Sports
Jaunais tenisa talants Ozoliņš. Pareizo cilvēku lokā lūko gūt jaunus panākumus
Salaspilī tenisa kortu nekad nav bijis un nav arī pašlaik, tāpēc Kārļa Ozoliņa ceļš tenisā neizvērtās vienkāršs. Tas balstījās uz vecāku spēju izvadāt savu lolojumu līdz Ogrei, Jelgavai, Jaunmārupei un visbeidzot līdz tenisa centram "Lielupe". Kārlis 17 gadu vecumā atstāj nobrieduša cilvēka iespaidu, un līdzšinējie sasniegumi talantīgajam junioram paver labākas izredzes uz spožu karjeras turpinājumu. 
Pārcelts arī Eiropas čempionāts lakrosā
Eiropas Lakrosa federācija (ELF) lēmusi, ka Eiropas čempionāts, ko bija paredzēts aizvadīt šogad no 23.jūlija līdz 1.augustam Polijas pilsētā Vroclavā, pašlaik ir pārcelts uz vēl uz nenoteiktu laiku. ELF ziņojumā teikts, ka čempionāts noteikti netiks aizvadīts 2020.kalendārajā gadā, informē Latvijas Lakrosa federācija.
Kā nelielai valstij gūt panākumus visdažādākajos sporta veidos? Slovēnijas paraugs
Lielajā sportā gadiem ilgi dominē pasaules lielvaras, kuras visās nozīmīgākajās sacensībās allaž savāc iespaidīgu medaļu ražu. Tomēr ik pa brīdim iemirdzas arī kāda mazāka valsts, kas visus pārsteidz. Viens no spilgtākajiem piemēriem, ka maza valsts paveic lielas lietas, ir Islande – valsts ar apmēram 340 tūkstošiem iedzīvotāju kvalificējusies pasaules un Eiropas čempionātiem futbolā, iekožot arī futbola grandiem. Islandei pieder arī 2008.gada olimpisko spēļu sudrabs handbolā. Tomēr Eiropā atrodams vēl viens spilgts piemērs mazai valstij ar neticamiem panākumiem sportā – tā ir Slovēnija.
Bērnu hokejā uzlabojas tehniskais nodrošinājums, spēļu filmēšanu izmanto apmācībā
Divu topošo hokejistu tēvs Jānis Puriņš ir viens no Latvijā populārās „Entuziastu” hokeja līgas dibinātājiem. Viņš izmanto savas dibinātās līgas resursus, lai veicinātu bērnu treniņprocesa kvalitāti hokeja skolas „Rīga” komandā, piemēram, nodrošinot video tiešraides no 11 gadīgo puiku spēlēm. Vecāki video var vērot spēli, redzēt rezultātu, statistiku un pat dzirdēt spēli komentējam latviešu, angļu vai krievu valodā, Latvijas Radio pastāstīja Puriņš.
Basketbolistam Kurucam tiesu ASV atliek uz nenoteiktu laiku
Tiesas sēde, kurā par uzbrukumu savai partnerei tiek apsūdzēts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs no Latvijas Rodions Kurucs un kurai bija jānotiek 30.martā, atlikta uz nenoteiktu laiku, ceturtdien ziņoja laikraksts "New York Post".
Hokejs Japānā ir atšķirīgs, bet līmenis - solīds. Intervija ar vārtsargu Jāni Auziņu
Kad runājam par hokeju, Japāna ne tuvu nav pirmā valsts, kas ienāk prātā. Tomēr Japāna ir centrālā valsts Āzijas hokeja līgā – četras no septiņām līgas komandām ir tieši no uzlecošās saules zemes, divas - no Dienvidkorejas, bet viena komanda ir no Sahalīnas reģiona Krievijā. Kāds varbūt pavīpsnās par Āzijas hokeja līmeni, tomēr šajā čempionātā spēlē pat hokejisti ar gana ievērojamu NHL un KHL pieredzi. Iepriekš Āzijā uzspēlējis Latvijas hokeja uzbrucējs Sergejs Pečura, bet pagājušo sezonu Japānā pavadīja vārtsargs Jānis Auziņš, kurš savā pieredzē dalījās ar LSM.lv.
