Sports
Rīgas jaunajiem sportistiem labākie panākumi Latvijas jaunatnes olimpiādē
Rīgas pilsētas jaunie sportisti izcīnīja lielāko medaļu skaitu Latvijas jaunatnes olimpiādē, kas svētdien noslēdzās Jelgavā. Startējot teju 2800 dalībniekiem no 77 Latvijas novadiem un pilsētām, medaļu kopvērtējumā rīdzinieki iekrāja 195 godalgas, informēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).
Brazīlijas futbola valstsvienība pirmo reizi 12 gados izcīna Amerikas kausu
Brazīlijas valstsvienība svētdien Amerikas kausa finālā Riodežaneiro ar 3:1 uzvarēja Peru izlasi un pirmo reizi kopš 2007.gada izcīnīja Dienvidamerikas vērtīgāko futbola trofeju, liecina rīkotāju informācija. Brazīlijas futbolisti kļuva par deviņkārtējiem Amerikas kausa jeb "Copa America" ieguvējiem.
Spānijas basketbolistes izcīna Eiropas čempiona titulu
Spānijas sieviešu basketbola izlase svētdien Serbijas pilsētā Belgradā notiekošajā Eiropas čempionāta finālā ar 86:66 uzvarēja Francijas valstsvienību, nosargājot 2017. gadā izcīnīto kontinenta čempionu titulu, liecina organizatoru informācija.
Par Latvijas čempioniem MTB kļūst Muižnieks un Ārdava
Talsu novada Kamparkalna apkaimē svētdien risinājās Latvijas čempionāts MTB jeb kalnu velosipēdiem. Elites grupā bija jāveic 50 kilometru distance. Ņemot vērā kalnaino apkaimi, papildu grūtības radīja uznākušais lietus un pēc tam dubļi.
«Pelicans» atsakās no Daira Bertāna
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņūorleānas "Pelicans" prognozējami atteikusies no Daira Bertāna, paziņoja basketbolista aģents Artūrs Kalnītis.
Jonass Indonēzijas posmā finišē septītajā vietā
Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Rockstar Energy Husquarna” vienību, svētdien pasaules čempionāta 11. posmā Indonēzijā izcīnīja septīto vietu, liecina organizatoru informācija.
Mesi ignorē «Copa America» apbalvošanas ceremoniju
Argentīnas futbola valstsvienība sestdien, par spīti zvaigznes Lionela Mesi noraidījumam, ar 2:1 uzvarēja Čīli, izcīnot bronzas medaļas prestižajā Dienvidamerikas turnīrā “Copa America”. Tikmēr pats Mesi uz apbalvošanas ceremoniju neiznāca.