Sports
«TTT Rīga» spraigā duelī sasniedz Eiropas sieviešu basketbola līgas finālu
Latvijas čempiones "TTT Rīga" sestdien Krievijā ar 80:70 uzveica Čehijas vienību Brno "Žabiny" Eiropas sieviešu basketbola līgas (EWBL) pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Spēlē par vietu finālā rīdzinieces atspēlējās pēc neveiksmīga pirmā puslaika, bet drošāku pārsvaru ieguva tikai mača pēdējā minūtē.
Pasaules kausa izcīņā basketbolā ielozē finālturnīra grupas
Lietuvas vīriešu basketbola izlase šī gada Pasaules kausā spēlēs vienā grupā ar Austrāliju, Kanādu un Senegālu, noskaidrojies sestdien notikušajā izlozē. Sestdien Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā 8000 skatītāju klātbūtnē notika Pasaules kausa finālturnīra izloze. Sacensības šajā valstī sāksies 31.augustā un noslēgsies 15.septembrī.
Dāvja Bertāna pārstāvētā «Spurs» uzveic «Knicks» basketbolistus NBA spēlē
Dāvis Bertāns piektdien nodrošināja deviņus punktus mājinieku Sanantonio "Spurs" uzvarā 109:83 pār līgas pastarīti Ņujorkas "Knicks", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Savukārt Ņūorleānas "Pelicans" bez Daira Bertāna sastāvā ar 110:122 mājās piekāpās Portlendas "Trail Blazers" un cieta piekto zaudējumu pēc kārtas.
Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarā pār «Sabres»
Teodeora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL ) spēlē ar 5:0 sagrāva Bufalo “Sabres”, kur latvietis Zemgus Girgensons gan arī šajā spēlē tika atstāts rezervē, liecina organizatoru informācija. Bļugers šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli.
Desmitgadīga britu skeitbordiste pretendēs kvalificēties Tokijas olimpiādei
Tikai 10 gadus veco skeitbordisti Skaju Braunu iekļāva Lielbritānijas izlasē ar valsts finansējumu, lai talantīgā meitene līdzās divreiz vecākiem un krietni garākiem sportistiem labāk sagatavotos atlases sacensībām un kvalificētos 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, ceturtdien rakstīja insidethegames.biz.
Lipsbergu dzimta Latvijas hokejā: 2x2 brāļi un brālēni
Latvijas hokejs ir Lipsbergiem bagāts - jau kopš bērnības četratā kopā uzauguši četri brāļi un brālēni, kuri viens par otru allaž rūpējušies. HK "Prizma" uzbrucējs Miks Lipsbergs atzīst, ka citi arvien bieži sajauc, kuri Lipsbergi ir brāļi, bet kuri - brālēni. Mika brālis ir Edgars Lipsbergs, bet otrs brāļu pāris ir Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Roberts un Krišs, kurš ir HK "Mogo" aizsargs.