Sports
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Sporta nozarē atsāk diskusijas par prioritāro sporta veidu kritērijiem
Vismaz 20 gadu notiek diskusijas par valsts noteiktiem prioritārajiem sporta veidiem, kas ļautu racionālāk tērēt valsts piešķirto sporta budžetu. Prioritārie sporta veidi gan tikai pērn ieguva oficiālas aprises – divos gados Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veidotā darba grupa ir tikusi līdz kritēriju izstrādei.
Par futbola spēļu sarunāšanu aizturēti divi spēlētāji
Ceturtdien, 18. jūnijā, Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes likumsargi sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un  Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros aizturēja divas personas aizdomās par manipulācijām ar sporta sacensībām.
Igaunija par pasaules rallija čempionāta posmu gatava likt galdā vairāk nekā miljonu eiro
Pasaules rallija čempionāta (WRC) organizatori sezonas kalendāra robu aizpildīšanai piedāvāja vienu posmu sarīkot Igaunijā, savukārt valsts premjerministrs Jiri Ratass informēja, ka valdība sacensību sarīkošanai ir gatava piešķirt vairāk nekā vienu miljonu eiro, ceturtdien vēstīja Igaunijas sabiedriskais medijs ERR. Tādējādi vismaz teorētiski pastāv iespēja, ka katra savu WRC posmu uzņemtu gan Igaunija, gan Latvija. 
Kriminālprocesu par aplokšņu algām sāk arī Latvijas futbola čempionvienībā
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde sākusi kriminālprocesu par aplokšņu algu izmaksu vienā no Rīgas futbola klubiem. Iesaistīto klubu VID nenosauca, bet Latvijas čempionvienība "Riga" FC sociālajos medijos informēja, ka VID darbinieki trešdien kluba telpās veikuši procesuālas darbības. 
Rīgas maratons atklāj virtuālu skriešanas klubu, aicina iesaistīties aizraujošos notikumos
Pasaulē pamazām atgriežoties pārvietošanās un kustības brīvībai, pasākumu un pulcēšanās ierobežojumi joprojām ir spēkā, bet "Rimi" Rīgas maratona nodibinātais virtuālais skriešanas klubs ļaus izkustēties neierobežotam skaitam skriet gribētāju. Sacensībās, treniņos un izaicinājumos izskrieties, kā arī kilometrus un punktus īpašām balvām un medaļām krāt varēs attālināti, rezultātus un distances automātiski nolasot no dalībnieku viedtālruņiem, populārākajām skriešanas vietnēm un pulsometriem.
Sporta nozarē sadala 5 miljonus eiro krīzes kompensācijās, valdība par finansēm vēl lems
Sporta dzīve Latvijā ir atgriezusies ierastākā ritmā, arvien ievērojot pandēmijas dēļ noteiktos dažādos ierobežojumus. Valdošās koalīcijas partneri ir iezīmējuši piecus miljonus eiro sportam, lai nozare veiksmīgāk atkoptos pēc koronavīrusa pandēmijas, un Latvijas Nacionālā sporta padome (LNSP) trešdien vienojās, kā pašlaik vēl nepiešķirto naudu varētu sadalīt. 
Pasaules hokeja čempionātu Rīgā gatavojas rīkot pilna izmēra ledus laukumā
Nākamgad Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā spēles gatavojas aizvadīt pilna izmēra ledus laukumā, Latvijas Radio pastāstīja turnīra vietējo organizatoru SIA „Hokeja akadēmija” vadītājs Edgars Buncis. Visticamāk, ka "Arēnā Rīga" saglabās standarta ledus laukumu, bet pagaidām tas vēl nav pilnīgi skaidrs.
«Daugavas» stadiona ledus halli Hokeja federācija paredz bērnu un jauniešu sportam
"Daugavas" stadionā aktīva būvniecība noris jau vairākus mēnešus, jo top jauna ledus halle, kas Rīgā būs nepieciešama 2021.gada pasaules čempionātam. Jaunais objekts gan kalpos ne tikai meistarīgākajiem spēlētājiem, jo Latvijas Hokeja federācija (LHF) halli uzskata par ļoti piemērotu bērnu un jauniešu komandu treniņiem. 
Galerijas