Sports
Riteņbraucējs Neilands: Nākamajā sezonā sacīkstes būs daudz augstākā līmenī
Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) rangā visaugstāk sezonu noslēgušais Latvijas sportists ir 116.vietas īpašnieks Krists Neilands, kurš sarunā Latvijas Radio pastāstīja,  ka ar lielu interesi gaida nākamo gadu, jo viņa pārstāvētā komanda "Israel Cycling academy" ieguvusi tiesības startēt pasaulē prestižākajās sacensībās.
Skatīties NHL hokeju ir tikpat patīkami kā spēlēt. Intervija ar «Red Wings» leģendu Lidstrēmu
Zviedru Niklasu Lidstrēmu uzskata par vienu no Nacionālās hokeja līgas (NHL) vēsturē izcilākajiem aizsargiem, kurš ar sniegumu uz ledus un attieksmi ārpus tā nopelnīja iesauku "The Perfect Human" jeb "Perfektais cilvēks". Lidstrēms 20 gadus spēlēja Detroitas "Red Wings" un kļuva par četrkārtēju Stenlija kausa ieguvēju. Nedēļas nogalē Stokholmā viņš vēroja NHL mačus starp Tampabejas "Lightning" un Bufalo "Sabres", kā arī piestrādāja zviedru televīzijā par ekspertu. Neskaitāmu rekordu īpašnieku "Lightning" pirmsspēles treniņā uz īsu sarunu noķēra Latvijas žurnālisti.
Latvijas paukošanas junioru izlase samierinās ar 27. vietu
Junioru Pasaules kausa izcīņā paukošanā ar špagu, kas risinās Rīgā,  svētdien notika komandas cīņas. Latvijas izlasei, kuru pārstāvēja Gļebs Čaikovskis, Kirils Kuzņecovs, Daniels Loginovs un Dmitrijs Ņikuļins, nepaveicās ar izlozi, jo jau pirmajā kārtā pretim stājās vieni no galvenajiem favorītiem Itālijas paukotāji.
Līderu cīņā Jēkabpils «Lūši» piekāpjas «Bigbank Tartu»
Jēkabpils "Lūšu” volejbolisti nedēļas centrālajā spēlē svētdien savā laukumā divu līgas līdervienību cīņā spēja atspēlēt divu setu deficītu, tomēr piecos setos piekāpās Tartu volejbolistiem. Jēkabpils "Lūši" uzņēma Baltijas mēroga čempioni “Bigbank Tartu”.
Galerijas