Sports
Eiropas gada frisbijiste: Pasaules čempionātā Latvija būtu varējusi izcīnīt augstu vietu
Atcelti vai pārcelti visi tuvākajos sešos mēnešos paredzētie pasaules čempionāti - tādas ziņas pagājušajā nedēļā satrieca Latvijas frisbija saimi. Īpaši vīlušies bija Latvijas jauktās izlases spēlētāji, uz kuriem lielas cerības šajā čempionātā lika frisbija eksperti no visas Eiropas. Lai gan šāds lēmums ir tikai loģisks un saprotams, sarunā ar LSM.lv Eiropas gada frisbijiste Lāsma Kublicka pauda, ka čempionāta atcelšanu īpaši sāpīgu padara fakts, ka sportiste nupat izgājusi cauri rehabilitācijas posmam, lai varētu atgriezties laukumā un palīdzēt Latvijas izlasei.
Olimpiskā uguns Japānas ziemeļaustrumos pulcē desmitiem tūkstošu skatītāju
Vairāk nekā 50 000 cilvēku sestdien Japānas ziemeļaustrumu pilsētā Sendai ieradās aplūkot Tokijas olimpisko spēļu uguni, neraugoties uz brīdinājumiem par koronavīrusa pandēmiju, vēstīja aģentūra AFP. Arvien nav zināms, vai olimpiskās spēles vasarā varēs notikt noteiktajā laikā, jo infekcijas dēļ pasaulē ir apturēta lielākā daļa sporta notikumu.
Kalvītis: Pagaidām nav pārliecinošu argumentu, lai pasaules čempionāts nākamgad nenotiktu Latvijā
Koronavīrusa dēļ oficiāli atceltā 2020.gada pasaules čempionāta hokejā pārcelšanai uz nākamo gadu, 2021.gada meistarsacīkstes Latvijā un Baltkrievijā pārbīdot vēl par gadu uz priekšu, pagaidām trūkst pārliecinošu argumentu, sestdien, sarunā ar aģentūru LETA komentējot 2020.gada pasaules čempionāta atcelšanu, teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.
Latvijas gada volejboliste Levinska: Pašlaik prioritāte būs izglītība
Pērn par Latvijas gada labāko volejbolisti atzītā Marta Kamēlija Levinska šosezon Rīgas Volejbola skolas (RVS) komandas sastāvā triumfēja Baltijas līgā, parādot līderes cienīgu sniegumu gan punktu gūšanā, gan komandas iedvesmošanā. Ar profesionālas sportistes karjeras kaldināšanu Levinska gan nesteigsies - 18 gadus vecā spēlētāja sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka pašlaik viņas prioritāte ir izglītība.
Covid-19 dēļ atcelts pasaules hokeja čempionāts Šveicē
Covid-19 pandēmijas dēļ atcelts 2020.gada pasaules hokeja čempionāts, liecina Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā publicētais paziņojums. Pasaules čempionāts elites grupā Cīrihē un Lozannā bija plānots no 8. līdz 24.maijam. 
Hokeja eksperts: Pasaules čempionāta atcelšana padarītu aizraujošākas nākamās meistarsacīkstes Rīgā un Minskā
Koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ ikdienu atceļ arvien jaunus sporta pasākumus, tomēr Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) maijā Šveicē paredzēto pasaules čempionātu nesteidz atsaukt. Hokeja pazinējs Lotārs Zariņš sarunā ar LSM.lv pauda, ka šāda lēmuma oficiālā izziņošana gan ir tikai laika jautājums, jo hokeja izlases jau ir samierinājušas ar situāciju. Viņš arī atzīmēja, ka čempionāta atcelšana varētu radīt papildus motivāciju nākamā gada planētas meistarsacīkstēm, kas paredzētas Minskā un Rīgā.
Taškentas «Humo» ģenerālmenedžeris Sējējs paredz hokeja attīstību Uzbekistānā
Hokejs un Uzbekistāna nav jēdzieni, kuri parasti būtu viens otram blakus. Ļoti sen Uzbekistānā tik tiešām bija hokeja komanda, taču ledus spēles tradīcijas tur tagad jāveido no jauna. Kopš pērnās vasaras to dara arī bijušais Rīgas "Dinamo" ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs, kurš Latvijas Radio pastāstīja par iespaidiem Vidusāzijas hokejā.
Attālinātais autosports. Arī Latvijā ievieš virtuālus risinājumus testiem un sacīkstēm
Virtuālo sportu jeb e-sportu sabiedrībā joprojām vērtē ļoti neviennozīmīgi – daļa ļaužu to uzskata par ākstīšanos jeb vienkārši laika pavadīšanu pie datora. Citi šajā nozarē saskata lielu potenciālu biznesa attīstībai un to uzskata par sporta evolūcijas daļu nākotnē. Videospēļu formā pieejamas visdažādākās simulācijas – sākot ar sporta un sacīkšu spēlēm, beidzot ar spēlēm, kas virtuāli māca konstruēt automašīnu. E-sports pasaulē ir ļoti populārs autosporta vidē, pamazām šim sporta veidam ienākot arī Latvijā.
Basketbola treneris Helmanis: Situāciju var uztvert kā NHL vai NBA lokautu
Vairums Latvijas sportistu no citām Eiropas valstīm veiksmīgi paguvuši atgriezties mājās pirms robežu slēgšanas. To paspēja izdarīt arī Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers un viņa palīgs Uvis Helmanis. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izraisījusi sportā līdzīgu situāciju kā lokauts Nacionālajā hokeja līgā (NHL) vai Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), Latvijas Radio teica Helmanis.
Galerijas