Sports
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Sporta nozarē atsāk diskusijas par prioritāro sporta veidu kritērijiem
Vismaz 20 gadu notiek diskusijas par valsts noteiktiem prioritārajiem sporta veidiem, kas ļautu racionālāk tērēt valsts piešķirto sporta budžetu. Prioritārie sporta veidi gan tikai pērn ieguva oficiālas aprises – divos gados Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veidotā darba grupa ir tikusi līdz kritēriju izstrādei.
Jonasam atveseļošanās prasīs apmēram desmit nedēļas
Svētku brīvdienās Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass ar sociālās saziņas vietņu starpniecību paziņoja, ka viņš treniņa laikā piedzīvojis kritienu, kura rezultātā lauztas trīs ribas un traumēts mugurkauls.
«Daugavpils» sagrauj Tukuma futbolistus, valmieriešiem beidzot vārti
Pēc Jāņu svinēšanas Latvijas futbola virslīgā ceturtdien četras spēles. Pastarīšu duelī līgas jaunpienācēja “Tukums 2000/TSS” ar 0:6 piedzīvoja sagrāvi spēlē pret BFC “Daugavpils”, savukārt FK “Ventspils” mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Valmiera FC”,  bet "Metta" guva pirmo uzvaru, ar 1:0 pārspējot FK "Jelgava", liecina organizatoru informācija.
Romero kļūst par jaunāko futbolistu Spānijas čempionātā
Meksikā dzimušais un Argentīnu pārstāvošais Luka Romero kļuvis par vēsturē jaunāko futbolistu, kurš devies laukumā Spānijas čempionātā. “Mallorca” komandas spēlētājs ir 15 gadus un 219 dienas vecs, ziņo La Liga oficiālajā mājaslapā.
Nīderlandes futbola fani stadionos nedrīkstēs dziedāt
Nīderlandes futbola līdzjutēji varēs savas komandas atbalstīt klātienē, sākoties nākamajai sezonai, paziņojis Nīderlandes premjerministrs Marks Rite, norādot gan, ka tiks ieviesti būtiski ierobežojumi. Piemēram, faniem nebūs atļauts dziedāt.
Galerijas