Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Nāk klajā Artura Vaidera dienasgrāmatas - radošs atskats uz 12 olimpiskajām spēlēm
Tuvojoties Tokijas olimpiskajām spēlēm, klajā nākušas divas Artura Vaidera grāmatas “Olimpiskās dienasgrāmatas. Vasara. Ziema”, ko, godinot izcilā sporta žurnālista piemiņu, izdevis viņa vārdā nosauktais fonds. Bijušais lsm.lv autors Vaiders vienīgais no Latvijas rakstošajiem žurnālistiem klātienē ir atainojis 12 olimpiskās spēles, iekrājot unikālu pieredzi, kas lasītājam paveras abās grāmatās. 
Kalnos zem jumta - olimpiskajā kāpšanas sportā Latvijā raugās uz augstākajām virsotnēm
Vasarā Tokijā pilnvērtīga debija olimpiskajās spēlēs būs kāpšanas sportam, kas arī Latvijā vairākās desmitgadēs no dzīvesstila nodarbošanās izaudzis par konkurētspējīgu sporta veidu, it īpaši piesaistot jauno paaudzi. Japānā olimpiskās sacensības vēl risināsies bez latviešiem, bet jauniešu jau sasniegtie rezultāti stiprina pārliecību, ka četrus gadus vēlāk Parīzē sarkanbaltsarkanais karogs līdzās olimpiskajiem apļiem plīvos arī pie kāpšanas sienām, LSM.lv pastāstīja kāpšanas sporta trenere Santa Vilka. 
Ārsts trijās olimpiskajās spēlēs Ullis nākotni saista ar Latviju
Pēc Latvijas atgriešanās olimpiskajā saimē Kārlis Ullis kļuva par olimpiskās komandas ārstu trijās olimpiskajās spēlēs, bet pašlaik viņš nākotni vēlas saistīt nevis ar savu mītnes vietu ASV, bet dzimto Latviju. Teju visas dzīves garumā Ullis ir izmēģinājis spēkus visdažādākajos sporta veidos, tādēļ gluži likumsakarīgi tas ietekmēja arī specializāciju profesijā. 
Handbola izlases līderis Krištopāns: Varam atrast viltības, lai pabojātu nervus favorītiem
Latvijas vīriešu handbola izlase gatavojas debijai Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas risināsies jau janvārī. Valstsvienības līderis un Eiropas labākais handbolists Dainis Krištopāns Latvijas Televīzijas raidījumā "Sporta studija" pauda pārliecību, ka latvieši grupas kārtā atradīs ko likt pretim arī turnīra favorītiem, lai sarežģītu viņiem dzīvi. 
Svarbumbu celšanas rekordists Ventspilī formu nezaudē arī 73 gadu vecumā
Ventspilnieks Eduards Trusevičs gada nogalē saņēma Latvijas sporta veterānu augstāko apbalvojumu ‘’Sporta slava’’. 73 gadu vecais ventspilnieks uzstādījis gluži neticamus rekordus svarbumbu celšanā. Līdzās pasaules un Eiropas čempiona tituliem viņa rēķinā ir arī astoņi Ginesa rekordi.
Fitnesa un aerobikas dienā Rīgā rosinās iesaistīties sporta aktivitātēs
Rīgas Nacionālajā sporta manēžā sestdien, 21. decembrī, notiks fitnesa un aerobikas diena visai ģimenei “Rīga kustībā”, kur ieeja un dalība būs bezmaksas. Pasākumā īsi pirms Ziemassvētkiem būs iespēja piedalīties sporta aktivitātēs, iepazīties ar fitnesa un aerobikas trenēšanās iespējām Rīgā, kā arī uzzināt vērtīgus uztura padomus.
Aivis Jurdžs - Latvijas handbola fenomens ar Vācijā gūtu pieredzi
Latvijas handbolista Aivja Jurdža stāsts ir ļoti ievērojams. Pirms handbola sportists nodarbojies ar basketbolu un dejošanu, taču pēc pievēršanās handbolam vien četru gadu laikā spējis izcīnīt vietu izlasē. Tāpat viņš spēlējis arī Vācijas vadošajā līgā.
Sadala Latvijas mākslas vingrošanas čempionāta medaļas
Pēc divu dienu sacensībām noslēdzies Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā. Senioriem par valsts čempioni daudzcīņā pārliecinoši kļuva kādreizējā Krievijas vingrotāja Jelizaveta Polstjanaja, kura summā sakrāja 77,150 punktus.
Jaunākie
Interesanti