Sports / Citi
Sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju paver Latvijas badmintonistēm ceļu uz Eiropas čempionātu
Eiropas Badmintona konfederācija ir apstiprinājusi dalībnieku sarakstu, kas kvalificējušies uz Eiropas čempionātu badmintonā, kas no 25. līdz 30. aprīlim notiks Spānijā. Atšķirībā no 2021. gada čempionāta, šogad Eiropas čempionātā būs pārstāvēta arī Latvija ar sieviešu dubultspēļu pāri Arīna Babre un Arta Priedniece, informē Latvijas Badmintona federācija.
Sporta sabiedrība iesaistās Ukrainas bērnu glābšanā
Reti kura sabiedriskās dzīves joma ir tik organizēta, strukturēta un savstarpēji tīklota kā sports. Karš Ukrainā ir brīdis, kad sporta sabiedrība to var apliecināt. Arī ārpus sacensību arēnām. Jo šobrīd Latvijā ieradušies 240 jaunie basketbolisti no Ukrainas. Zvērināta advokāte Ilze Bagatska savus darbus atlikusi malā un kļuvusi par procesa koordinatori jauno basketbolistu uzņemšanai Latvijā.
Futbolists Dubra: Tikšana pāri Ukrainas robežai bija nereāla veiksme
Vēl pirms nedēļas, kad Krievijas armija iebruka Ukrainā, Latvijas valstsvienības futbolists Kaspars Dubra atradās Ukrainas centrālajā daļā. Dubra jau trešo sezonu Ukrainā spēlēja Oleksandrijas klubā un bija kluba kapteinis. Futbolistam pēc trīs dienu ilga ceļa izdevās atgriezties Latvijā.
Izveido Latvijas skrējēju izlasi dalībai pasaules čempionātā skriešanā Rīgā
Pirmo reizi izveidotajā Latvijas garo un vidējo distanču skrējēju izlasē atbalstīs pašmāju sportistus ceļā uz panākumiem pašu mājās un pasaulē. Ceļojumu uz pasaules čempionātu skriešanā, kas 2023. gadā pirmoreiz risināsies Rīgā, izlases dalībnieki sāks jaunajā sezonā, startējot "Rimi" Rīgas maratonā un popularizējot skriešanas kultūru, kā arī iedvesmojot veselīga dzīvesstila mīļotājus.
Kur rast 3 miljonus eiro sporta skolu treneru algām? Saruna ar galveno sporta ierēdni Severu
No 37 miljoniem eiro, kas 2022. gadā valsts budžetā atvēlēti sportam, puse jeb 18,6 miljoni eiro paredzēti sporta skolām. Lai gan valsts ir pildījusi apņemšanos par dotāciju palielināšanu sporta skolu treneru atalgojumam, janvāris nācis ar nepatīkamu secinājumu, ka trūkst apmēram trīs miljoni eiro. Kāpēc tā, un vai ir iespēja kaut kur rast algām trūkstošo finansējumu, nākamnedēļ runās arī Saeimas Sporta apakškomisijā.
Latvijas Televīzija pārraidīs vērienīgās ziemas olimpiskās spēles Pekinā
Latvijas Televīzija (LTV) no 4. līdz 20. februārim pārraidīs ziemas olimpisko spēļu sacensības Pekinā, ļaujot sekot līdzi populārāko sporta veidu disciplīnām, kā arī Latvijas sportistu sasniegumiem. Ieskats sacensību svarīgākajos brīžos un aizkulisēs, kā arī notikumu analīze būs skatāma LTV veidotajos oriģinālraidījumos – ziņu speciālizlaidumos, Olimpisko spēļu studijās un Olimpisko spēļu apskatos.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt