Sports / Ziemas sports
Vācieši ziemeļu divcīņā aizņem visu olimpisko pjedestālu
Vācijas atlēti otrdien Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja visas medaļas ziemeļu divcīņā, kur sacensības risinājās lēcienos no lielā tramplīna un 10 kilometru slēpojumā. Uzvarēja Johaness Ridzeks, sudrabu un bronzu nopelnot Fabianam Rīzlem un Erikam Frencelam.
Šorttrekists Zvejnieks: Viss izdevās pēc plāna
Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks ir apmierināts ar priekšsacīkšu pārvarēšanu 500 metru distancē, kur viņam viss izdevies pēc plāna. Šorttrekists uzsvēra, ka Phjončhanas olimpiskajās spēlēs ir labākajā formā un spēj to pierādīt uz ledus. 
Šorttreka B fināla uzvarētājas ar pasaules rekordu negaidīti iegūst bronzu stafetē
Dienvidkorejas šorttreka sieviešu izlase otrdien Phjončhanā izcīnīja uzvaru 3000 metru stafetes A finālā, sagādājot prieku skatītājiem un kļūstot par olimpiskajām čempionēm. Savukārt nīderlandietēm izdevās labot pasaules rekordu, bet startējot B finālā, kas neļāva pretendēt uz zeltu. Tomēr pēc vairāku sāncenšu diskvalifikācijas Nīderlande tika pie bronzas kaluma medaļām.
Daiļslidotāji Virtjū un Moirs tiek pie otrā zelta Phjončhanā
Kanādieši daiļslidotāji Tesa Virtjū un Skots Moirs otrdien Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs uzrādīja otro labāko rezultātu izvēles dejā, kļūstot par čempioniem. Šī viņiem bija otrā zelta godalga Phjončhanā, jo Kanādas izlases sastāvā Virtjū un Moirs uzvarēja arī komandu sacensībās.
Šorttrekista Roberto Puķīša cīņa ar dēmoniem
Olimpiskajās spēlēs uzvara ir gandrīz viss. Tā tas ir pieņemts. Taču šoreiz stāsts ir par uzvaru dzīvē, nevis uz ledus – šorttrekists Roberto Puķītis pēc trīs gadu atkarību elles atgriezās sportā, un protokolā ir divas 11. vietas. Bet uzvara dzīvē ir daudz būtiskāka par vietu olimpiskajās spēlēs.  
Zvejnieks: Slalomā riskēšu, zaudēt man nav ko
Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks, aizvadījis savu priekšpēdējo startu Phjončhanā – milzu slalomu, kurā ierindojās 35. vietā. Ar rezultātu fiziski sarežģītajā trasē latvietis ir apmierināts un cer sasniegt labus rezultātus arī slalomā, kas viņam paredzēts ceturtdien.
4x10 kilometru stafetē triumfē Norvēģija
Svētdien Phjončahanas olimpiskajās spēlēs 4x10 kilometru stafetē vīriešiem olimpisko zeltu izcīnīja Norvēģijas distanču slēpotāju komanda, lielāko ieguldījumu triumfā dodot Juhanesam Klēbo.
Jaunākie
Interesanti