Sports / Citi
Svarcēlājs Plēsnieks Tokijā izcīna olimpisko bronzu (papildināts)
Latvijas svarcēlājam Artūram Plēsniekam, piedaloties sacensībās svara kategorijā līdz 109 kilogramiem, Tokijas olimpiskajās spēlēs izdevās izcīnīt bronzas medaļu. Summā viņš pacēla 410 kilogramus – ar šo rezultātu bija gana, lai stātos uz goda pjedestāla.
Tokijas dienasgrāmatas: Nepiekāpīgās latvietes sniedz paraugstundu; visātrākais skrējējs - Itālijai
Olimpiskajās spēlēs sākoties pēdējai sacensību nedēļai, līdzjutēji var just nelielu rutīnas vai ieraduma piegaršu, jo sacensības Tokijā seko citas citām jau ilgāku laiku, nereti neatstājot pietiekami daudz laika, lai izbaudītu visu plašo notikumu klāstu. Latvijas sportistiem pāris tukšākos olimpiskā kalendāra lodziņos par spraigām emocijām gādā pludmales volejbolisti, bet turpinājumā vēl sekos notikumiem pārbagātas dienas.
Tokijas dienasgrāmatas: Japāna līdzsvarā starp bažām par Covid-19 un olimpiskā zelta eiforiju
Tokijas olimpiskajās spēlēs mājinieki ir izvirzījušies medaļām bagātāko valstu pulciņā, un panākumu raisītās sajūsmas dēļ Japānā protesti par milzu sporta foruma radītajiem epidemioloģiskajiem riskiem ir klusāki nekā iepriekš, lai gan iemeslu bažām nav kļuvis mazāk, drīzāk gluži otrādi. Olimpiskajās spēlēs gan pastāv reāla divvaldība, vienus epidemioloģiskos noteikumus rīkotājiem attiecinot uz sportistiem, bet daudz striktākas ir vietējās varas prasības visiem pārējiem.
Uz Tokiju dodas karatists Kalvis Kalniņš
Trešdien uz Japānu izlidos Latvijas komandas dalībnieks Kalvis Kalniņš, kurš vienīgais no Baltijas valstīm sacentīsies Japānā īpaši nozīmīgā disciplīnā – karatē. Šis sporta veids olimpiādē iekļauts pirmo reizi. Kalvis Kalniņš ir viens no Eiropas labākajiem cīkstoņiem un ir gatavs par medaļu cīnīties arī Tokijā.
Igaunijas paukotājas Tokijā izcīna zeltu (papildināts)
Ļoti spraigā finālā Tokijas olimpiskajās spēlēs starp Igaunijas un Dienvidkorejas labākajām paukotājām ar špagu virsroku spēja gūt igaunietes ar rezultātu 36:32. Pārsvaru Igaunijas sportistes nodrošināja tikai sacensību pēdējās minūtēs.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt