Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Aivis Jurdžs - Latvijas handbola fenomens ar Vācijā gūtu pieredzi
Latvijas handbolista Aivja Jurdža stāsts ir ļoti ievērojams. Pirms handbola sportists nodarbojies ar basketbolu un dejošanu, taču pēc pievēršanās handbolam vien četru gadu laikā spējis izcīnīt vietu izlasē. Tāpat viņš spēlējis arī Vācijas vadošajā līgā.
Sadala Latvijas mākslas vingrošanas čempionāta medaļas
Pēc divu dienu sacensībām noslēdzies Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā. Senioriem par valsts čempioni daudzcīņā pārliecinoši kļuva kādreizējā Krievijas vingrotāja Jelizaveta Polstjanaja, kura summā sakrāja 77,150 punktus.
Dobeles «Tenax» handbolisti Eiropas kausu turnīrā pārbaudīs Rumānijas kluba spēku
Latvijas čempioniem Dobeles “Tenax” sestdien mājās gaidāma ļoti atbildīga spēle - pirmais mačs Eiropas Handbola federācijas (EHF) Izaicinājuma kausa izcīņas trešajā kārtā pret Rumānijas klubu "Potaissa Turda". Dobeles komanda Eiropas kausos atgriezusies pēc 12 gadu pauzes un Izaicinājuma kausā, kas ir trešais prestižākais klubu turnīrs Eiropā, viņi vienu kārtu jau pārvarējuši.
Latvijas paukošanas junioru izlase samierinās ar 27. vietu
Junioru Pasaules kausa izcīņā paukošanā ar špagu, kas risinās Rīgā,  svētdien notika komandas cīņas. Latvijas izlasei, kuru pārstāvēja Gļebs Čaikovskis, Kirils Kuzņecovs, Daniels Loginovs un Dmitrijs Ņikuļins, nepaveicās ar izlozi, jo jau pirmajā kārtā pretim stājās vieni no galvenajiem favorītiem Itālijas paukotāji.
Latvijā izmēģina tekvoleju - galda tenisa un volejbola hibrīdu
Latvija allaž ir lepojusies ar sekmēm jaunu sporta veidu aizsākšanā. Pludmales volejbolists Mihails Samoilovs kopā ar pretinieku tīkla otrā pusē Rinaldu Aišpuru apvienoja spēkus un nedēļas nogalē Rīgā sarīkoja pirmo tekvoleja turnīru Baltijā.
Jaunākie
Interesanti