Sports / Ziemas sports
Daiļslidotāja Kučvaļska paliek aiz visām sāncensēm pasaules čempionātā
Ar sieviešu sacensībām trešdien Itālijas pilsētā Milānā sākās pasaules čempionāts daiļslidošanā, kas Latvijas sportistei Angelinai Kučvaļskai nolēdzās jau īsajā programmā. Pēc veselības likstām startējusī Angelina palika pēdējā 37 dalībnieču konkurencē un izvēles slidojumam nekvalificējās.
Šorttrekists Puķītis apsver iespēju palikt Latvijas izlasē
Latvijas šorttrekists Roberto Puķītis, kurš nesen paziņoja, ka turpmāk vairs nepārstāvēs Latviju, pirmdien pēc tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) un Latvijas Slidošanas asociācijas pārstāvjiem pieļauj iespēju, ka tomēr varētu palikt Latvijā, atklāja sportists LTV raidījumā “Sporta studija”.
Šifrina un Hiršers atkārto kalnu slēpošanas rekordus Pasaules kausa izcīņā
Pasaules kausa sezonā absolūtajā kopvērtējumā un slalomā uzvarējusī ASV kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina sestdien Zviedrijā palika nepārspēta arī pēdējās slaloma sacīkstēs un atkārtoja absolūto rekordu tūrē, liecina rīkotāju informācija. Savukārt vīriešiem atsevišķas sezonas rekordu ar 13. uzvaru atkārtoja milzu slalomā uzvarējušais austrietis Marsels Hiršers.
Šorttrekists Zvejnieks pasaules čempionātā netiek pusfinālā 1500 metros
Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks piektdien pasaules čempionātā Monreālā finišēja ceturtais priekšsacīkšu skrējienā 1500 metru distancē un netika pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Vēlāk Zvejnieks sasniedza ceturtdaļfinālu 500 metros, bet priekšsacīkstes 1000 metru distancē noslēdza otrajā kārtā.
Šorttreka trenere Krievāne: Puķītim piedāvājām trenēties, bet viņš atteica
Latvijas šorttreka trenere Evita Krievāne sarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka šorttrekistam Roberto Puķītim ir piedāvāts trenēties kopā ar Latvijas izlasi, bet viņš ir atteicies. Tā kā kopā ar pārējiem sportistiem viņš nav trenējies, tad viņš arī nav iekļauts stafetes komandā, trenere skaidroja savu lēmumu. Tikmēr sportists apelēja, ka šāds lēmums pieņemts, jo viņam prasīta samaksa, lai trenētos Latvijas izlasē
Jaunākie
Interesanti