Sports
Vladimirs Ivanovs: Kāpēc «Kurbada» aiziešana ir nopietna sūce Latvijas hokejā
Pēdējās dienās ziņu epicentrā nokļuva mūsu Latvijas Hokeja federācija (LHF), kura teju katru dienu atrodas frontes pirmajā līnijā. Tad jaunumi par LHF darbinieku štata samazināšanu; tad spekulācijās par tēmu, kur risināsies 2021. gada pasaules meistarsacīkstes hokejā saistībā ar runām, ka Covid-19 pandēmijas dēļ Šveicē atceltais čempionāts tur varētu notikt nākamgad; tad ziņas, ka vēl nav saņemta atļauja jaunās treniņu halles būvniecībai “Daugavas” stadionā, kas būtu nepieciešamam tam pašam nākamā gada čempionātam, un termiņi jau spiež… Ja godīgi, tas viss nav tik būtiski uz kāda cita svarīga notikuma fona.
Raimonds Rudzāts: Latvijas sporta ekosistēma ir piesārņota. Vai to satīrīs?
Šī ir viena no tām retajām reizēm, kad vienlaicīgi uz sāniem nolicies ir gan zirgs, gan kariete. Dīkā sēž gan zvaigznes un profesionāļi, gan fizkultūrieši un amatieri. Latvijas sporta dzīve ir apstājusies. Vismaz oficiāli. Neoficiāli – rosība ir kā skudru pūznī, kurā tikko ietriekts sprungulis. Visi domā, meklē, rēķina. Ko? Variantus izdzīvot. Runāt par izaugsmi kādu laiku būs muļķīgi.
Latvijas hokeja izlases treneris Hārtlijs: Prasīt samaksu man nebija morālu tiesību
Pēc sezonas noslēguma Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Omskas apgabala "Avangard" galvenais treneris Bobs Hārtlijs devies mājup uz Kanādu, bet darbs Latvijas valstsvienībā viņam izpalika pasaules čempionāta atcelšanas dēļ. Izlases galvenais treneris neklātienes sarunā Latvijas Televīzijai atzina, ka prasīt samaksu par nepaveiktu darbu viņam nebija ne prātā.
Pieredzējušais pludmales volejbolists Pļaviņš: Nākamā sezona man nebūs pēdējā
Pēc Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanas uz 2021.gadu par vienu no iespējamajiem zaudētājiem pandēmijas izraisītajā situācijā mēdza uzskatīt Mārtiņu Pļaviņu, tomēr pieredzējušais pludmales volejbolists Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" apliecināja, ka par karjeras beigšanu nedomā. Maijā Pļaviņam būs 35 gadu jubileja, kas nekādi neietekmē viņa raudzīšanos vēl tālākā olimpiskā nākotnē uz 2024.gadu Parīzē.
Sporta biedrību darbinieki var pretendēt uz dīkstāves pabalstiem
Latvijas Hokeja federācija (LHF) darbinieku atlaišanu lielā mērā pamatoja ar to, ka uz dīkstāves pabalstu nevar pretendēt, jo šā gada ieņēmumi, salīdzinot ar pērnā gada martu un aprīli, nav samazinājušies vismaz par 30 procentiem. Tomēr federācijām, kurām finansējuma samazinājums ir vismaz 30 procenti, ir iespējas pretendēt uz šo pabalstu.
Vējonis: Jāapvieno spēki ar kolēģiem sporta nozarē
Ārkārtējas situācijas apstākļos arī Latvijas Basketbola savienība (LBS) bija spiesta pārtraukt Latvijas vīriešu un sieviešu čempionāta norisi, kā arī pārtraukt citus turnīrus. LBS valdes sēde paredzēta 9. aprīlī, kad plānots lemt par basketbola nākotnei svarīgiem lēmumiem, atzina LBS prezidents Raimonds Vējonis.
Bijušais basketbolists Vilde: Dalasā slēgts gandrīz viss, izņemot pārtikas veikalus un degvielas uzpildes stacijas
Bijušais basketbolists, leģendārā volejbolista Raimonda Vildes dēls, uzņēmējs Ričmonds Vilde dzīvo un strādā Dalasā, Teksasas šatā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš nosoda cilvēkus, kuri neievēro ierobežojumus, skrien parkā, neievērojot distanci, un pastaigājas bez īpaša iemesla. Šī iemesla dēļ pagājušās nedēļas laikā saslimušo cilvēku skaits ar koronavīrusu Covid-19 palielinājies par 700.
Koziols: Mēs nevaram arī mānīt cilvēkus
Latvijas Hokeja federācijā (LHF) līdz piektdienai bija 16 algoti darbinieki, tagad ar desmit no viņiem izbeigtas darba attiecības, bet daži turpinās darbu līdz aprīļa beigām.
Galerijas