Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Dobeles «Tenax» handbolisti Eiropas kausu turnīrā pārbaudīs Rumānijas kluba spēku
Latvijas čempioniem Dobeles “Tenax” sestdien mājās gaidāma ļoti atbildīga spēle - pirmais mačs Eiropas Handbola federācijas (EHF) Izaicinājuma kausa izcīņas trešajā kārtā pret Rumānijas klubu "Potaissa Turda". Dobeles komanda Eiropas kausos atgriezusies pēc 12 gadu pauzes un Izaicinājuma kausā, kas ir trešais prestižākais klubu turnīrs Eiropā, viņi vienu kārtu jau pārvarējuši.
Latvijas paukošanas junioru izlase samierinās ar 27. vietu
Junioru Pasaules kausa izcīņā paukošanā ar špagu, kas risinās Rīgā,  svētdien notika komandas cīņas. Latvijas izlasei, kuru pārstāvēja Gļebs Čaikovskis, Kirils Kuzņecovs, Daniels Loginovs un Dmitrijs Ņikuļins, nepaveicās ar izlozi, jo jau pirmajā kārtā pretim stājās vieni no galvenajiem favorītiem Itālijas paukotāji.
Latvijā izmēģina tekvoleju - galda tenisa un volejbola hibrīdu
Latvija allaž ir lepojusies ar sekmēm jaunu sporta veidu aizsākšanā. Pludmales volejbolists Mihails Samoilovs kopā ar pretinieku tīkla otrā pusē Rinaldu Aišpuru apvienoja spēkus un nedēļas nogalē Rīgā sarīkoja pirmo tekvoleja turnīru Baltijā.
Svarcēlājs Suharevs pārliecinoši atgūst Eiropas junioru čempiona titulu
Ritvars Suharevs ceturtdien Rumānijā izcīnīja zelta medaļu Eiropas čempionātā svarcelšanā junioriem, startējot svara kategorijā līdz 81 kilogramam, liecina rīkotāju informācija. Kontinenta junioru meistarsacīkstēs Suharevs kopš 2015.gada ne reizi nav palicis bez godalgām, bet pērn viņš kļuva par sudraba medaļnieku.
Svarcēlāja Koha triumfē Eiropas U-23 čempionātā
Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien Rumānijā izcīnīja zeltu Eiropas U-23 čempionātā svarcelšana. Latviete bija labākā gan raušanas, gan grūšanas sacensībās, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti