Sports
Ar spītu kā vecmāmiņai gulagā. Golfere Forstmane netic talantam, bet smagam darbam
Laila Forstmane ir viena no retajām latviešu golferēm, kurai piedalīšanās Dāmu profesionālā golfa asociācijas (LPGA) tūrē, kas būtu ekvivalents "Grand Slam" turnīriem tenisā, nav tikai sapnis, bet nosprausts mērķis. Šobrīd ASV augstskolas studente vēl atrodas pie profesionālās karjeras priekšdurvīm, tomēr jau tagad Lailai golfs ir devis gana daudz.
Testosterona ierobežošanu sieviešu vieglatlētikā atzīst par pamatotu, Semenja apelācijā zaudē
Vairākkārtējā pasaules eksčempione 800 metru distancē Kastera Semenja zaudējusi apelācijas prasības izskatīšanā Šveices Augstākajā tiesā, kas noraidīja dienvidafrikānietes iebildumus pret starptautiskās vieglatlētikas jumtorganizācijas "World Athletics" noteikumiem sievietēm ar atšķirīgu dzimumattīstību, otrdien vēstīja BBC. Noteikumi paredz, ka daļā skriešanas distanču var piedalīties tikai dalībnieces, kam testosterona līmenis nepārsniedz noteiktu normu. 
Starp vilkiem un lūšiem - hokeju Jēkabpilī attīstīs pieredzējušā Laviņa pārraudzībā
Līdz ar jaunās multifunkcionālās halles pabeigšanu Jēkabpilī uzlabosies iespējas sportot un apgūt dažādus sporta veidus. Arī hokejs Jēkabpilī būs, jo jaunā kompleksa ledus hallē ar savu komandu trenera lomā darbosies bijušais Latvijas valstsvienības aizsargs Rodrigo Laviņš, kura izveidotā sporta studija "Baltie vilki" jauniešus hokejam jau piesaistījusi Rīgā.
«Vitjaz» hokejists Vorobejs Rīgā pārkāpis Covid-19 ierobežošanas prasības
Lai varētu notikt starptautiskas sacensības un mači, ir virkne ierobežojumu, kas jāievēro sportistiem, kuri Latvijā ierodas no citām valstīm. Otrdien Podoļskas “Vitjaz” aizvadīja spēli Rīgā, bet ir zināms, ka vismaz viens no šīs komandas spēlētājiem prasības ir pārkāpis, par ko atbildība ir jāuzņemas Rīgas “Dinamo”.
«Dinamo» svin pirmo uzvaru šajā sezonā; Daugaviņam vārti
Pētera Skudras trenētā Rīgas “Dinamo” vienība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otrdien ar 4:3 uzvarēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā, liecina organizatoru informācija.
Latvijas volejbols zelta mirkļus piedzīvoja PSRS laikos
Vien pirms diviem gadiem igauņu speciālists Avo Kēls stājās pie Latvijas volejbola izlases stūres, un nu sapnis ir sasniegts – Latvija izcīnījusi ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Taču Latvijai volejbolā ir tradīcijas, un izcili sasniegumi bijuši arī iepriekš.
Galerijas