Sports
Latvijas tenisisti ar trim uzvarām startē Deivisa kausa zonas mačā
Latvijas vīriešu tenisa komanda trešdien Grieķijā ar panākumu pret Melnkalni sāka Deivisa kausa Eiropas zonas trešās grupas turnīru, uzvaru nodrošinot jau pirmajās divās vienspēlēs, kā arī gūstot panākumu vēlāk dubultspēlē, liecina organizatoru informācija.
Eiropas komanda mačsacīkstē pārliecinoši pārspēj ASV vieglatlētus
Eiropas vieglatlētu komanda ar prāvu punktu pārsvaru pārspēja ASV izlasi divas dienas ilgušajā abu komandu mačsacīkstē, kas otrdien noslēdzās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, liecina rīkotāju informācija. Latviju Eiropas komandā pārstāvēja šķēpmetēja Līna Mūze.
Rallijkrosa pilots Baumanis meitiņai pamperus maina ar baudu
Latvijas rallijkrosa braucējam Jānim Baumanim šī sezona izvēršas gana krāšņa – aizvadīti astoņi posmi, divas reizes viņš bijis uz goda pjedestāla, un bija tikai trīs posmi, kuros viņš nav iekļuvis finālā. Taču šis gads bijis īpašs arī Jāņa privātajā dzīvē – viņš kļuvis par precētu vīru un jau trīs nedēļas ir arī meitiņas tētis.
3x3 basketbolistes cer uz LOV finansējumu un lolo olimpisko sapni
Latvijas dāmu 3x3 basketbola izlases izcīnītā bronzas medaļa Eiropas kausā, kas pielīdzināms Eiropas čempionātam, daudziem bija kā zibens spēriens skaidrā dienā. Tas arī saprotams, jo iepriekš šīs dāmas ārpus Latvijas bija spēlējušas vien pāris reizes.
Galerijas