Sports / Citi
Pēc divu gadu pārtraukuma atgriežas Baltijas Studentu spēles
Šajā nedēļas nogalē Latvijā norisināsies 37. SELL Studentu spēles, kurām šogad aprit 99. gadskārta. Sacensības notiks 14 dažādos sporta veidos, pirmoreiz spēļu programmā esot iekļautam arī 3x3 basketbolam. Latvijas Augstskolu sporta savienības (LASS) prezidente Agita Ābele Latvijas Radio sacīja, ka šīs būs kā restarta spēles pēc tam, kad tās Covid-19 dēļ neizdevās sarīkot iepriekšējos divos gados.
Latvija nedēļas nogalē uzņems Baltijas starptautiskās Studentu spēles
Rīgā, Tukumā un Ogrē no 20. līdz 22. maijam risināsies starptautiskas sacensības XXXVII SELL Studentu spēles, kas atzīmē jau 99. pastāvēšanas gadskārtu. Rīkotāji 37. SELL Studentu spēlēs gaida nedaudz vairāk kā 1200 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Izraēlas un Slovākijas. 
Ar prieku un saviem spēkiem atbilstoši. Ieteikumi skrējējiem Rīgas maratonā
Nedēļas nogalē risināsies "Rimi" Rīgas maratons, kur garākajām distancēm dalībnieki sāka gatavoties ļoti savlaicīgi, tomēr vairākus noderīgus speciālistu padomus ir vērts paturēt prātā ikvienam neatkarīgi no izvēlētā skrējiena garuma, lai kopā būšana ļautu skriešanā gūt prieku un tikai patīkamas emocijas.
Latvietis amerikāņu futbolā Kanādā: Beidzot varēšu uzkāpt uz lielās skatuves
Sakot amerikāņu futbols, pirmā un daudziem arī vienīgā profesionālā līga, kas ienāk prātā, ir Nacionālā futbola līga jeb NFL. Turpat Ziemeļamerikā sakņojas vēl viena līga, kas objektīvi uzskatāma par otro spēcīgāko pasaulē – Kanādas futbola līga (CFL). Tuvojoties jaunajai sezonai, CFL ārzemnieku draftā izvēlēti divi latvieši – ar 27. numuru Ralfs Rūsiņš, kurš šobrīd mēģina apliecināt savas kvalitātes NFL līmenī, un ar augsto 3. numuru Kārlis Brauns, kurš ar apbrīnas vērtu spītu mēģina izlauzties līdz amerikāņu futbola mekai NFL.
Futbolā pieredzējušais Kaspars Gorkšs: Skriešana man ir kā psihoterapeits
Viens no "Rimi" Rīgas maratona dalībniekiem būs bijušais futbola valstsvienības kapteinis un pēc profesionāla sportista gaitu noslēguma Latvijas Futbola federāciju prezidenta amatā vadījušais Kaspars Gorkšs. Viņš sarunā ar LSM.lv atzina, ka šogad ir izvēlējies tikai 10 kilometru distanci, lai gan iepriekš mērojis vismaz pusmaratonu, taču svarīgākais, ka skriešana palīdz gan fiziski, gan psiholoģiski.
Olimpiskais medaļnieks svarcelšanā Plēsnieks: svara kategorija cita, līdzšinējais rezultāts jānotur
Svarcelšanā ir sarežģīti laiki, jo samazināts svara kategoriju skaits, un tas tieši ietekmē arī Latvijas labāko svarcēlāju Artūru Plēsnieku. Maija beigās Eiropas čempionātā viņš debitēs svara kategorijā līdz 102 kilogramiem, bet gatavošanās posmā viņš Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" iepazīstināja ar vienu no saviem grūtākajiem treniņiem. 
Rīgas maratonā aicina pieteikties Latvijas Skolu kausa dalībniekus
"Rimi" Rīgas maratona rīkotāji sadarbībā ar Rīgas domi un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas pieteikties dalībai Skolu kausā, kas pirmo reizi notika jau pirms 15 gadiem. Skolu kausa izcīņa paredzēta "Rimi" Rīgas maratona ietvaros 14. un 15. maijā.
Olimpiskais čempions Ļesuns atteicies pārstāvēt Krieviju: Sportisti tur ir propagandas rīks
Olimpiskā čempiona laurus modernajā pieccīņā izcīnījušais Aleksandrs Ļesuns februāra beigās nolēma vairs nepārstāvēt Krieviju, lai gan nebija saņēmis nekādus citus piedāvājumus sportista karjeras turpināšanai. Pasaules čempionātos 14 medaļas guvušais Ļesuns intervijā BBC atzina, ka sportisti Krievijā ir propagandas rīks, kas visbiežāk nedomā par savas rīcības sekām.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt