Sports
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Sporta nozarē atsāk diskusijas par prioritāro sporta veidu kritērijiem
Vismaz 20 gadu notiek diskusijas par valsts noteiktiem prioritārajiem sporta veidiem, kas ļautu racionālāk tērēt valsts piešķirto sporta budžetu. Prioritārie sporta veidi gan tikai pērn ieguva oficiālas aprises – divos gados Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veidotā darba grupa ir tikusi līdz kritēriju izstrādei.
Organizators Strokšs: Šī ir unikāla iespēja Latvijai sarīkot pasaules rallija čempionāta posmu
Eiropas rallija čempionāta (ERC) posms Latvijā notiek jau kopš 2013.gada. Pagājušā gada rudenī rallija liktenis ilgi karājās mata galā, tomēr valsts atrada finansējumu, lai apmaksātu ERC posma licences maksu, tāpēc rallijs Talsu un Liepājas apkaimē arī šogad notiks ar Eiropas labāko braucēju līdzdalību. Otrdien posma rīkotāji apstiprināja, ka tiek izskatīta iespēja Latvijā sarīkot prestižā pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu.
Izskata iespēju WRC kalendārā iekļaut Liepājas ralliju
Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules rallija čempionāta (WRC) un Eiropas rallija čempionāta (ERC) Latvijas posma "Rally Liepāja" rīkotājs "RA Events" ir sācis sarunas par Liepājas rallija iespējamu iekļaušanu FIA WRC 2020.gada sezonas kalendārā, vēsta sacensību organizatori.
Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu vēlēs 10.jūlijā
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesija norisināsies 10.jūlijā, aģentūru LETA informēja LOK. LOK Ģenerālajai asamblejai bija jānotiek 20.martā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tā tika pārcelta uz nenoteiktu laiku.
Pēc pandēmijas izraisītās ilgās gaidīšanas startē Latvijas futbola virslīga
Trīs mēnešus vēlāk, nekā sākotnēji paredzēts, pirmdien vakarā ar trim spēlēm sāksies Latvijas futbola virslīgas sezona. Futbols gan nebūs pirmais komandu sporta veids, kas sāk savas sacensības, jo pirmie to paspēja telpu futbolisti. Visa pavasara garumā ap virslīgu vijās dažādas peripetijas un pat tika pieļauta iespēja sezonu sākt ārzemēs. Tik tālu gan nav nonācis, un spēles notiks tepat Latvijā. 
Argentīniešu futbola zvaigzne Mesi labojis kārtējo rekordu
Sestdienas mačā argentīniešu futbola zvaigzne Lionels Mesi "Barcelona" uzvarā viesos pār "Mallorca" kļuva par pirmo spēlētāju vēsturē, kurš Spānijas čempionāta augstākajā līgā spējis iekarot pretinieku vārtus vismaz 20 reizes 12 sezonās pēc kārtas, svētdien vēsta Barselonas kluba "Twitter" vietne tīmeklī.
Darbnīcā Bauskā tapušas Latvijā pirmās oglekļa šķiedras ātrumlaivas
Ātrumlaivu pilots Toms Smilškalns pavasarī Bauskas garāžā radījis Latvijā pirmās sacīkšu laivas, kuras pilnībā izgatavotas no oglekļa šķiedras. Ar jaunajām laivām ūdens motosportists cer sasniegt visaugstākos rezultātus, LSM.lv atklāja 26 gadus vecais Smilškalns, kurš jau iepriekš stāvējis uz goda pjedestāla pasaules un Eiropas sacīkstēs.
Galerijas