Sports
Pēc Gorkša atbrīvošanas Futbola federācijā jāmeklē risinājums darbības nodrošināšanai
Latvijas Futbola federācija (LFF) pēc prezidenta Kaspara Gorkša atstādināšanas ir palikusi bez amatpersonas ar paraksta tiesībām, jo biedrībai nav arī pilntiesīga ģenerālsekretāra un vēlēšanu kongress būs tikai 2020.gada aprīlī.  Federācijā meklē risinājumus, kas ļautu pilnvērtīgi strādāt, kā arī uzskata, ka iztiks bez gadā piektā ārkārtas kongresa, kurā varētu mainīt organizācijas statūtus.
Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» Losandželosā atgriežas uz uzvaru ceļa
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien Losandželosā ar 3:0 uzveica vietējo "Kings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, gūstot pēdējās piecās spēlēs ceturto uzvaru un pēc vienas neveiksmes atgriežoties uz panākumu takas, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neiekrāja.
Ostapenko uzvar Luksemburgas turnīra galveno favorīti
Latvijas otrā un pasaules 63. tenisa rakete Aļona Ostapenko ceturtdien Luksemburgas WTA “International” turnīra otrajā kārtā ar 4-6, 6-2, 6-2 uzvarēja turnīra galveno favorīti Elīzu Mertensu no Beļģijas, kura pasaules rangā ieņem 19. pozīciju, liecina organizatoru informācija.
Sevastova apstājas Maskavas turnīra otrajā kārtā
Latvijas pirmā un pasaules 24. rakete Anastasija Sevastova ceturtdien Maskavas “Premier” turnīra otrajā kārtā sīvā cīņā ar 5-7, 6-3, 3-6 piekāpās Francijas tenisistei Kristīnai Mladenovičai, liecina organizatoru informācija.
Galerijas