Sports / Ziemas sports
Skeletona «tēvs» Dainis Dukurs: Publiskai rēķinu kārtošanai būtu jāpieliek punkts
Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē 26 gadus strādājušajam Dainim Dukuram 10. decembris būs pēdējā darbadiena direktora amatā, kur viņam neizpalika asi konflikti ar sporta veidu vadītājiem. Par skeletona ieviesēju Latvijā uzskatītais Dukurs pirmdien Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" neatkāpās no iepriekš paustajiem uzskatiem, bet tajā pašā laikā pauda pārliecību, ka iesaistītajām pusēm būtu jāatsakās no publiskas vainīgo meklēšanas kā nelietderīgas nodarbošanās. 
Daiņa Dukura skaļā aiziešana – strīdi ar sporta veidu vadību izraisa Siguldā eksplozīvu konfliktu
Dainim Dukuram 10. decembris būs pēdējā darbadiena Siguldas ledus trases direktora amatā, kur viņš ir pavadījis 26 gadus. Aiziešana gan iznākusi skaļa. Amatu pametot, Dukurs intervijā portālam mvp.lv pauda ne mazums pārmetumu Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas vadībai. Mākoņi ap Dukura krēslu savilkās jau vasarā, kad Izglītības un zinātnes ministrijā ar sūdzībām vērsās Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF), kā arī Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) vadība. 
Distanču slēpotājs Vīgants: Norvēģijā jau no bērna kājas māca izprast savu organismu
Viens no Latvijas labākajiem distanču slēpotājiem Raimo Vīgants mācās Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas fakultātes Vides zinātņu nodaļā un "Erasmus" apmaiņas programmā pavadījis gadu mācībās Norvēģijā, kur, protams, atrada laiku arī slēpošanai. Skandināvijā viņš pārliecinājās, ka norvēģi jaunajiem sportistiem jau agrīnā vecumā māca izzināt savu ķermeni un treniņu ietekmi uz to. 
Sigulda uzņem pēdējo Pasaules kausa posmu Daiņa Dukura pārraudzībā
Siguldā piektdien sākas Pasaules kausa sezonas pirmais posms skeletonā un bobslejā, bet tās būs pēdējās lielās sacensības trases direktora amatā Dainim Dukuram. Sarunā Latvijas Televīzijā viņš gan pastāstīja, ka tam nepievērš īpašu uzmanību, jo lielākas bažas līdz šim raisīja siltais laiks un tā raisītās problēmas kvalitatīva ledus sagatavošanā.
Nevēlami virtuvē un sniega trasēs. Kādēļ slēpju ziedēs sportā aizliedz fluora savienojumus?
Slēpošanas sporta veidos pirms jaunās sezonas aktuāls bija jautājums par fluora savienojumus saturošu slēpju smēru pilnīgu aizliegumu vides un veselības prasību dēļ. Starptautiskās sporta veidu federācijas vienojās atlikt jauno noteikumu ieviešanu līdz 2021./2022. gada sezonas sākumam, tādējādi šoziem slēpes vēl drīkstēs sacensībām sagatavot pēc līdzšinējām tehnoloģijām, tikmēr ražotāji ķimikāliju noliktavās jau labu laiku meklē fluoram pienācīgus aizstājējus.
Latvijas labākā slēpotāja Eiduka koncentrējas diviem lielākajiem izaicinājumiem
Patrīcija Eiduka oktobra vidū atgriezās no trīs nedēļas ilgušas treniņnometnes Austrijā, kur Latvijas spēcīgākā distanču slēpotāja krāja pirmos kilometrus uz sniega. Pēc smagās treniņnometnes sportiste uzturas pašizolācijā un Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka jaunajā sezonā par lielākajiem izaicinājumiem uzskata startu divos pasaules čempionātos. 
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt