Sports
Kenijietis Kipčoge pasaulē pirmais noskrien maratonu ātrāk nekā 2 stundās
Kenijas vieglatlēts Eliuds Kipčoge sestdien Vīnē kļuva par vēsturē pirmo skrējēju, kas klasisko maratona distanci noskrēja ātrāk nekā divās stundās, vēstīja BBC. Kipčoge īpaši sagatavotā trasē Prātera parkā finišēja pēc stundas 59 minūtēm un 40 sekundēm. Tiesa, viņa rezultāts nekļūs par pasaules rekordu 42 kilometru un 195 metru skrējienā, jo maratonistam sasniegt rezultātu distancē palīdzēja septiņas tempa turētāju grupas un trase bija īpaši sagatavota.
Dobeles «Tenax» handbolisti gatavi pārvarēt pirmo barjeru Eiropas kausu turnīrā
Dobeles “Tenax” pēc 12 gadu pārtraukuma atkal spēlē Eiropas kausu izcīņā, kur komandas izredzes vairo mājās atbraukušie valstsvienības spēlētāji. Eiropas Handbola federācijas Izaicinājuma kausa pirmajā spēlē "Tenax" handbolisti Luksemburgā pieveica vietējo “Dudelange” un sestdien mājās atbildes mačā Dobeles sporta centrā var nodrošināt dalību nākamajā kārtā.
Porziņģim zaudējums, Bertānam un Kurucam uzvaras NBA pārbaudes spēlēs
Kristaps Porziņģis piektdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē, kurā viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 111:118 mājās zaudēja Milvoki "Bucks", liecina NBA informācija. Savukārt Dāvis Bertāns ar deviņiem punktiem veicināja Vašingtonas "Wizards" uzvaru 115:99 viesos pār Ņujorkas "Knicks". Sestdien risinājās spēle Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā, kur Rodions Kurucs ar trim punktiem veicināja Bruklinas "Nets" uzvaru 91:77 pār Losandželosas "Lakers".
Ostapenko sasniedz Lincas turnīra pusfinālu
Latvijas otrā un pasaules 72. rakete Aļona Ostapenko piektdien Lincas “International” ceturtdaļfinālā ar 7-5, 6-1 uzvarēja Kazahstānas tenisisti Jeļenu Rjabkinu, sasniedzot turnīra pusfinālu, liecina organizatoru informācija.
Latvijas skeletonisti gatavojas jaunajai sezonai
Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē jau nedēļu rosās sportisti no visas pasaules, kuri sāk gatavošanos jaunajai sezonai. Viņu vidū arī Latvijas vadošie vīru skeletonisti Martins un Tomass Dukuri. Brāļiem pagājušā sezona noslēdzās uz dažādām notīm – vienam zelta medaļa pasaules čempionātā, otram sāpīga kļūda, kas liedza kaklā kārt kādu no medaļām.
Bļugers izkaujas «Penguins» uzvarētā spēlē
Latvijas hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:1 uzvarēja Anaheimas “Ducks”, liecina organizatoru informācija. Tikmēr pats Bļugers, aizstāvot savu komandas biedru, iesaistījās kautiņā un nopelnīja 17 soda minūtes.