Sports
Trešās apelācijas lēmums atstāj spēkā bronzas piešķiršanu Spānijas barjerskrējējam
Spānijas delegācija ar divām apelācijām pasaules čempionātā panāca bronzas medaļas piešķiršanu barjerskrējējam Orlando Ortegam, lai gan viņš 110 metru distances finālā finišēja piektais. Pret izmaiņām medaļnieku sarakstā protestu iesniedza Ķīnas delegācija, kuras iebildumi tika noraidīti, ceturtdien informēja Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF).
Zelta pagātne un aktuālas neveiksmes - Latvijas šķēpmešanā eiforiju nomaina bažas
Pirms 63 gadiem Melburnas olimpiskajās spēlēs Inese Jaunzeme ieguva pirmo olimpisko zelta medaļu Latvijas sporta vēsturē. Jānis Lūsis ir piedalījies četrās olimpiskajās spēlēs, izcīnot visas kaluma medaļas. Latvija ir unikāla ar to, ka mūsu valstī dzīvoja četri olimpiskie čempioni šķēpmešanā – arī Elvīra Ozoliņa un Dainis Kūla. Bet nule kā pasaules čempionātā Dohā šķēpmetējas Madara Palameika, Anete Kociņa un Līna Mūze nesasniedza finālu, liekot aizdomāties, kas notiek ar slavenāko Latvijas vieglatlētikas disciplīnu.
Sākas NHL sezona, Latvijā līdzjutējiem simpātijas jādala starp četriem klubiem
Latvijā un citviet Eiropā cīņas hokeja laukumos jau rit pilnā sparā, bet šorīt startēja pasaulē spēcīgākās līgas komandas – ar piecām spēlēm sākusies jaunā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezona. NHL laukumos šogad redzēsim četrus Latvijas hokejistus. Latvijā ierasti ir teikt, ka mūsējie trāpījuši neīstajā vietā un neīstajā laikā, tāpēc viņiem netiek dotas iespējas. Šoreiz viss četrinieks ir īstajā vietā un laikā.
Rīgas «Dinamo» pagarina zaudējumu sēriju, vārtus negūst jau trešajā spēlē
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" trešdien regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 0:7 kapitulēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas "Avangard". Rīdzinieki cietuši jau sešus zaudējumus pēc kārtas, turklāt pēdējās trīs spēlēs nav guvuši vārtus.
Galerijas