Sports / Citi
Futbolā pieredzējušais Kaspars Gorkšs: Skriešana man ir kā psihoterapeits
Viens no "Rimi" Rīgas maratona dalībniekiem būs bijušais futbola valstsvienības kapteinis un pēc profesionāla sportista gaitu noslēguma Latvijas Futbola federāciju prezidenta amatā vadījušais Kaspars Gorkšs. Viņš sarunā ar LSM.lv atzina, ka šogad ir izvēlējies tikai 10 kilometru distanci, lai gan iepriekš mērojis vismaz pusmaratonu, taču svarīgākais, ka skriešana palīdz gan fiziski, gan psiholoģiski.
Olimpiskais medaļnieks svarcelšanā Plēsnieks: svara kategorija cita, līdzšinējais rezultāts jānotur
Svarcelšanā ir sarežģīti laiki, jo samazināts svara kategoriju skaits, un tas tieši ietekmē arī Latvijas labāko svarcēlāju Artūru Plēsnieku. Maija beigās Eiropas čempionātā viņš debitēs svara kategorijā līdz 102 kilogramiem, bet gatavošanās posmā viņš Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" iepazīstināja ar vienu no saviem grūtākajiem treniņiem. 
Rīgas maratonā aicina pieteikties Latvijas Skolu kausa dalībniekus
"Rimi" Rīgas maratona rīkotāji sadarbībā ar Rīgas domi un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas pieteikties dalībai Skolu kausā, kas pirmo reizi notika jau pirms 15 gadiem. Skolu kausa izcīņa paredzēta "Rimi" Rīgas maratona ietvaros 14. un 15. maijā.
Olimpiskais čempions Ļesuns atteicies pārstāvēt Krieviju: Sportisti tur ir propagandas rīks
Olimpiskā čempiona laurus modernajā pieccīņā izcīnījušais Aleksandrs Ļesuns februāra beigās nolēma vairs nepārstāvēt Krieviju, lai gan nebija saņēmis nekādus citus piedāvājumus sportista karjeras turpināšanai. Pasaules čempionātos 14 medaļas guvušais Ļesuns intervijā BBC atzina, ka sportisti Krievijā ir propagandas rīks, kas visbiežāk nedomā par savas rīcības sekām.
Pret karu olimpiskajā Pekinā protestējušais skeletonists Ukrainā kļuvis par brīvprātīgo izpalīgu
Ukrainas skeletonists Vladislavs Heraškevičs februārī Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs guva ievērību ar pretkara plakāta izrādīšanu, taču viņš atzīst, ka tolaik nespēja iedomāties pašreizējo kara izraisīto situāciju savā dzimtenē. Heraškevičs sarunā ar raidsabiedrību CNN pastāstīja, ka kļuva par brīvprātīgo palīgu, un sportista gaitas tagad šķiet kas tāls un neiedomājams.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt