Sports / Ziemas sports
Šifrina un Hiršers atkārto kalnu slēpošanas rekordus Pasaules kausa izcīņā
Pasaules kausa sezonā absolūtajā kopvērtējumā un slalomā uzvarējusī ASV kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina sestdien Zviedrijā palika nepārspēta arī pēdējās slaloma sacīkstēs un atkārtoja absolūto rekordu tūrē, liecina rīkotāju informācija. Savukārt vīriešiem atsevišķas sezonas rekordu ar 13. uzvaru atkārtoja milzu slalomā uzvarējušais austrietis Marsels Hiršers.
Šorttrekists Zvejnieks pasaules čempionātā netiek pusfinālā 1500 metros
Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks piektdien pasaules čempionātā Monreālā finišēja ceturtais priekšsacīkšu skrējienā 1500 metru distancē un netika pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Vēlāk Zvejnieks sasniedza ceturtdaļfinālu 500 metros, bet priekšsacīkstes 1000 metru distancē noslēdza otrajā kārtā.
Šorttreka trenere Krievāne: Puķītim piedāvājām trenēties, bet viņš atteica
Latvijas šorttreka trenere Evita Krievāne sarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka šorttrekistam Roberto Puķītim ir piedāvāts trenēties kopā ar Latvijas izlasi, bet viņš ir atteicies. Tā kā kopā ar pārējiem sportistiem viņš nav trenējies, tad viņš arī nav iekļauts stafetes komandā, trenere skaidroja savu lēmumu. Tikmēr sportists apelēja, ka šāds lēmums pieņemts, jo viņam prasīta samaksa, lai trenētos Latvijas izlasē
Šifrina piekto reizi sešās sezonās izcīna Pasaules kausu slalomā
ASV kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina sestdien Vācijā ar uzvaru Pasaules kausa sezonas priekšpēdējās slaloma sacensībās nodrošināja mazo Kristāla globusu disciplīnas kopvērtējumā, vēstīja aģentūra AP. Šifrina slalomā izcīnīja piekto titulu pēdējās sešās sezonās.