Sports
Parīze - 2024 >
Andris Ušackis: 10 gadu pēc Soču olimpiādes – sports bija, ir un būs politika
Andris Ušackis: 10 gadu pēc Soču olimpiādes – sports bija, ir un būs politika
Astoņdesmito gadu vidus – esmu ticis pie dzīvokļa. Jaunolaines jaunbūvju puduris nav jau nekāda oāze, bet tam laikam lieliski. Kā jau katrā jaunā mājā, ir savi defekti. Nu nestrādā viena rozete... Labi. Tā kā mammas brālis ir kuģu elektriķis, tad, sajūtot sevī elektriķa gēnu, ķeros pie misijas pildīšanas.
Nenostādīt sevi zaudētāja pozīcijā. Francis Lācis koncentrējas olimpiskajai atlasei 3x3 basketbolā
Nenostādīt sevi zaudētāja pozīcijā. Francis Lācis koncentrējas olimpiskajai atlasei 3x3 basketbolā
Francis Lācis šosezon kļuva par pirmo spēlētāju, ar kuru līgumu noslēdza jaunākais Latvijas basketbola klubs "Rīgas zeļļi", taču nesen viņš uz laiku pārtrauca klasiskā basketbola spēlēšanu, lai koncentrētos 3x3 basketbolam. Lācis februārī atzīmēs 25. dzimšanas dienu, un sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka pašlaik galvenais mērķis ir kvalificēties Parīzes olimpiskajām spēlēm.
Sveic Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu medaļniekus
Sveic Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu medaļniekus
Ceturtdien, 15. februārī, Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu dalībniekiem, kas atgriezušies Latvijā, bija vajadzīga īpaša izturība. Dienas sākumā sportistiem bija jādodas uz Rīgas pili, tur viņi satika Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču, paspieda viņam roku, pārmija dažus vārdus un vienojās kopīgos foto. Pēc tam jaunieši un viņu treneri devās Izglītības un zinātnes ministriju, lai saņemtu apsveikumus.
Nesamierināsies ar hokeja melnstrādnieka lomu. Viesos Šveicē pie uzbrucēja Ronalda Ķēniņa
Nesamierināsies ar hokeja melnstrādnieka lomu. Viesos Šveicē pie uzbrucēja Ronalda Ķēniņa
Ronalda Ķēniņa hokeja stāsts daudzējādi varētu būt pamācošs, taču steigties ar beigu secinājumiem vēl ir priekšlaicīgi. Ar paša darbu, īstajā laikā satiktu cilvēku aizliktu vārdu viņš izsitās līdz pat Nacionālajai hokeja līgai (NHL). Amerikā ar četrām traumām vienas sezonas laikā iekaroto vietu zaudēja, pēc tam, atgriežoties Šveicē, tika pie netipiski ilga un ienesīga piecu gadu līguma Lozannā, bet pēdējā laikā uzbrucējam jācīnās, lai atbrīvotos no ceturtās maiņas melnstrādnieka zīmoga.
Porziņģis gūst 15 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā; Bertānam trīs punkti «Hornets» uzvarā
(papildin...
Porziņģis gūst 15 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā; Bertānam trīs punkti «Hornets» uzvarā (papildināts)
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. Tikmēr Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva trīs punktus NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda izcīnīja uzvaru.
Rastorgujevs pasaules čempionātā biatlonā individuālajā distancē aizsniedzas līdz augstajai 4. vieta...
Rastorgujevs pasaules čempionātā biatlonā individuālajā distancē aizsniedzas līdz augstajai 4. vietai. Spilgtākās epizodes (papildināts)
Čehijas pilsētā Novemesto pasaules čempionātā biatlonā 20 kilometru individuālajā distancē Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien izcīnīja augsto 4. vietu. No medaļas viņu šķīra nepilna minūte. Ceturtā vieta ir Rastorgujeva rekords pasaules čempionātos, un otrais labākais rezultāts Latvijas biatlona vēsturē - 2001.gadā Pokļukā Ilmārs Bricis šajā disciplīnā izcīnīja trešo vietu. 
Jaunais Latvijas futbola izlases stūrmanis – Paolo Nikolato
Jaunais Latvijas futbola izlases stūrmanis – Paolo Nikolato
Latvijas Futbola federācija izvēlējās Paolo Nikolato no četriem kandidātiem. 57 gadus vecais itālietis no šiem treneriem bija ar vislielāko pieredzi tieši izlašu vadīšanā. Tas itālietim runā par labu, bet, skatoties karjeras attīstību redzams, ka klubu karjerā viņš nav ticis augstāk par Itālijas trešās līgas komandas trenēšanu. Tāpat Nikolato no četriem kandidātiem noteikti ir latviešiem vismazāk zināmais speciālists.

Bērnu sporta uzrēķini

Galerijas