Sports
Rīgas «Dinamo» amatpersona: KHL sākotnēji ne līdz galam bija nopietni par Covid-19
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” atkal dodas izbraukumā – priekšā četras spēles: pret Minskas “Dinamo”, Čeļabinskas “Traktor”, Jekaterinburgas “Avtomobilist” un Nursultanas “Baris”. No iepriekšējā izbraukuma komanda atveda jaunus Covid-19 gadījumus, bet tagad KHL klubi drošības aspektiem pieejot daudz nopietnāk.
Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Riekstiņš: Apkaunojoši, ka sportam jālūdz papildus nauda
“Sporta nozarei atvēlēto finansējumu nedrīkst samazināt. Tas nav pieņemami, ka Finanšu ministrijas izstrādātajā valsts budžeta projektā sportam paredzēts līdzekļu samazinājums pamatfunkciju izpildei. Pamatfunkcijas nav nekādas ekstras, tā ir ikdienas vajadzība, un tas ir apkaunojoši, ka sporta nozares pārstāvji spiesti nākt un lūgties pēc papildu naudas,” otrdien, 27. oktobrī, pēc sēdes sacīja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja Sanda Riekstiņa sacīto citē Saeimas Preses dienests.
Starptautiskās hokeja federācijas šefs: Neviens mūs nešantažēs par čempionāta norises vietu
Politiķu nespēja rast risinājumu Baltkrievijas situācijai nenozīmē, ka politisks žests par 2021. gada pasaules čempionāta norises vietu būtu jāpauž tādai nepolitiskai organizācijai kā Starptautiskā hokeja federācija (IIHF), par IIHF ģenerālsekretāra Horsta Lihtnera teikto svētdien vēstīja Vācijas medijs sport.de. Lihtners uzsvēra, ka IIHF nepakļausies "šantāžai", lemjot, vai saglabāt Baltkrievijai pasaules čempionāta rīkošanas tiesības līdzās Latvijai.
Pēc ierobežojumu noteikšanas privātās ledus halles negūst ienākumus, tuvojas bankrotam
Valdības noteiktie pulcēšanās ierobežojumi ir sāpīgi skāruši sporta nozari – grupu treniņi un sacensības iekštelpās atļauti vien augstāko līgu sportistiem, bet liegti bērniem un jauniešiem, kā arī amatieriem. Tieši amatieri ir sporta sistēmas mugurkauls, kas no savas kabatas uztur gan bērnu un jauniešu, gan profesionālo sportu, un smagākajā situācijā nonākuši privāto ledus haļļu uzturētāji.
Galerijas