Sports
Parīze - 2024 >
Ceļš uz olimpisko Parīzi: pieciem latviešiem dalība droša, delegācijas maksimums – pat desmitkāršs
Ceļš uz olimpisko Parīzi: pieciem latviešiem dalība droša, delegācijas maksimums – pat desmitkāršs
Pēc pieciem mēnešiem sāksies Parīzes olimpiskās spēles, kur iespējas kvalificēties ir apmēram 50 Latvijas sportistiem. Pavasara gaidās olimpiskā ceļazīme jau ir garantēta pieciem atlētiem, vēl apmēram tikpat daudzi var justies itin droši par došanos uz Parīzi, bet daudzos sporta veidos kvalifikācijā izšķirošie notikumi vēl risināsies līdz pat jūlijam. 
Opozīcija ar olimpieti Neretnieku sastāvā tiecas nomainīt Jātnieku federācijas vadību
(papildināts)
Opozīcija ar olimpieti Neretnieku sastāvā tiecas nomainīt Jātnieku federācijas vadību (papildināts)
Desmitā daļa Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) biedru ar parakstiem apliecināja vēlmi iniciēt organizācijas ārkārtas kongresu, lai atbrīvotu no amata ilggadējo prezidentu Agri Blauu. Opozīcija pārmet Blauam federācijas stagnēšanu, necaurspīdīgu pārvaldību un līdzekļu apriti, kā arī savu interešu lobēšanu. Blaus uz pārmetumiem gan atbildējis rezervēti, paužot, ka katram gadoties kļūdas, bet kopumā viņa vadībā organizācija strādā labi.
Latvijas sporta skolu ilgtspēja raisa jautājumus; Igaunijā un Slovēnijā sportošanu balsta īpašs fond...
Latvijas sporta skolu ilgtspēja raisa jautājumus; Igaunijā un Slovēnijā sportošanu balsta īpašs fonds
Daudzu jauno sportistu vecāku ieskatā Latvijas jaunatnes sporta sistēma joprojām ir ļoti stīva un neelastīga, jo tās mugurkaulu veido pašvaldību dibinātās sporta skolas, nevis privātie sporta klubi. Igaunija ir pārgājusi uz privāto sporta klubu sistēmu, kas paredz iespēju saņemt finanses arī no Kultūrkapitāla fonda, savukārt Slovēnijā līdzīgu sporta fondu balsta loteriju un azartspēļu nodokļi. 
Rīkotāji būtiski atbalsta biatlonistu startus ASV un Kanādā, pārsteigti par latviešu naudas grūtībām
Rīkotāji būtiski atbalsta biatlonistu startus ASV un Kanādā, pārsteigti par latviešu naudas grūtībām
Latvijas Biatlona federācija (LBF) vērsās pie sabiedrības ar aicinājumu ziedot naudu, lai izlase varētu startēt divos Pasaules kausa sezonas noslēdzošajos posmos ASV un Kanādā, kā nepieciešamo summu minot 60 000 eiro. Par LBF naudas grūtībām ir pārsteigta Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) – tās ģenerālsekretārs Makss Kobs pastāstīja, ka IBU sniedz būtisku atbalstu sportistu dalībai sacensībās Ziemeļamerikā.
Biatloniste Bendika: Jaunajiem sportistiem ir svarīgi startēt posmos Ziemeļamerikā
Biatloniste Bendika: Jaunajiem sportistiem ir svarīgi startēt posmos Ziemeļamerikā
Spilgtu Latvijas biatlona izlases līderu lomā sevi pasaules čempionātā apliecināja Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika, tomēr sporta veida nākotnei ir nepieciešama arī jauno talantu attīstība. Bendika uzskata, ka tieši tādēļ uz sezonā pēdējiem Pasaules kausa posmiem Ziemeļamerikā ir jādodas ne tikai Latvijas komandas spicei.

Bērnu sporta uzrēķini

Galerijas