Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Ārsts trijās olimpiskajās spēlēs Ullis nākotni saista ar Latviju
Pēc Latvijas atgriešanās olimpiskajā saimē Kārlis Ullis kļuva par olimpiskās komandas ārstu trijās olimpiskajās spēlēs, bet pašlaik viņš nākotni vēlas saistīt nevis ar savu mītnes vietu ASV, bet dzimto Latviju. Teju visas dzīves garumā Ullis ir izmēģinājis spēkus visdažādākajos sporta veidos, tādēļ gluži likumsakarīgi tas ietekmēja arī specializāciju profesijā. 
Handbola izlases līderis Krištopāns: Varam atrast viltības, lai pabojātu nervus favorītiem
Latvijas vīriešu handbola izlase gatavojas debijai Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas risināsies jau janvārī. Valstsvienības līderis un Eiropas labākais handbolists Dainis Krištopāns Latvijas Televīzijas raidījumā "Sporta studija" pauda pārliecību, ka latvieši grupas kārtā atradīs ko likt pretim arī turnīra favorītiem, lai sarežģītu viņiem dzīvi. 
Svarbumbu celšanas rekordists Ventspilī formu nezaudē arī 73 gadu vecumā
Ventspilnieks Eduards Trusevičs gada nogalē saņēma Latvijas sporta veterānu augstāko apbalvojumu ‘’Sporta slava’’. 73 gadu vecais ventspilnieks uzstādījis gluži neticamus rekordus svarbumbu celšanā. Līdzās pasaules un Eiropas čempiona tituliem viņa rēķinā ir arī astoņi Ginesa rekordi.
Fitnesa un aerobikas dienā Rīgā rosinās iesaistīties sporta aktivitātēs
Rīgas Nacionālajā sporta manēžā sestdien, 21. decembrī, notiks fitnesa un aerobikas diena visai ģimenei “Rīga kustībā”, kur ieeja un dalība būs bezmaksas. Pasākumā īsi pirms Ziemassvētkiem būs iespēja piedalīties sporta aktivitātēs, iepazīties ar fitnesa un aerobikas trenēšanās iespējām Rīgā, kā arī uzzināt vērtīgus uztura padomus.
Aivis Jurdžs - Latvijas handbola fenomens ar Vācijā gūtu pieredzi
Latvijas handbolista Aivja Jurdža stāsts ir ļoti ievērojams. Pirms handbola sportists nodarbojies ar basketbolu un dejošanu, taču pēc pievēršanās handbolam vien četru gadu laikā spējis izcīnīt vietu izlasē. Tāpat viņš spēlējis arī Vācijas vadošajā līgā.
Sadala Latvijas mākslas vingrošanas čempionāta medaļas
Pēc divu dienu sacensībām noslēdzies Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā. Senioriem par valsts čempioni daudzcīņā pārliecinoši kļuva kādreizējā Krievijas vingrotāja Jelizaveta Polstjanaja, kura summā sakrāja 77,150 punktus.
Jaunākie
Interesanti