Sports / Ziemas sports
Latvijas kērlingisti Pasaules tūres posmā Rīgā gatavojas pasaules čempionātam
Latvijas jaukto pāru komanda Santa Blumberga un Ritvars Gulbis nedēļas nogalē Rīgā startē Pasaules kērlinga tūres (WCT) posmā, kas duetam ir pēdējais pārbaudījums pirms starta pasaules čempionātā. Kērlinga hallē Rīgā sacenšas 16 jaukto pāru komandas no tuvākām un tālākām valstīm, pretendējot uz 1000 eiro balvu fondu.
Bobslejā un skeletonā atlases testos meklēs jaunus Latvijas talantus
Iekšējas konkurences uzturēšanai un pasaulē augstas konkurētspējas saglabāšanai 14.aprīlī Murjāņos notiks jauno bobsleja un skeletona talantu atlases testi, otrdien informēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF). Ledusrenes sporta veidos Latvija ir pasaulē spēcīgāko pasaules valstu vidū, tomēr izlases papildinājums arvien ir nepieciešams.
Daiļslidotāja Ņikitina cer aizbraukt uz Pekinu un ielauzties TOP 24
“Ļoti, ļoti gribētos aizbraukt uz nākamajām olimpiskajām spēlēm, kas būs Ķīnā,” “Sporta studijai” savas vēlmes pauda Latvijas daiļslidotāja Diāna Ņikitina, kura Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja 26. vietu, nekvalificējoties izvēles programmai.
Latvijas šorttreka opera tuvojas kulminācijai
Nesaskaņas Latvijas šorttrekā sasniegušas savu kulmināciju, un jau vēlāk pirmdien paredzēts, ka olimpisko spēļu dalībnieks Roberto Puķītis paziņos savu gala lēmumu par pilsonības maiņu.
Jaunākie
Interesanti