Sports
Kas jāmaina Latvijas sportā: ziedojumu apmērs ir ievērojami krities
Pirms diviem gadiem Latvijas sporta sabiedrība izgāja ielās un veica masīvu kampaņu “Es atbalstu sportu”. Iemesls šādai aktivitātei bija nodokļu reformas rezultātā ziedojumu kritums no uzņēmējiem. Kustības aktivitātes beidzās līdz ar valdības deklarācijas pieņemšanu. Tajā starp solījumiem ir arī sporta finansēšanas pārskatīšana.
Četras futbola virslīgas vienības izcīna iespēju turpināt cīņu par Latvijas kausu
Futbolā cīņas par iekļūšanu Latvijas kausa turnīra ceturtdaļfinālā trešdien aizvadīja astoņas komandas, un četras no tām cīņu turpinās ceturtdaļfinālā. Pārsteigumu nebija, tālāk ceļu uz Ventspili turpinās četri klubi, un visi ir no futbola virslīgas – "Valmiera FC", FK "Ventspils", Jūrmalas "Spartaks" un "Tukums 2000/TSS" vienības. Zīmīgi, ka "Spartakam" uzvaru pār "Grobiņu" izdevās gūt tikai papildlaikā. Vēl nedēļas laikā tiks aizvadītas četras Latvijas kausa astotdaļfināla spēles. 
Ostapenko izcīna uzvaru Strasbūras turnīra otrās kārtas mačā
Latvijas pirmā tenisa rakete Aļona Ostapenko trešdien Strasbūras WTA “International” sērijas turnīra otrajā kārtā ar 2-6, 6-4, 4-2 uzvarēja spēcīgo tenisisti no Nīderlandes Kiki Bertensu. Bertensa trešajā setā izstājās no cīņas traumas dēļ, liecina organizatoru informācija.
Galerijas