Sports / Citi
Pludmales spēles Rīgā kuplina dalībnieku rindas tautas sportā
Rīgas svētkos nedēļas nogalē Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risinās „BeActive Pludmales spēles”, kas ir gada vērienīgākais tautas sporta notikums pludmalē. Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) rīkotais pasākums notiek vairāk nekā 20 sporta veidos.
Vērienīgais šaha festivāls «RTU Open» Rīgā pulcē lielmeistarus un amatierus
Ziemeļvalstīs lielākajā šaha festivālā «RTU Open 2019» tuvojas kulminācija. Tajā pirmo reizi dalībnieku skaits pārsniedz tūkstoti, un Rīgā starptautiskajā izstāžu zālē "Ķīpsala" spēkus samēro 48 valstu šahisti. Pasākums notiek jau devīto gadu - klātienē iespējams satikt gan pasaulē zināmus lielmeistarus, gan amatierus, un festivāla programma papildināta ar jauniem turnīriem.
Latvijas junioru frisbija izlase kāro uzvaru vēsturiskā Eiropas čempionātā
Latvijas U-20 jauktā frisbija izlase ceturtdien devās ceļā uz Polijas pilsētu Vroclavu, kur sestdien tiks dots starts Eiropas jaunatnes frisbija čempionātam. Pirmo reizi turnīrā komandas spēkosies arī jauktajā grupā, kur laukumā kopā cīnās gan puiši, gan meitenes. Viena no Latvijas junioru izlases līderēm Katrīna Ance Gasiņa ir pārliecināta, ka Latvijas izlasei ir labas izredzes izcīnīt vietu uz goda pjedestāla.
Rollerslēpotāji Madonā sāk cīņu par pasaules čempionāta godalgām
Ar sacensībām klasiskajā stilā Madonā ceturtdien sākas pasaules čempionāts rollerslēpošanā, kas liek runāt par slēpošanu arī vasarā. Daudzi slēpotāji vasarā nodarbojas ar rollerslēpošanu, lai labāk sagatavotos ziemas sezonai, un šādi dalībnieki ir gan Latvijas, gan citu komandu rindās čempionātā Madonā, kur startēs arī olimpisko spēļu medaļnieki.
Liepāja pulcē Eiropas čempiona titula kārotājus minigolfā junioriem
Liepāja šonedēļ kļuvusi par Eiropas minigolfa galvaspilsētu. Pilsētā pie jūras sapulcējušies labākie spēlētāji, kuri cīnīsies par Eiropas čempiona titulu minigolfā junioriem - Eiropas junioru (U-19) čempionātā minigolfā (YEC). Parasti šāda līmeņa sacensības notiek ārpus telpām, taču ņemot vērā piemēroto infrastruktūru tieši Liepājas Olimpiskajā centrā, šoreiz medaļas tiks izcīnītas tieši tur.
Pludmales spēlēs Rīgā aicina ikvienu iesaistīties vasarīgos sporta veidos
Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies „BeActive Pludmales spēles”, kuru organizatori aicina ikvienu iesaistīties fiziskās aktivitātēs mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens. Spēļu programmā būs gan sacensības, gan iespējas izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā.
Jaunākie
Interesanti