Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Krievijā bažījas par Antidopinga aģentūras lēmumu par vēl stingrākiem ierobežojumiem sportam
Pēc divām nedēļām sagaidāms Pasaules Antidopinga aģentūras lēmums par vēl stingrākiem ierobežojumiem Krievijas sportam. Šādas bažas izskan Krievijas medijos pēc tam, kad šonedēļ Krievijas nacionālās antidopinga aģentūras vadītājs Jurijs Ganuss izdevumam “The New York Times” atzina, ka Krievija viltojusi tūkstošiem dopinga pārbaužu ierakstu, lai nekaitētu bijušajām sporta zvaigznēm - šodienas sporta funkcionāriem un augstu stāvošiem sporta ierēdņiem.
Dambretists Valneris: Stabiliem panākumiem vajadzīga augsta profesionalitāte
Augsta līmeņa sacensībās dažādos sporta veidos ir iespēja gūt kādu atsevišķu lielu panākumu, bet stabili augstvērtīgiem rezultātiem nepieciešams nemainīgi augsts profesionalitātes līmenis, Latvijas Radio teica dambretists Guntis Valneris, kurš šoruden kļuva par pasaules čempionātā bronzas medaļnieku.
Dobeles «Tenax» handbolisti gatavi pārvarēt pirmo barjeru Eiropas kausu turnīrā
Dobeles “Tenax” pēc 12 gadu pārtraukuma atkal spēlē Eiropas kausu izcīņā, kur komandas izredzes vairo mājās atbraukušie valstsvienības spēlētāji. Eiropas Handbola federācijas Izaicinājuma kausa pirmajā spēlē "Tenax" handbolisti Luksemburgā pieveica vietējo “Dudelange” un sestdien mājās atbildes mačā Dobeles sporta centrā var nodrošināt dalību nākamajā kārtā.
Kālsons uz jumta. Divas pieejas zviedru personvārdu atveidē mulsina līdzjutējus
Jau vairākus gadus pēc Latvijas sporta komandu spēlēm starptautiskos turnīros pret zviedru vienībām daudz vairāk publisku komentāru, piemēram, tīmeklī, ir par Zviedrijas sportistu uzvārdu atveidi latviešu valodā. Pirms apmēram pieciem gadiem aktuāli kļuva valodnieku ierosinājumi atveidot zviedru personvārdus pēc izrunas oriģinālvalodā. Tas samulsināja daudzus sporta līdzjutējus, jo iepriekš atveidi veica, balstoties uz rakstību.
Liene Nulle ārstē pacientus un lido uz slidām
Liene Nulle ir izaugusi ārstu ģimenē un arī šobrīd aizvada pēdējo gadu rezidentūrā ģimenes ārstu praksē. Uz darbu viņa brauc ar skrituļslidām, un tā nav izrādīšanās, bet gan dzīvesveids, jo jaunā sieviete ir viena no pasaules TOP 16 rolleru frīstailā.
Salaspils frisbijisti kļūst par Eiropas klubu čempioniem
Itālijā svētdien noslēdzas Eiropas klubu frisbija čempionāts, kur pie augstākā kaluma godalgām tika Salaspils Frisbija klubs (SFK). Latvijas klubs kļuva par čempioniem jauktajā divīzijā. Kāda no valsts vadošajām frisbija komandām pirmoreiz spēja iekļūt šāda mēroga turnīra finālā.
Jaunākie
Interesanti