Sports
Sevastova ar drošu uzvaru sāk Austrālijas atklāto čempionātu
Anastasija Sevastova gada pirmajā "Grand Slam" turnīrā otrdien Melburnā divos setos 6-3, 6-1 droši uzveica vācieti Monu Bartelu Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Spēle ilga tikai mazliet vairāk nekā stundu.
Ostapenko: Es vēl neesmu gatava jaunajai sezonai
 “Es zināju, ka neesmu 100% gatava jaunajai sezonai, bet darīju visu, lai būtu gatava un spēlētu pirmo turnīru. Bet rezultāts ir tāds, kāds ir,” pēc neveiksmes Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā atzina Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko, kura pirmdien nepārvarēja pirmo kārtu, trīs setu cīņā piekāpjoties grieķietei Marijai Sakari.
Hokejists Rubīns debitēs AHL
Latviešu hokeja aizsargs Kristiāns Rubīns debitēs Amerikas Hokeja līgā (AHL), Toronto “Marlies” informē, ka latvietis izsaukts uz AHL.
Eksperti: Trūkst vīzijas par šorttreka un ātrslidošanas attīstību Latvijā
Jau pagājušā gada februārī Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sākās publiskais konflikts Latvijas šorttreka vidē. Viena no izlases trenerēm Evita Krievāne pat vairākkārt publiski sēdās pie apaļā galda ar galveno konfliktētāju šorttrekistu Roberto Puķīti. Viņš draudēja atteikties no Latvijas pilsonības un pārstāvēt citu valsti.
Ostapenko nespēj pārvarēt «Australian Open» pirmo kārtu
Latvijas otrā un pasaules 22. rakete Aļona Ostapenko pirmdien šīs sezonas pirmajā “Grand Slam” turnīrā ar 1-6, 6-3, 2-6 piekāpās Grieķijas tenisistei Marijai Sakari, nespējot pārvarēt Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pirmo kārtu, liecina organizatoru informācija.
Galerijas