Sports
No brīvprātīgā darba līdz olimpiskajām spēlēm. Fotogrāfs Lācis jau trešo gadu ķer kadrus bobsleja trasēs
Apstākļu sakritība, kvalitatīvs darbs un unikāla pieeja Viesturam Lācim jau trīs gadus ļauj būt Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) oficiālajam fotogrāfam. Lai gan Lācis vienās ziemas olimpiskajās spēlēs jau piedalījies kā fotogrāfs, sarunā ar LSM.lv viņš atklāja, ka cer nokļūt arī Pekinas 2022. gada spēlēs, jo pirmajās sacensībās neizdevās līdz galam izbaudīt olimpisko atmosfēru.
Smaiļotājs Akmens: Olimpisko spēļu pārcelšana man nāk tikai par labu
Tokijas olimpisko spēļu pārcelšana uz 2021.gadu izjauca smaiļotāja Roberta Akmens gatavošanās plānus, bet par iegūto iespēju labāk sagatavoties četrgades nozīmīgākajām sacensībām 24 gadus vecais sportists tikai priecājas. Sarunā Latvijas Radio viņš pastāstīja, ka pandēmijas radītā jaunā situācija olimpiskos mērķus nav mainījusi. 
Arvien neizdodas atgādāt uz Latviju visus futbola klubu leģionārus
Latvijas futbola virslīgai ir izdevies panākt vienošanos ar atbildīgajām valsts institūcijām, ka ārzemju futbolisti arī ārkārtas situācijas laikā var atgriezties Latvijā un pievienoties saviem klubiem. Taču vismaz vienu virslīgas klubu šāds risinājums īsti neglābj.
Polijas klubs «Lechia» izpērk Latvijas izlases futbolista Tobera līgumu
Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers neilgajā laikā Polijā paspējis sevi apliecināt, kā augsta kalibra futbolistu, kā rezultātā Polijas ekstraklases vienība Gdaņskas "Lechia" nolēmusi izpirkt spēlētāja līgumu no iepriekšējā kluba "Liepāja", vēstīts "Lechia" vienības mājaslapā.
Pēc apelācijas apstiprina Ģirģena kandidatūru Futbola federācijas prezidenta vēlēšanām
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komisija ceturtdien apmierināja piecu personu iesniegtās apelācijas, apstiprinot viņu kandidatūras dalībai 2020.gada LFF kongresā paredzētajās federācijas valdes locekļu vēlēšanās, ziņo LFF. Dalībai vēlēšanās apstiprināts prezidenta amata kandidāts Sandis Ģirģens (KPV LV), viceprezidenta amata kandidāts Vladimirs Šteinbergs, kā arī valdes locekļa amatu kandidāti Anastasija Kučinska, Guntars Indriksons un Jānis Engelis.
Latvijā top saziņai ar sporta faniem noderīgi informācijas tehnoloģiju risinājumi
Anrijs Brencāns iepriekš vairāk bija zināms kā handbolā iesaistīta persona, bet pēdējos gados viņa vārds biežāk izskan saistībā ar uzņēmumu "FanApps", kas izstrādā mobilās lietotnes sporta organizācijā un sportistiem. Brencāna dibinātais uzņēmums klientus meklē starptautiskā vidē un jūt ieinteresētību arī Latvijā, kur sporta struktūru vadības līmenī gan ne vienmēr ir izpratne par mūsdienīgu komunikāciju.
Ar 20 pasaules hokeja čempionātiem objektīvā. Operators Ģirts Straustiņš šoreiz pavasari izdzīvo Latvijā
Operators un režisors Ģirts Straustiņš kopš 2000. gada ir strādājis 20 pasaules hokeja čempionātos pēc kārtas un tic lietām, ko dara. Tagad pēc 20 gadu pārtraukuma Ģirtam ir iespēja pavasari piedzīvot Latvijā, jo pandēmija ietekmējusi visu pasaules sportu. Pasaules čempionātā viņam 12 spēļu dienās būtu jāstrādā 28 spēlēs, dažreiz pa trim spēlēm dienā.
Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas varētu atsākt sacensības ar noteiktu dalībnieku skaitu
Krīzes laika sporta problēmu darba grupas sanāksmē trešdien vairāk nekā desmit dažādu federāciju, pasākumu vadītāju un sporta būvju īpašnieki vienojās, ka līdz ar paredzamajām ārkārtējās situācijas beigām Latvijā pēc 9.jūnija varētu notikt vairāku veidu sacensības ar noteiktu dalībnieku skaitu. Tiesa, šis ieteikums spēkā stātos tikai ar nosacījumu, ka koronavīrusa izplatība Latvijā neaugs plašumā.
UEFA prezidents: Futbols ar līdzjutējiem atgriezīsies ļoti drīz
Koronavīrusa pandēmijas pārtrauktie turnīri pamazām atsākas dažādu ierobežojumu gaisotnē, tomēr Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins intervijā britu izdevumam "The Guardian" pauda pārliecību, ka jau pavisam drīz nebūs šķēršļu arī līdzjutējiem atgriezties tribīnēs.
Veselības ministrija: No vienreizējas futbolistu testēšanas būtiska labuma nebūs
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsusies Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī Slimību profilakses un kontroles centrā ar savu redzējumu, kā Latvijā beidzot varētu sākties futbola sezona. LFF ir gatava iesaistīties visu virslīgas dalībnieku, proti, spēlētāju, treneru, tiesnešu un komandu apkalpojošā personāla, testēšanas nodrošināšanā vienu reizi pirms turnīra sākuma. Veselības ministrijā (VM) gan uzskata, ka no tāda vienreizīga pasākuma būtiska labuma nebūs.
Kārtslēcējs Ārents: Paša uzbūvētajā sektorā pie mājām sajūtas ir kā stadionā
Latvijas labākais kārtslēcējs Mareks Ārents sekojis vairāku pasaules līderu Dārza izaicinājuma piemēram un pagalmā pie mājas Saulkrastos savām rokām uzbūvēja kārtslēkšanas sektoru. Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" vieglatlēts trešdien pastāstīja, ka darba rezultāts viņu ļoti apmierina, jo ļauj aizvadīt pilnvērtīgus treniņus. 
Galerijas