Tokijas olimpiskās ceļazīmes jau ieguvušie sportisti tās saglabās
Tokijas olimpiskajām spēlēm jau kvalificējušies sportisti visi saglabās nopelnītās ceļazīmes, lai arī pasākums pārcelts uz 2021.gadu. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) telekonferencē ar 32 starptautiskajām sporta veidu federācijām ceturtdien nolemts respektēt kvalifikācijas procesā jau sasniegtos rezultātus, par vairāku avotu teikto vēstīja aģentūra AFP.
Spānijas sporta zvaigznes: Ir laiks palīdzēt savai tautai
Izcilais tenisists Rafaels Nadals ceturtdien sāka līdzekļu vākšanu Spānijā koronavīrusa pandēmijā cietušajiem, jau akcijas sākumā gūstot arī citu sporta izcilnieku atbalstu. Spānijas sporta zvaigznes vēlas dot savu ieguldījumu palīdzībā tautiešiem, kuru atbalsts viņiem palīdzējis gūt augstākos sasniegumus sportā.
Pludmales volejboliste Kravčenoka: Gribu, lai olimpiāde ir ar līdzjutējiem un visiem spēcīgākajiem atlētiem
Kornavīrusa Covid-19 izplatības dēļ nule kā pārceltas pat olimpiskās spēles, kurām kvalificējušies bija arī vairāki Latvijas atlēti. Šo sportistu vidu ir arī viena no Latvijas vadošajām pludmales volejbolistēm Anastasija Kravčenoka, kas pārī ar Tīnu Graudiņu pērn izcīnīja ceļazīmi uz Tokijas spēlēm. Sarunā ar LSM.lv sportiste atklāja, ka olimpiādes pārcelšanā viņa saskata vairākus plusus.
Tokijas olimpiskās spēles cenšas iekārtot 2021.gada jūlijā–augustā
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) sadarbībā ar sporta veidu federācijām strādā, lai pārceltās Tokijas olimpiskās spēles 2021.gadā varētu notikt jūlijā–augustā, ceturtdien rakstīja Japānas avīze "Yomiuri". Olimpisko spēļu jauno norises laiku organizatori grib izstrādāt mēneša laikā. 
Rallijkrosa pilots Baumanis par braukšanas prasmju saglabāšanu nesatraucas
Latvijas rallijkrosa pilotam Jānim Baumanim pēc pārcelšanās uz jaunu komandu nav skaidrs, kad sāksies sezona pasaules čempionātā, un nav pat zināms, kad būs iespēja aizvadīt pirmos treniņbraucienus, tomēr neklātienes sarunā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" autosportists ceturtdien pauda pārliecību, ka braukšanas prasmes nekur nepazudīs, jo arī iepriekš karjerā starp sezonām bijušas lielas pauzes.
Aktīva dzīvesveida cienītāji internetā rod iedvesmu treniņiem mājas apstākļos
Daudzviet pasaulē jau vairākas nedēļas izsludināta ārkārtējā situācija koronavīrusa pandēmijas dēļ, tāpēc cilvēki spiest palikt mājās. Pēdējās nedēļās gan Latvijā, gan citviet pasaulē ievērojami pieaudzis patērēto datu apjoms internetā, cilvēkiem komunicējot virtuālajā vidē. Arī aktīva dzīvesveida piekritēji atraduši veidus, kā līdzcilvēkus iesaistīt sportiskās aktivitātēs mājas apstākļos ar interneta palīdzību. Tas tiek paveikts ar video izaicinājumiem, proti, nodemonstrē kādu uzdevumu un aicina cilvēkus to atkārtot, publicējot savus video sociālās saziņas vietnēs ar attiecīgā izaicinājuma tēmturi. 
Latvijas pludmales volejbolistiem pietrūkst turnīru un darbības mērķa
Japānas valdības un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) pēkšņais lēmums pārcelt Tokijas olimpiskās spēles uz 2021.gadu gadu pagaidām radījis vairāk jautājumu nekā atbilžu. Sporta pasaule ir apstājusies pandēmijas dēļ, nav zināms pat aptuvens Tokijas spēļu norises laiks, un gatavošanās ir miglā tīta, kas raisa bažas Latvijas Radio aptaujātajiem pludmales volejbolistiem, kam ceļazīme uz Tokiju jau ir nodrošināta.
Galerijas