Sports / Ziemas sports
Distanču slēpotāja Eiduka: Ātrums bija nežēlīgs
“Es jūtos lieliski!”-  tā pēc izcīnītās 44. vietas  olimpiādē 10 kilometru brīvā stila distancē atzina 18 gadus jaunā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka. Arī Inga Paškovska, kura šodien palika 80. vietā, LSM.lv norādīja, ka ir nostartējusi savā līmenī.
Vējš atceļ Gasūnas slaloma startu, sacensības paredzētas piektdien
Phjončhanas olimpisko spēļu kalnu slēpošanas programmā jau atkal iejaucies spēcīgais vējš. Sieviešu slaloma sacensības sākotnēji tika pārceltas vēlāk trešdien, bet organizatori nolēma tās atlikt līdz piektdienai. Sacensībās bija paredzēts starts arī latvietei Leldei Gasūnai.
Šorttrekists Puķītis: Neviens skrējiens nebūs viegls
Pateicoties ķīnieša Zivei Rena diskvalifikācijai, Latvijas šorttrekists Roberts Zvejnieks otrdien kvalificējās ceturtdaļfinālam 1000 metru distancē. “Fiziski esmu ļoti gatavs, esmu labākajā formā,” par sevi pārliecināts ir šorttrekists.
Haralds Silovs: Ir sajūta, ka esmu kaut ko izcīnījis
Latvijas šobrīd vienīgo ātrslidotāju Haraldu Silovu otrdien no bronzas medaļas 1500 metru distancē šķīra vien 0,32 sekundes, taču sportistam nav sarūgtinājuma, drīzāk viņā valda prieks. Un tik labi startēt Haraldam palīdzēja arī pērn mirušais brālis – sportists slidoja ar brāļa fotogrāfiju pie sirds.
Jaunākie
Interesanti