Sports
Olimpietis Muižnieks: Pēc 10 gadiem biatlonā skatīsimies tikai ārzemniekus
Latvijas biatlonam bēdīgas perspektīvas saskata Oskars Muižnieks, kurš individuāli sasniedza savu mērķi un februārī startēja Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs. Pašlaik olimpietis jau ir atgriezies pamatdarbā fizioterapijā un cer uz vēl vienu olimpisko startu, tomēr rēķinās, ka pēc 10 gadiem latviešiem sporta veidā atliks tikai ārzemju biatlonistu vērotāju loma.
Jātnieks Bregže uzvar Latvijas ziemas čempionātā konkūrā
Aigars Bregže ar zirgu Val di Sole nedēļas nogalē Kleistos uzvarēja Latvijas ziemas čempionāta izšķirošā ceturtā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā galvenajā maršrutā un palika nepārspēts arī kopvērtējumā, informēja organizatori.
NHL fārmklubi - vēl viena cerība Latvijas valstsvienības pastiprinājumam
Hokeja pavasaris lēnām tuvojas kulminācijai – sākušās Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēles. Kā ierasts, NHL Stenlija kausa izcīņa ir ļoti svarīga arī pasaules čempionāta kontekstā, jo daudzas izlases sastāvu papildina ar spēlētājiem, kuru klubi izstājušies pirmajā vai otrajā kārtā. Latvijas izlases vadība lielāko vērību šopavasar pievērš trīs komandām, kuru sistēmās spēlē mūsu hokejisti.
Kantētāja Daidera ekipāža sestā PČ posmā; Muceniekam nopietnas traumas
Blakusvāģu motokrosa kantētājs Lauris Daiders svētdien kopā ar Igaunijas pilotu Kertu Variku izcīnīja sesto vietu Spānijā notikušajā pasaules čempionāta trešajā posmā motokrosā ar blakusvāģiem, kamēr pēc iesildīšanās laikā piedzīvotā kritiena atklājies, ka citam latviešu kantētājam Elvijam Muceniekam ir lauztas piecas ribas un arī muguras skriemelis.
Jēkabpils «Lūši» kļūst par Latvijas čempioniem volejbolā
Pirmo reizi vēsturē Jēkbapils "Lūši" izcīnīja Latvijas čempiona titulu, volejbola čempionāta finālsērijas līdz trim uzvarām trešajā spēlē svētdien ar 3-1 (23:25, 25:22, 25:21, 26:24) uzvarot līdzšinējo čempionvienību "RTU/Robežsardze", liecina organizatoru informācija.
Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis svētdien Barselonā notiekošajā pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas pirmajā posmā prestižajā “SuperCar” klasē kvalificējās pusfinālām. Pusfinālā savā braucienā viņš palika ceturtajā pozīcijā, nekvalificējoties finālam.
Latvijas BMX braucēji Beļģijā izcīna godalgas
 Sestdien Beļģijas pilsētā Zolderā aizvadītajā UEC Eiropas kausa izcīņas BMX riteņbraukšanā trešajā posmā Latvijas sportisti dažādās vecuma grupās izcīnīja kopumā vairākas godalgas, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
F-1 posmā Ķīnā triumfē Rikjardo
Svētdien Formula-1 Ķīnas “Grand Prix” posmā uzvaru svinēja “Red Bull” pilots Daniels Rikjardo no Austrālijas, aiz sevis otrajā pozīcijā atstājot somu Valteri Botasu no “Mercedes” un Kimi Reikenenu no “Ferrari” trešajā vietā, liecina organizatoru informācija.
Bertāna pārstāvētā «Spurs» izslēgšanas spēles sāk ar smagu zaudējumu
Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” vienība sestdien ar smagu sagrāvi sāka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīru, ar 92:113 piekāpjoties pagājušā gada čempioniem Goldensteitas “Warriors”, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām “Spurs” zaudē ar 0-1.
Latvijas hokejistes pasaules čempionātu noslēdz ar uzvaru pār Kazahstānu
Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība sestdien Itālijā ar 1:0 uzvarēja Kazahstānu pēdējā spēlē pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, liecina organizatoru informācija. Abām komandām pirms pēdējās spēles nebija izredžu turnīrā izcīnīt pirmo vietu un pakāpties uz augstāku līmeni.
Jānis Baumanis 6.vietā pēc pirmās dienas kvalifikācijas pasaules čempionātā
Latvijas vadošais rallijkrosa pilots Jānis Baumanis ieņem sesto vietu pēc pasaules čempionāta sezonas pirmā posma kvalifikācijas pirmajiem diviem braucieniem prestižākajā "SuperCar" klasē. Savukārt Reinis Nitišs ir trešais Eiropas čempionāta "SuperCar" klasē, kamēr Artis Baumanis atrodams līderpozīcijā Eiropas čempionāta "Super1600" klasē.