstēs iegūto medaļu Deniss ir gandarīts, tomēr uz ledus viņš visvairāk vēlas izpaust sevi, nevis mehāniski cīnīties par augstākiem novērtējuma punktiem.
Saziņas trūkums ietekmē Latvijas Slēpošanas federācijas lēmumus olimpisko kvotu sadalē
Pirms Pekinas olimpisko spēļu sākuma liela uzmanība ir pievērsta Latvijas Slēpošanas federācijai (LSF). Olimpiskajās spēlēs Latvija būs pārstāvēta ar rekordlielu distanču slēpotāju skaitu, bet diskusijas izraisīja federācijas lēmumi starta kvotas nepiešķirt Baibai Bendikai un Indulim Bikšem. Bendika visbeidzot ieguva tiesības Pekinā startēt arī slēpošanā, bet Bikšes lietā LSF lēmumu nemainīja.
Svarīgākais šobrīd