Sports / Citi
Latvijas šautriņu metējs Razma piekāpjas divkārtējam pasaules čempionam
Latvijas šautriņu metējs Madars Razma ceturtdien Londonā Profesionālās šautriņu korporācijas rīkotajā pasaules čempionāta šautriņu mešanā otrajā kārtā piedzīvoja zaudējumu divkārtējam pasaules čempionam Gerijam Andersonam no Skotijas, liecina organizatoru informācija.
Sautins un Gaigala izcīna Latvijas čempionu laurus skvošā
Latvijas čempionātā skvošā nedēļas nogalē pirmo reizi titulu izcīnīja rīdzinieks Andrejs Sautins, bet sievietēm uzvarēja Laura Gaigala, informēja organizatori. Iepriekšējā čempionātā 2020. gadā abi uzvarētāji izcīnīja sudraba godalgas.
Vingrotājs Plāte neaizsniedzas līdz augstām vietām pasaules čempionātā
Vienīgais Latvijas vingrotājs pasaules čempionātā Ričards Plāte pirmdien Lielbritānijā daudzcīņas kvalifikācijā ieņēma 84. vietu un apsteidza divus sāncenšus, kas startēja visās disciplīnās. Atbalsta lēcienā Plāte sasniedza 27. vietu, bet citās disciplīnās bija tālu no labākajiem, liecina rīkotāju informācija.
Lielbritānijā startē pasaules čempionāts, Latvijas vingrotājs Plāte mērķē uz augstāku rezultātu
Vingrotājiem oktobra izskaņā sāksies sezonā galvenās sacensības, pasaules čempionātā Lielbritānijas pilsētā Liverpūlē pulcējot 74 valstu pārstāvjus. Latvija būs pārstāvēta ar vienu sportistu – 19 gadus veco Ričardu Plāti, kurš pirmo pieredzi augstākā līmeņa sacensībās iekrāja jau iepriekš un sarunā ar Latvijas Televīziju pauda apņemšanos šoreiz sasniegt labāku rezultātu.
Badmintoniste Kupča Spānijā izcīna vēsturisku panākumu
Latvijas badmintoniste Anna Kupča trešdien Spānijas pilsētā Sentanderā notiekošajā pasaules junioru čempionātā piedzīvoja neveiksmi trešajā kārtā, tomēr noslēdza turnīru ar dalītu 17. vietu, kas Latvijai ir vēsturisks panākums, LSM.lv pavēstīja izlases treneris Ainars Gureckis.