Sports
Vairāku NBA klubu kārotais Lenards vienojas ar Losandželosas «Clippers»
Pirms nepilna mēneša Toronto "Raptors" sastāvā par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu kļuvušais Kavai Lenards panāca vienošanos par karjeras turpināšanu Losandželosas "Clippers", lai gan viņu savā sastāvā vēlējās redzēt arī vairāki citi klubi, piektdien vēstīja vairāki Ziemeļamerikas mediji.
Sprintere Bukša ar pārliecību par sevi gatavojas U-23 Eiropas čempionātam
Vieglatlēte Sindija Bukša turpina gatavošanos U-23 Eiropas čempionātam, kur viņa būs gatava pacīnīties par godalgām. Rezultāti sezonas sākumā sprinterei nebija tādi, kā gaidīts, bet pēc Eiropas spēlēs sasniegtā sava sezonas labākā rezultāta 100 metru distancē (11,62) skrējēja ir atguvusi pārliecību par sevi.
«Tour de France» naudas balvas - pieticīgas profesionālā sporta mērogiem
Ar pirmo posmu sestdien Briselē sāksies sezonas prestižākās daudzdienu sacensības "Tour de France", kur riteņbraukšanas profesionāļi pretendēs arī uz naudas balvām, kas gan ir visai pieticīgas salīdzinājumā ar finansiāli nodrošinātākajiem sporta veidiem. Trīs dienu ilgā velobrauciena balvu fonds visiem dalībniekiem šogad ir nepilni 2,3 miljoni eiro, kas ir mazāka summa nekā saņems Vimbldonas tenisa čempionāta uzvarētājs, vēstīja Lielbritānijas izdevums "The Telegraph".
Latvijas U-19 izlasi vēro NBA skauti, basketbolistiem jāuzlabo fiziskā sagatavotība
Pasaules kausa izcīņā basketbolā U-19 vecuma grupā līdz turnīra beigām atlikušas trīs dienas, kurās visas komandas aizvadīs pa trīs spēlēm, lai noskaidrotu savu vietu noslēguma tabulā. Latvijas izlase iepriekšējā mačā zaudēja ASV vienaudžiem un neiekļuva ceturtdaļfinālā. Lai arī galarezultāts čempionātā varbūt nebūs tas patīkamākais, tomēr basketbolistiem katra spēle ir svarīga un var ietekmēt viņu profesionālo karjeru nākotnē, jo Pasaules kausa izcīņu apmeklē Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) skauti, kuri meklē jaunos talantus visā pasaulē. 
Galerijas