Sports / Ziemas sports
Daiļslidotāji Virtjū un Moirs tiek pie otrā zelta Phjončhanā
Kanādieši daiļslidotāji Tesa Virtjū un Skots Moirs otrdien Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs uzrādīja otro labāko rezultātu izvēles dejā, kļūstot par čempioniem. Šī viņiem bija otrā zelta godalga Phjončhanā, jo Kanādas izlases sastāvā Virtjū un Moirs uzvarēja arī komandu sacensībās.
Šorttrekista Roberto Puķīša cīņa ar dēmoniem
Olimpiskajās spēlēs uzvara ir gandrīz viss. Tā tas ir pieņemts. Taču šoreiz stāsts ir par uzvaru dzīvē, nevis uz ledus – šorttrekists Roberto Puķītis pēc trīs gadu atkarību elles atgriezās sportā, un protokolā ir divas 11. vietas. Bet uzvara dzīvē ir daudz būtiskāka par vietu olimpiskajās spēlēs.  
Zvejnieks: Slalomā riskēšu, zaudēt man nav ko
Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks, aizvadījis savu priekšpēdējo startu Phjončhanā – milzu slalomu, kurā ierindojās 35. vietā. Ar rezultātu fiziski sarežģītajā trasē latvietis ir apmierināts un cer sasniegt labus rezultātus arī slalomā, kas viņam paredzēts ceturtdien.
4x10 kilometru stafetē triumfē Norvēģija
Svētdien Phjončahanas olimpiskajās spēlēs 4x10 kilometru stafetē vīriešiem olimpisko zeltu izcīnīja Norvēģijas distanču slēpotāju komanda, lielāko ieguldījumu triumfā dodot Juhanesam Klēbo.
Šorttrekists Puķītis pēc izstāšanās: Nekas nav labi, gāju uz medaļu
Roberto Puķītis sestdien savā pēdējā startā Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs nepārvarēja ceturtdaļfinālu 1000 metru distancē un šorttrekists bija neapmierināts ar paša paveikto, jo juties pietiekami spēcīgs, lai cīnītos par medaļu. Pusfinālā netika arī Roberts Zvejnieks, kurš atzina, ka pašlaik objektīvi uz ko vairāk pretendēt nevarēja.
Jaunākie
Interesanti