Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Rīgas maratona rīkotāji: Daudz dalībnieku nenozīmē skriešanu visiem vienlaikus
"Rimi" Rīgas maratonā nedēļas nogalē piedalīsies apmēram 15 000 skrējēju, tomēr pasākums risināsies divas dienas dažāda garuma distancēs, kas nepieļaus dalībnieku drūzmēšanos, piektdien Latvijas Televīzijā teica pasākuma organizators Aigars Nords. Lielais dalībnieku skaits nenozīmē skriešanu visiem vienlaikus, tādēļ tiks ievēroti visi pandēmijas ierobežošanai noteiktie drošības nosacījumi.
Rīgas maratonā pastiprina drošības pasākumus Covid-19 risku mazināšanai
Nedēļas nogalē paredzētā "Rimi" Rīgas maratona organizatori sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu (NMPD) izstrādājuši virkni pasākumu Covid-19 risku mazināšanai, trešdien informēja pasākuma rīkotāji. Lai arī Rīgas maratona nedēļas nogalē kopumā piedalīsies apmēram 15 000 dalībnieku, distanču starta laiki izkliedēti viļņos, lai vienkopus nepulcētos vairāk kā 2500 skrējēju.
Pret Lukašenko nostājas arvien vairāk Baltkrievijas sportistu
Baltkrievijā joprojām nerimstošajos protestos pēc augustā notikušajām vēlēšanām piedalās dažādu profesiju pārstāvji. Daļa no tiem ir arī sportisti, kas par neglaimojoša viedokļa paušanu dažādos veidos tiek sodīti. Kā piemērus var minēt gan slavenās basketbolistes Jeļenas Ļevčankas aizturēšanu, gan handbola kluba “Vityaz” komandas diskvalifikāciju no pašmāju sacensībām.  
Rīgas maratonā Skolu kausā plāno pulcēt vairākus tūkstošus skolēnu
"Rimi" Rīgas maratona rīkotāji sadarbībā ar Rīgas domi un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) aicina visas Latvijas skolas un skolēnus mēroties spēkiem Skolu kausā, kas risināsies 10. un 11. oktobrī. Atbilstoši epidemioloģiskajiem norādījumiem Rīgas maratona ietvaros rīkotā Skolu kausa dalībnieki būs izkliedēti un startēs vairākos viļņos. 
Neapdomīga uzvedība sociālajos medijos - risks karjerai arī profesionālajā sportā
Dažādu nepārdomātu komentāru un tīmeklī veiktu ierakstu dēļ zaudēt darbu mūsdienās vairs nebūt nav zinātniskā fantastika. Latvijā par ietekmeļiem dēvēti satura veidotāji pat sūta oficiālas vēstules personu darba devējiem, ja publiski atbalstīts viņiem nepatīkams viedoklis. Sporta vide nav izņēmums – arī šeit pēdējā laikā arvien vairāk uzmanību pievērš profesionālo atlētu publicētajiem foto, ziņojumiem un komentāriem. 
VIDEO: «Lampas» diskusija par profesionālā sporta ietekmi sabiedrībā
Pandēmijas dēļ piespiedu atvaļinājumā uz laiku devās arī daudzi sportisti. Covid-19 laiks ir aktualizējis jautājumu par profesionālā sporta būtību, nodokļu maksātāju atbalstu, kā arī Latvijas labāko sportistu sasniegumu ietekmi uz sabiedrību. Par to tiešraidē piedāvājam sarunu festivāla "Lampa" diskusiju. 
Latvijas komandas aprod ar ceļošanas kārtību pandēmijas apstākļos, noteikumi atšķiras
Latvijas nacionālās izlases un klubu komandas dažādos sporta veidos piedalīsies spēlēs ārpus valsts robežām un neiztiks bez ceļošanas arī Covid-19 ietekmētos apstākļos. Ministru kabineta noteikumos paredzētie izņēmumi ļauj sportistiem iztikt bez pašizolācijas, arī atgriežoties no paaugstināta riska valstīm, tiesa, ar problemātiskāku situāciju vismaz pagaidām jārēķinās tiem spēlētājiem, kam pēc pārbraukšanas gaidāma dalība vietējos turnīros.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt