Sports
Ar saturīgāku spēli Latvijas futbola valstsvienība turpina zaudējumu sēriju
Latvijas futbola valstsvienība pirmdien Rīgā ar 0:2 zaudēja Ziemeļmaķedonijai, kas ir mājinieku tuvākā konkurente 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, liecina rīkotāju informācija. Lai gan Latvijas futbolistu sniegums nebija tik bezcerīgs kā iepriekšējā spēlē pret austriešiem, sešās spēlēs grupā gūt punktus komandai arvien nav izdevies.
Eiropas futbola klubi nerod kopsaucēju diskusijās par Čempionu līgas nākotni
Eiropas Klubu asociācija (ECA) pirmdien un otrdien Ženēvā turpina diskusijas par Čempionu līgas nākotni, ko dažādu futbola klubu vadītāji redz atšķirīgu, vēstīja aģentūra AFP. Lielie un bagātie klubi lielākoties atbalsta daļēji slēgta turnīra izveidošanu, sākot ar 2024.gadu, turpretim vidēja lieluma un mazie klubi vairāk ir oponentu lomā.
Pasaules čempions motokrosā Stupelis: Atbildes par turpinājumu atnāks pašas
Par četrkārtēju pasaules čempionu motokrosā kļuvušais blakusvāģu kantētājs Kaspars Stupelis vēl nav izlēmis, ko darīs nākamajā sezonā un Latvijas Radio pastāstīja, ka vairāk ļausies notikumu plūdumam. Jau ir zināms, ka zelta medaļnieki Stupelis un Nīderlandes pilots Etjēns Bakss nākamgad kopā vairs nebrauks.
Pasaules kausā basketbolā zināmi visi ceturtdaļfināla pāri, Eiropai piecas komandas
Čehijas izlases basketbolisti pirmdien Ķīnā ar 77:84 zaudēja Grieķijas valstsvienībai Pasaules kausa izcīņas otrās grupu kārtas spēlē, tomēr rezultāta starpība bija viņiem labvēlīga, lai pēc ASV uzvaras 89:73 pār brazīliešiem iekļūtu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Turnīrā, kur noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri, cīņu par medaļām turpinās arī ASV izlase. Eiropu izslēgšanas turnīrā pārstāvēs piecas valstsvienības.
Latvijas spēlētājas pārstāvēto komandu uzņem basketbola Slavas zālē
Pasaules basketbola Slavas zālē nedēļas nogalē Springfīldā, ASV, uzņēma jaunus biedrus, un līdzās bijušajām Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigznēm krāšņajā ceremonijā piedalījās arī latviete Edīte Biteniece. Slavas zālē uzņēma savulaik viņas pārstāvēto Veilandes Baptistu universitātes komandu.
Sevastova tenisa rangā atkrīt uz 18.vietu, Ostapenko mazliet pakāpjas
Latvijas tenisa līdere Anastasija Sevastova pēc ASV atklātā čempionāta noslēguma pirmdien publicētajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā atkāpās septiņas pozīcijas, bet noturējās otrajā desmitā, ieņemot 18.vietu, savukārt Aļona Ostapenko tika mazliet augstāk uz 75.vietu, liecina WTA informācija. Savam personiskajam rekordam pietuvojās Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča, atgriežoties otrajā simtā.
Stupelis un Bakss nodrošina pasaules čempionu titulu
Pieredzējušais blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien pasaules čempionāta 13. posmā Genonā jau pirmajā braucienā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu, bet posmā ierindojās sestajā vietā, liecina organizatoru informācija.
Leklērs triumfē arī Itālijas F-1 posmā
F-1 Itālijas “Grand Prix”, kas risinājās svētdien Moncas trasē, par uzvarētāju kļuva “Ferrari” pilots Šarls Leklērs no Monako, triumfējot jau otrajā posmā pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.
Jonass Turcijā kāpj uz goda pjedestāla
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien pasaules čempionāta 17. posmā Turcijā izcīnīja trešo vietu, jau trešo reizi šajā sezonā kāpjot uz goda pjedestāla, liecina organizatoru informācija.
Višķers kļūst par otro ātrāko Latvijas pusmaratonistu
Latviešu garo distanču skrējējs Jānis Višķers svētdien Tallinas maratonā pusmaratona distancē ierindojās piektajā vietā, bet kļuva par Latvijas visu laiku otro ātrāko skrējēju šajā distancē, liecina organizatoru informācija.