Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Pārcelts arī Eiropas čempionāts lakrosā
Eiropas Lakrosa federācija (ELF) lēmusi, ka Eiropas čempionāts, ko bija paredzēts aizvadīt šogad no 23.jūlija līdz 1.augustam Polijas pilsētā Vroclavā, pašlaik ir pārcelts uz vēl uz nenoteiktu laiku. ELF ziņojumā teikts, ka čempionāts noteikti netiks aizvadīts 2020.kalendārajā gadā, informē Latvijas Lakrosa federācija.
Spānijas sporta zvaigznes: Ir laiks palīdzēt savai tautai
Izcilais tenisists Rafaels Nadals ceturtdien sāka līdzekļu vākšanu Spānijā koronavīrusa pandēmijā cietušajiem, jau akcijas sākumā gūstot arī citu sporta izcilnieku atbalstu. Spānijas sporta zvaigznes vēlas dot savu ieguldījumu palīdzībā tautiešiem, kuru atbalsts viņiem palīdzējis gūt augstākos sasniegumus sportā.
Aktīva dzīvesveida cienītāji internetā rod iedvesmu treniņiem mājas apstākļos
Daudzviet pasaulē jau vairākas nedēļas izsludināta ārkārtējā situācija koronavīrusa pandēmijas dēļ, tāpēc cilvēki spiest palikt mājās. Pēdējās nedēļās gan Latvijā, gan citviet pasaulē ievērojami pieaudzis patērēto datu apjoms internetā, cilvēkiem komunicējot virtuālajā vidē. Arī aktīva dzīvesveida piekritēji atraduši veidus, kā līdzcilvēkus iesaistīt sportiskās aktivitātēs mājas apstākļos ar interneta palīdzību. Tas tiek paveikts ar video izaicinājumiem, proti, nodemonstrē kādu uzdevumu un aicina cilvēkus to atkārtot, publicējot savus video sociālās saziņas vietnēs ar attiecīgā izaicinājuma tēmturi. 
Inficēšanos ar koronavīrusu konstatē arī Latvijas sportistu NBA un NHL komandās
Pozitīvas jaunā koronavīrusa analīzes fiksētas vairākiem sportistiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) un Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubos, ko pārstāv Latvijas sportisti, liecina Ziemeļamerikas mediju informācija. Pirmais saslimšanas gadījums konstatēts Rūdolfa Balcera pārstāvētajā NHL komandā Otavas "Senators", kā arī pozitīvas bija analīzes četriem basketbolistiem Bruklinas "Nets", kur spēlē Rodions Kurucs.
Sporta sacensību kalendārs pasaulē arvien sarūk, būtiskas izmaiņas arī Krievijā
Jaunā koronavīrusa izraisītās pandēmijas dēļ pasaulē arvien plānāks kļūst sporta sacensību kalendārs, par prestižās Dimanta līgas vairāku posmu atcelšanu otrdien paziņojot vieglatlētikas jumtorganizācijai "World Athletics", bet Nacionālā hokeja līga (NHL) ļāva noprast, ka sezonas pauze būs ilgāka. Būtiskas izmaiņas ir arī Krievijā, kur uz ilgāku laiku atceltas visas futbola spēles un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas turpinājums.
Latvijas olimpiskie sportisti atgriežas trenēties mājās, daži izvēlas palikt ārzemēs
Mājās ir atgriezušies Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV) iekļautie sportisti, lai koronavīrusa "Covid-19" pandēmijas ietekmētajā situācijā gatavošanos turpinātu vietējos apstākļos, bet daži atlēti kā sev piemērotāku risinājumu izvēlējās palikt iepriekš izvēlētās treniņu vietās ārzemēs, LSM.lv pirmdien pastāstīja LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis. 
