Sports
Krištianu Ronaldu futbolistu konkurencē pirmais nopelna miljardu dolāru
Portugāles valstsvienības un Itālijas kluba Turīnas "Juventus" uzbrucējs Krištianu Ronaldu kļuva par pasaulē pirmo futbolistu, kas karjerā nopelnījis vairāk nekā miljardu dolāru (882 miljonus eiro). Viņš ir arī pirmais sportists komandu sporta veidos, kas ienākumos sasniedzis miljarda dolāra robežu, liecina žurnāla "Forbes" aprēķini.
Basketbolistes pulcējas vasaras nometnei
Dāmu basketbola izlases sastāvs pirmajiem treniņiem ir ļoti kupls. Blakus mūsu pieredzējušām basketbolistēm trenējas lielākā daļa jauno talantu, kas pagaidām spēlē junioru līmenī. Vasaras nometne ir ļoti vērtīga galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim.
Rīgā top Baltijas valstīs unikāla futbola halle ar septiņiem minilaukumiem
Latvijas galvaspilsētā pašlaik top sporta infrastruktūras objekts, kas būs unikāls Baltijas mērogā – futbola halle telpās ar septiņiem mazā izmēra laukumiem jeb „minipičiem”. Idejas virzītājs un viens no finansētājiem ir latviešu uzņēmējs, kurš vairākus gadus attīstījis savu biznesu Francijā, kur arī smēlies iedvesmu idejai izveidot šādu halli Latvijā. 
NBA čempionus pēc sezonas atsākšanas plāno sumināt oktobrī
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu pēc tās atsākšanas plānots noslēgt oktobra pirmajā pusē, otrdien vēstīja vairāki Ziemeļamerikas mediji. NBA un NBA Spēlētāju asociācija (NBAPA) vēl turpina sarunas par 11.martā pārtrauktās sezonas atsākšanas nosacījumiem. 
Latvijas sporta nozarei pandēmijas seku kompensēšanai paredz 5 miljonus eiro
Sporta joma Latvijā pēc koronavīrusa pandēmijas atkopsies lēni. Valdošās koalīcijas partneri sportam iezīmējuši piecus miljonus eiro, ko attiecīgās organizācijas drīkstēs lietot iepriekš paredzētiem mērķiem, tai skaitā arī sporta infrastruktūras atbalstam. Piemēram, Olimpiskajam centram Rīgā, kam nepieciešami apmēram 300 tūkstoši eiro, lai nebankrotētu.
Galerijas