Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Pēc ierobežojumu noteikšanas privātās ledus halles negūst ienākumus, tuvojas bankrotam
Valdības noteiktie pulcēšanās ierobežojumi ir sāpīgi skāruši sporta nozari – grupu treniņi un sacensības iekštelpās atļauti vien augstāko līgu sportistiem, bet liegti bērniem un jauniešiem, kā arī amatieriem. Tieši amatieri ir sporta sistēmas mugurkauls, kas no savas kabatas uztur gan bērnu un jauniešu, gan profesionālo sportu, un smagākajā situācijā nonākuši privāto ledus haļļu uzturētāji.
Dambrete sporta veidu rangā uzreiz aiz hokeja. «Kauliņu» federācijas vadītāju tas nepārsteidz
Latvijas prioritāro sporta veidu projekcijas tabulās dambrete stabili atrodas TOP 10, kas daudziem sporta sabiedrības pārstāvjiem šķiet neatbilstoši. Latvijas Dambretes federācijas prezidents Vladislavs Vesperis sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" gan uzsvēra, ka 6. vieta rangu tabulā uzreiz pēc hokeja nav nekas pārsteidzošs, ja nevadās pēc stereotipiem par "īstiem" sporta veidiem.
Latvijas sporta veidu ranga TOP 10 iekļuvušie dejotāji: Dodiet augstāku latiņu, leksim pāri
Latvijas Sporta deju federācija (LSDF) visās prioritāro sporta veidu projekcijas tabulās stabili atrodas TOP 10, par ko pukojas daudzi sporta sabiedrības pārstāvji. LSDF valdes loceklis Aigars Svars sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" gan uzsvēra, ka arī iepriekš sporta dejas pēc kritērijiem allaž ierindojās augstās vietās un ir gatavas jauniem izaicinājumiem. 
Jauniešu sporta treneri cer uz ierobežojumu efektivitāti, drīzu atgriešanos ierastā ritmā
No sestdienas, 17. oktobra, jauniešu komandu treniņiem būs jānotiek individuāli, attālināti vai ārtelpās. Līdz ar to treneriem jābūt radošiem un jādomā, kā noturēt sportistu motivāciju, strādājot fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Latvijas Radio uzrunātie komandu sporta treneri pastāstīja, ka pēc līdzīgas pieredzes pavasarī jaunieši biežāk guvuši traumas. Tāpēc treneri cer, ka valdības noteiktie ierobežojumi palīdzēs samazināt vīrusa izplatību un pēc trīs nedēļām darbs varēs atgriezties normālā režīmā. 
Sezonu zemākajās līgās apturēs arī Latvijas volejbolā un basketbolā
Pēc valdības ieviestajiem ierobežojumiem sezona volejbolā kopš 17.oktobra risināsies tikai Baltijas līgās vīriešiem un sievietēm, otrdien informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Latvijas Basketbola savienība (LBS) un Latvijas Handbola federācija (LHF) analoģiskus lēmumus pieņēma trešdien, bet jau iepriekš sezonas plānus pārskatīja Latvijas Futbola federācijā (LFF).
Rīgas maratona rīkotāji: Daudz dalībnieku nenozīmē skriešanu visiem vienlaikus
"Rimi" Rīgas maratonā nedēļas nogalē piedalīsies apmēram 15 000 skrējēju, tomēr pasākums risināsies divas dienas dažāda garuma distancēs, kas nepieļaus dalībnieku drūzmēšanos, piektdien Latvijas Televīzijā teica pasākuma organizators Aigars Nords. Lielais dalībnieku skaits nenozīmē skriešanu visiem vienlaikus, tādēļ tiks ievēroti visi pandēmijas ierobežošanai noteiktie drošības nosacījumi.
Rīgas maratonā pastiprina drošības pasākumus Covid-19 risku mazināšanai
Nedēļas nogalē paredzētā "Rimi" Rīgas maratona organizatori sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu (NMPD) izstrādājuši virkni pasākumu Covid-19 risku mazināšanai, trešdien informēja pasākuma rīkotāji. Lai arī Rīgas maratona nedēļas nogalē kopumā piedalīsies apmēram 15 000 dalībnieku, distanču starta laiki izkliedēti viļņos, lai vienkopus nepulcētos vairāk kā 2500 skrējēju.
Pret Lukašenko nostājas arvien vairāk Baltkrievijas sportistu
Baltkrievijā joprojām nerimstošajos protestos pēc augustā notikušajām vēlēšanām piedalās dažādu profesiju pārstāvji. Daļa no tiem ir arī sportisti, kas par neglaimojoša viedokļa paušanu dažādos veidos tiek sodīti. Kā piemērus var minēt gan slavenās basketbolistes Jeļenas Ļevčankas aizturēšanu, gan handbola kluba “Vityaz” komandas diskvalifikāciju no pašmāju sacensībām.  
Jaunākie
Interesanti