Latvijas Olimpiskās vienības ārste: Sportisti par koronavīrusu ir labi informēti
Arvien lielāku sporta notikumu skaitu pasaulē ietekmē jaunā koronavīrusa "Covid-19" izplatība - arī Eiropā dažādas sacensības gan atceļ, gan tās aizvada bez skatītājiem tribīnēs. Tomēr lielākā daļa sacensību arvien notiek pēc plāna, tādēļ sportistiem sevi jāsargā jo īpaši. Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) galvenā ārste Līga Cīrule intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" teica, ka Latvijas sportisti ir labi informēti par drošības pasākumiem.
Uz slēpēm sniega labirintos. Intervija ar ziemas orientieristu Raivo Kivlenieku
Gada aukstāko mēnešu nespēja nodrošināt salu un sniegu liedza Latvijai februāra sākumā Madonas pusē uzņemt pasaules čempionātu ziemas orientēšanās sportā. Tas gan nenozīmē, ka sportistu iepriekš izvirzītie mērķi vairs nav dienaskārtībā - pieredzējušais Raivo Kivlenieks intervijā LSM.lv iepazīstināja ar ziemas orientēšanos un pastāstīja, ka gatavojas uz Zviedriju pārceltajam pasaules čempionātam.
Rangā tuvojas TOP 100 un negrasās apstāties. Intervija ar ratiņtenisisti Diānu Ņikiforovu
Ratiņteniss Latvijā pēc pāris gadiem vēl tikai svinēs savu pirmo divciparu jubileju, bet senā spēle jau pārliecinoši apliecinājusi, ka adaptētā veidā var būt pievilcīga ikvienam, arī spēlētājiem ar kustību traucējumiem. Pierādīt sevi kortā ir apņēmusies Diāna Ņikiforova, kura pēc pirmās nopietnās sezonas ratiņtenisā pakāpās uz otrā simta vidu pasaules rangā, bet nebaidās arī no lielākiem izaicinājumiem un intervijā lsm.lv pastāstīja, ka mērķis ir apsteigt visas konkurentes.
Nāk klajā Artura Vaidera dienasgrāmatas - radošs atskats uz 12 olimpiskajām spēlēm
Tuvojoties Tokijas olimpiskajām spēlēm, klajā nākušas divas Artura Vaidera grāmatas “Olimpiskās dienasgrāmatas. Vasara. Ziema”, ko, godinot izcilā sporta žurnālista piemiņu, izdevis viņa vārdā nosauktais fonds. Bijušais lsm.lv autors Vaiders vienīgais no Latvijas rakstošajiem žurnālistiem klātienē ir atainojis 12 olimpiskās spēles, iekrājot unikālu pieredzi, kas lasītājam paveras abās grāmatās. 
Kalnos zem jumta - olimpiskajā kāpšanas sportā Latvijā raugās uz augstākajām virsotnēm
Vasarā Tokijā pilnvērtīga debija olimpiskajās spēlēs būs kāpšanas sportam, kas arī Latvijā vairākās desmitgadēs no dzīvesstila nodarbošanās izaudzis par konkurētspējīgu sporta veidu, it īpaši piesaistot jauno paaudzi. Japānā olimpiskās sacensības vēl risināsies bez latviešiem, bet jauniešu jau sasniegtie rezultāti stiprina pārliecību, ka četrus gadus vēlāk Parīzē sarkanbaltsarkanais karogs līdzās olimpiskajiem apļiem plīvos arī pie kāpšanas sienām, LSM.lv pastāstīja kāpšanas sporta trenere Santa Vilka. 
Ārsts trijās olimpiskajās spēlēs Ullis nākotni saista ar Latviju
Pēc Latvijas atgriešanās olimpiskajā saimē Kārlis Ullis kļuva par olimpiskās komandas ārstu trijās olimpiskajās spēlēs, bet pašlaik viņš nākotni vēlas saistīt nevis ar savu mītnes vietu ASV, bet dzimto Latviju. Teju visas dzīves garumā Ullis ir izmēģinājis spēkus visdažādākajos sporta veidos, tādēļ gluži likumsakarīgi tas ietekmēja arī specializāciju profesijā. 
Jaunākie
Interesanti